Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez rotten soul 31 lip 2013, 21:05
ania_taka,
Czyli na wygląd i na facetów. A na siebie (osobowość) nie jęczą w ogóle?

W ogóle ciekawi mnie stosunek liczby prawiczków do dziewic na tym forum. I nie chodzi mi o młodych ludzi co to im jeszcze przystoi nie przeżyć swojej inicjacji seksualnej. Są tu w ogóle jakieś dziewice? Jeśli tak to naprawdę im to nie przeszkadza, że nie chcą się pożalić. Przecież podobno lubicie seks tak samo jak my, a z drugiej strony piszecie, że dziewictwo dla kobiet nie jest takim problemem. Coś tu nie gra :?
rotten soul

przez ania_taka 31 lip 2013, 21:14
rotten soul napisał(a):ania_taka,
Czyli na wygląd i na facetów. A na siebie (osobowość) nie jęczą w ogóle?

z moich obserwacji na wygląd i facetów przede wszystkim, potem mogłbym umieścić pracę, następnie kupę obowiązków domowych, mało ubran i butów... a na swoją własną osobowość??? Powiem szczerze że jak sięgam pamięcią nie przypominam sobie aby jakaś dziewczyna na ten temat kiedykolwiek mi się żaliła

przez anonus 31 lip 2013, 21:22
rotten soul, byly tu dziewice swego czasu i wypowiadaly sie w temacie o prawiczkach ;)
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 31 lip 2013, 21:33
ania_taka napisał(a):najczęściej: jestem za gruba/za chuda, mam brzydkie włosy, złamany paznokiec, itp...

z moich obserwacji na wygląd i facetów przede wszystkim, potem mogłbym umieścić pracę, następnie kupę obowiązków domowych, mało ubran i butów...

Czyli na wszystko? :shock: Myślałam, że narzeka się na złe samopoczucie, jak człowieka spotyka coś niedobrego, albo jak na czymś mu zależy a spotyka się z porażką.
Odnośnie wyglądu - są rzeczy na, które wpływu nie mamy (krótkie nogi, garbaty nos bla bla bla czy tycie po lekach, hormonach), ale jak ktoś buczy, że kurde włosy złe, opona na brzuchu, lakier z pazurów złazi to mnie trafia. A zadbać o siebie to już bolesne i nieosiągalne...
Narzekanie na własnego faceta jest dla mnie niezrozumiałe. Po co się z kimś wiązać jak potem wyłazi jękolenie, że taki, że siaki (nie mówię o agresji i skrajnych przypadkach). Nie lepiej z facetem porozmawiać o tym co nam nie pasuje? Tu chodzi o to, żeby kumpele pogłaskały po głowie i przytaknęły, że "oj taka biedulka jesteś o on to cham i prostak" a potem i tak być z facetem, który nam nie odpowiada?
Candy14 napisał(a):jak mam za malo seksu to tez mi sie nie chce :P

Jak mi się nie chce żyć :why:
anna.anakaia

przez rotten soul 31 lip 2013, 22:30
ania_taka,
Powiem szczerze że jak sięgam pamięcią nie przypominam sobie aby jakaś dziewczyna na ten temat kiedykolwiek mi się żaliła

To fajnie mają. Zadowolenie z siebie to połowa sukcesu w życiu. Zazdroszczę im.

anonus,
Pewnie je ktoś rozdziewiczył, to sobie poszły ;) A co mówiły ciekawego? W jakim wieku były?

anna.anakaia,
Narzekanie na własnego faceta jest dla mnie niezrozumiałe.

Dla mnie również. I vice versa.
rotten soul

przez anonus 31 lip 2013, 22:36
rotten soul, nic nie wartego jakiejs wiekszej wzmianki :p . To bylo kilka miesiecy temu, juz nie pamietam za bardzo :p
anonus

przez Siddhi 31 lip 2013, 22:38
Opowiedział bym więcej jakie cechy zaznaczyłem i dlaczego, ale próba poszukania sobie przeze mnie partnerki jest dla mnie obecnie tematem z dziedziny science fiction, więc nie widzę w tym sensu, a nie chciałbym się za bardzo frustrować myśląc o tym.
Siddhi

przez anonus 31 lip 2013, 22:48
Siddhi, jezeli takie porownanie jest wymuszone tym, ze masz pewne psychiczne niedoskonalosci (jak kazdy z nas na tym forum) to teoria moja i rotten soul o facetach z problemami, ktorzy nie moga przez nie znalezc swojej 2 polowki, sie sprawdza
anonus

przez Siddhi 31 lip 2013, 22:55
@anonus
Prawdopodobnie jest, ale nie mam zamiaru kolejny raz tego sprawdzać. I nie chciałbym też znaleźć się w sytuacji, w której dziewczyna, w której bym się zakochał odrzuciłaby mnie ze względu moje problemy, a gdybym już zaczął sobie radzić stwierdziła, że jestem dla niej atrakcyjny, więc wole nie próbować, nie szukać, nie rozglądać się.

Teoria dot. czy facet może ocenić wygląd innego faceta? Pewnie z grubsza można to ocenić. Wiadomo, Depp jest przystojny, a Jak Nicholson nie :)
Myślałem, że mowa o tym, że zaburzeni faceci mają trudniej niż kobiety w znalezieniu sobie drugiej połówki...
Ostatnio edytowano 31 lip 2013, 23:09 przez Siddhi, łącznie edytowano 2 razy
Siddhi

przez rotten soul 31 lip 2013, 22:58
Siddhi,
Opowiedział bym więcej jakie cechy zaznaczyłem i dlaczego, ale próba poszukania sobie przeze mnie partnerki jest dla mnie obecnie tematem z dziedziny science fiction,

To nie temat o szukaniu partnerek, tylko temat o najbardziej pożądanych przez Panie cechach osobowości mężczyzn. Nie bardzo wiem po co wypełniłeś ankietę. :shock: Zwykła pomyłka?

anonus,
to teoria moja i rotten soul o facetach z problemami, ktorzy nie moga przez nie znalezc swojej 2 polowki, sie sprawdza

Jednakże trzeba pamiętać o jaki typ problemów chodzi, bo wszyscy ludzi je mają, a tu chodzi o te specyficzne.
rotten soul

przez anonus 31 lip 2013, 23:01
rotten soul, no wiadomo, ze chodzi o fiu-bzdziu we lbie :P
anonus

przez Siddhi 31 lip 2013, 23:05
rotten soul napisał(a):Siddhi,
Opowiedział bym więcej jakie cechy zaznaczyłem i dlaczego, ale próba poszukania sobie przeze mnie partnerki jest dla mnie obecnie tematem z dziedziny science fiction,

To nie temat o szukaniu partnerek, tylko temat o najbardziej pożądanych przez Panie cechach osobowości mężczyzn. Nie bardzo wiem po co wypełniłeś ankietę. :shock: Zwykła pomyłka?

:lol:
pomyliłem tematy, oczywiście pisałem o tym drugim.
Idę spać... :zzz:
Siddhi

przez ania_taka 01 sie 2013, 05:37
rotten soul napisał(a):ania_taka,
Powiem szczerze że jak sięgam pamięcią nie przypominam sobie aby jakaś dziewczyna na ten temat kiedykolwiek mi się żaliła

To fajnie mają. Zadowolenie z siebie to połowa sukcesu w życiu. Zazdroszczę im.

hmm tylko niestety te zadowolenie z sibie wynika tylko z braku samokrytyki - kurcze na prawde sobie teraz uzmyslowiłam i próbowałam sobie za wszelką cenę przypomniec jakąś rozmowę z koleżanką, która narzekałaby na jakąś cechę swojej osobowsoci. Przypomina mi się tyko jak w czasach szkolnych koleżanki narzekały czasem ze nie mogą pojąc matmy czy fizyki, i tylko tyle. Może to dobrze ze akceptują w pełni cechy swej osobowości? a może brak im samokrytyki? A może po prostu kobiety wstydzą sie przyznawać do swoich wad? sama juz nie wiem

rottensoul,
Narzekanie na własnego faceta jest dla mnie niezrozumiałe.
Dla mnie również. I vice versa.

no to tez zależy jakie narzekanie. Przeciez każdy z nas ma wady i czasem dobrze porozmawiać sobie z kimś na ten temat, że mój facet mnie wkurzył bo.... wyładować można emocje, spojrzeć na to z innego punktu widzenia. Ja własciwie nigdy nie narzekałam, NIGDY. I wiecie co? Dopiero niedawno (może od ok. 0,5 roku) byłam w stanei przyznać przed przyjaciółką że mój facet nie jest idealny, że czasem wkurza mnie jak robi to czy tamto. Nie mówię tutaj o narzekaniu na prawo i lewo, że jaki to on niedobry i zły. Ale mi wyrzucenie z siebie ze nie jest idealem, ze czasem popełnia błedy jak kazdy człowiek, wbrew pozorom pomoglo spojrzeć na niego inaczej. To duszenie w sobie wyszło mi tylko na złe.

przez monk.2000 01 sie 2013, 06:59
Ja mam tydzień ze starożytnym Rzymem, być może wezmę encyklopedię kultury tamtych czasów.
No, gadać, którym się podobają chłopacy żyjący wg. cnot republikańskich? :D <lol2>
Już widzę te tłumy dziewcząt, Dawid, kocham cię, bo jesteś wierny ojczyźnie. Tak mi imponuje twoje umiarkowanie w podejmowanych czynnościach. Odwagą powodujesz, że miłuję cie, synu Romulusa (?).

Dziwicie się, że PUA i inne szkoły podrywu mają taką popularność. Też się trochę tym interesowałem, dowiadując że najlepiej być bad-boyem myślącym jedynie o własnym interesie. Okej, żeby "zaliczyć" jak najwięcej kobiet i dziewczyn na pewno. Ale od tego już jest teoria gier.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg