Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez anonus 30 lip 2013, 23:33
Drogie Panie: czy przy takim spotkaniu grupowym np. w pubie, gdzie przychodzi dany facet, a kilka osob sie nie zna (zakladamy rowniez, ze nie znacie sie z domniemanym facetem) ten gosc, zeby miec u was szanse to musi szybko z wami zlapac jezyk? Czy na pierwszy raz zapoznanie sie wystarczy? Bo cos czuje, ze jestem looser. Dzis poszedlem do pubu (bylem zaproszony przez 2 kolegow) i tam siedzialy 4 nieznane mi osoby (2 chlopakow i 2 laski). Ja oczywiscie w gadke szmatke wdalem sie ze znajomymi (z tymi, ktorych nie znam ciezko mi od tak nawiazac rozmowe, aczkolwiek probowalem sie podpiac tak pod grupowa dyskusje pozniej), zas zeby bezposrednio gadac z tymi nieznajomymi dziewczynami to nie gadalem (w sumie z tymi chlopakami tez, aczkolwiek z 1 pozniej cos tam sie udawalo pogadac). No po prostu nie potrafie od tak przy wiekszym towarzystwie nawiazac jakis dialog z nieznana mi osoba. Dziewczyny zmyly sie dosc szybko, bo cos musialy zrobic. Jeden chlopak to samo. Pozniej jakos z tym jednym co zostal udawalo mi sie nawiazywac jakas gadke (w moedzyczasie przyszli nowi ludzie xd).
Dobra, watpie, zeby ktokolwiek zrozumial moj belkot, wiec po prostu zadam pytanie: czy facet wg was musi umiec z wami bajerowac przy wiekszej ilosci osob (zakladamy, ze wczesniej was kompletnie nie znal).

-- 31 lip 2013, 00:26 --

Ogolnie to ja jakis zjebany jestem, bo rozmowa 1na1 z dziewczyna idzie mi znacznie lepiej niz siedziec w grupie i gadac z nia. Wszyscy zas maja przeciez na odwrot :P
anonus

przez rotten soul 31 lip 2013, 01:39
anonus,
Ogolnie to ja jakis zjebany jestem, bo rozmowa 1na1 z dziewczyna idzie mi znacznie lepiej niz siedziec w grupie i gadac z nia.

Nie jesteś. Po prostu lepiej się czujesz w towarzystwie jednej osoby niż w grupie. Ja się w grupie gubię. Nie wiem kogo mam słuchać (przeważnie gadają jeden przez drugiego), nie mogę się dobrze skoncentrować, przez co odpływam myślami gdzie indziej, oraz bardzo rzadko zabieram głos, bo nie lubię na sobie skupiać uwagi tylu osób. Męczy mnie fakt, że tyle osób słucha mojego głosu i patrzy się na mnie.
Wszyscy zas maja przeciez na odwrot

No patrz a ja nie, to jest na dwóch takich na świecie ;) Mi się najlepiej rozmawia w gronie dwóch osób (trójka ze mną), albo w cztery oczy, ale w takim przypadku jest znacznie lepiej gdy tą osobę w miarę dobrze znam, albo chociaż darzę sympatią, bo inaczej mogą się pojawić dosyć długie okresy milczenia z mojej strony.
rotten soul

przez anonus 31 lip 2013, 08:20
rotten soul, ja chyba nie mam tak jak Ty. Ja po prostu nie wiem, kiedy w grupie zabrac glos oraz czasem zastanawiam sie czy jak cos powiem, to czy to nie bedzie glupie (w przypadku 1na1 jakbym cos glupiego rzekl, to nie ma takiego obciachu jak w grupie). Poza tym ciezko mi czasem wskoczyc w temat, ktory grupa prowadzi a ja nie mam zbytniego pojecia o nim.

Co do drugiej rzeczy-byc moze napisanie, ze wszyscy tak maja, bylo zbyt pochopne. Ale i tak ma tak wiekszosc
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 31 lip 2013, 08:44
anonus, żeby nawiązać kontakt trzeba jakiś ten dialog nawiązać ,ale sama Ci powiem że sama wolę rozmowę w mniejszym gronie niż cała chalastra ludzi także nie jesteś sam.
Saraid

przez ladywind 31 lip 2013, 09:32
rotten soul napisał(a):anonus,
Ogolnie to ja jakis zjebany jestem, bo rozmowa 1na1 z dziewczyna idzie mi znacznie lepiej niz siedziec w grupie i gadac z nia.

Nie jesteś. Po prostu lepiej się czujesz w towarzystwie jednej osoby niż w grupie. Ja się w grupie gubię. Nie wiem kogo mam słuchać (przeważnie gadają jeden przez drugiego), nie mogę się dobrze skoncentrować, przez co odpływam myślami gdzie indziej, oraz bardzo rzadko zabieram głos, bo nie lubię na sobie skupiać uwagi tylu osób. Męczy mnie fakt, że tyle osób słucha mojego głosu i patrzy się na mnie.

No patrz a ja nie, to jest na dwóch takich na świecie ;) Mi się najlepiej rozmawia w gronie dwóch osób (trójka ze mną), albo w cztery oczy, ale w takim przypadku jest znacznie lepiej gdy tą osobę w miarę dobrze znam, albo chociaż darzę sympatią, bo inaczej mogą się pojawić dosyć długie okresy milczenia z mojej strony.

Mam tak samo. Prosta sytuacja z wczorajszego dnia. Przyjechał kuzyn z żoną, siedzimy sobie w pokoju i wszyscy rozmawiają na raz, zaczęłam się gubić, w tym kogo mam słuchać, co ostatecznie doprowadziło do tego, że odpłynęłam myślami zupełnie gdzie indziej. Próbując coś powiedzieć złapałam stresa, że się wszyscy na mnie spojrzeli, co też wywołało pustke w głowie i mysli typu: czy dobrze odebrali to co chciałam przekazać. Dlatego w grupie najczęsciej milcze i wole nie zabierać głosu.

W drugim przypadku zdecydowanie czuje się bardziej komfortowo, chyba że mam zły nastrój jak ostatnio, to nawet rozmowa z jedną osobą zaczyna mnie męczyć.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 31 lip 2013, 10:11
Ja tam też w większej grupie typu ponad 5 osób albo nawet w 3 osobowej jeśli jest tzw osoba dominująca się źle czuje, nie jestem typem duszy towarzyskiej. A w rozmowach z niektórymi osobami muszę się pilnować aby rozmowa nie stoczyła na nie lubiane dla mnie tory typu praca, dziewczyna, poważne życie, dlatego wolę unikać ludzi albo tzw poważnych rozmów.
Największy Forumowy Maruda

przez khaleesi 31 lip 2013, 10:18
carlosbueno, dokładnie. Z tego też powodu unikam grupy większej niż 3 osoby. Najlepiej jak się mnie o nic nikt nie pyta bo mam charakterystyczne Yy :(
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez anonus 31 lip 2013, 10:21
To ja myslalem, ze jestem najgorszy a tak patrzac na Wasze posty to i tak calkiem niezle stoje, bo jakos funkcjonuje w grupie, cos pogadam, choc nie ma takiego komfortu jak np. w sytuacji 1 na 1 :P .
anonus

przez abraxas 31 lip 2013, 10:23
Podejrzewam, że tu mało kto woli rozmowę w większej grupie... Ja też wolę rozmawiać z co najwyżej dwoma osobami, a im więcej osób tym częściej tylko słucham zamiast włączyć się w rozmowę.

Co do ankiety, nie odbiegam od normy - troskliwość, wrażliwość, zaradność, inteligencja, opanowanie. Wyjaśniać szczegółowo chyba nie muszę, bo już inni wyjaśnili. Dobrze jak facet przejawia jakieś zainteresowanie drugą osobą, zarabia na siebie, potrafi dom ogarnąć albo w tym pomóc bez łopatologicznej instrukcji, można z nim pogadać o czymś więcej niż zapłacenie rachunków czy popsuta lodówka, a przy kłótni potrafi rozmawiać a nie zwalać wszystko na drugą osobę, rzucać meblami czy wydzierać się.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez wino.nocy 31 lip 2013, 10:29
Prawie wszystkie cechy posiadam, ale co z tego, skoro niektóre się nie ujawniają w rozmowie np. inteligencja. Jestem nieśmiały, a takim osobom ciężko jest się nią wykazać.

przez ladywind 31 lip 2013, 10:47
wino.nocy napisał(a):Prawie wszystkie cechy posiadam, ale co z tego, skoro niektóre się nie ujawniają w rozmowie np. inteligencja. Jestem nieśmiały, a takim osobom ciężko jest się nią wykazać.
z tym się zgodzę, takim ludziom jest zdecydowanie trudniej.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez rotten soul 31 lip 2013, 16:19
ladywind napisał(a):
wino.nocy napisał(a):Prawie wszystkie cechy posiadam, ale co z tego, skoro niektóre się nie ujawniają w rozmowie np. inteligencja. Jestem nieśmiały, a takim osobom ciężko jest się nią wykazać.

I tacy, jeśli chodzi o facetów, mają duże prawdopodobieństwo zostać nieszczęśliwymi samotnikami do końca życia. Kobiety o takim charakterze, są jednak w dużo lepszej sytuacji, no chyba, że są wyjątkowo nieatrakcyjne, to wtedy też kaplica.
rotten soul

przez ladywind 31 lip 2013, 16:38
rotten soul napisał(a):
ladywind napisał(a):

I tacy, jeśli chodzi o facetów, mają duże prawdopodobieństwo zostać nieszczęśliwymi samotnikami do końca życia. Kobiety o takim charakterze, są jednak w dużo lepszej sytuacji, no chyba, że są wyjątkowo nieatrakcyjne, to wtedy też kaplica.

myslę że to nie ma znaczenia czy kobieta czy facet, bo jak nie bedzie akceptacji drugiej strony, to taki związek długo nie przetrwa

-- 31 lip 2013, 15:38 --

rotten soul napisał(a):
ladywind napisał(a):

myslę że to nie ma znaczenia czy kobieta czy facet, bo jak nie bedzie akceptacji drugiej strony, to taki związek długo nie przetrwa

przez anonus 31 lip 2013, 16:47
A propos ja chcialbym od siebie dodac, ze facet z nerwica czy tez innym schorzeniem psychicznym ma duzo mniejsze szanse na znalezienie partnerki (w koncu facet musi byc silny psychicznie, nie?) niz taka znerwicowana kobieta na znalezienie faceta. Przykladem jest chociazby to forum: panie, mimo, ze z problemami to maja swoich chlopakow, zas, my, znerwicowani chlopi jestesmy wystawieni na samotnosc, nieprawdaz, Panowie? :P
anonus

Sortuj wg