Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
4
1%

- Wulgarność
2
1%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
7
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 391

przez anonus 30 lip 2013, 16:07
rotten soul, nie wiem, wg mnie taki gieroj to ma dluzsze wlosy z jakas grzyweczka (bleee), robi z siebie pozera i udaje, ze jest najmadrzejszy oraz najwazniejsze-ile on wypic potrafi. To tak w skrocie. Chcialbys taki byc?
anonus

przez bittersweet 30 lip 2013, 16:31
Liczyłem na to, że może któraś lubi takie cechy w łóżku, wiesz dominacja plus sprośne słówka.
:lol: A dlaczego na to liczyłeś ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez anonus 30 lip 2013, 16:34
bittersweet napisał(a):
Liczyłem na to, że może któraś lubi takie cechy w łóżku, wiesz dominacja plus sprośne słówka.

Moze preferuje sadyzm? :lol:
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 30 lip 2013, 16:44

To chyba trzeba by zrobić podrozdziały w ankiecie rozgraniczające życie codzienne i życie erotyczne :D
W tych kategoriach to bym jeszcze uczynność i zaradność zaznaczyła :D
Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna

Tyle się mówi o tym leceniu "na kasę", tylko w takim razie żony pracowników huty, kopaczy rowów, ekspedientów - tych wszystkich "przeciętnych", zarabiających niewygórowane kwoty "poleciały" na...?
Są te lubiące pieniądze, są takie dla których nie ma to znaczenia. I się nie dziwię, że sporo kobiet wkurzają teorie, że na niezamożnego faceta kobiety nie lecą. Tak jak nie każdy z widłami to Neptun, tak nie każda widzi tylko portfel. Poza tym kobiety też na siebie umieją zarobić ;), no chyba, że inaczej ustalają z partnerem.
anna.anakaia

przez Siddhi 30 lip 2013, 16:56
psyche. napisał(a):Siddhi, ale co nie masz oczu i dłoni? ;)
Tamta też tak mówiła: "dwie rączki, dwie nóżki...", wszystkie jesteście takie same ;p
Ostatnio edytowano 30 lip 2013, 17:06 przez Siddhi, łącznie edytowano 1 raz
Siddhi

przez rotten soul 30 lip 2013, 17:03
anonus,
nie wiem, wg mnie taki gieroj to ma dluzsze wlosy z jakas grzyweczka (bleee), robi z siebie pozera i udaje, ze jest najmadrzejszy oraz najwazniejsze-ile on wypic potrafi. To tak w skrocie. Chcialbys taki byc?

Jeśli to miałoby mi dać poczucie szczęścia i spełnienia to zdecydowanie tak.

Nie, zdecydowanie nie. :nono:

bittersweet,

Wydaje mi się, że na pewno, któraś z forumowiczek lubi takie zachowanie w łóżku. Z resztą jedna się już przyznała. Liczyłem po prostu na odwagę do napisania o tym.
Gadanie sprośności na pewno jest fajne i chciałbym tego spróbować kiedyś. :D

anna.anakaia,
W tych kategoriach to bym jeszcze uczynność i zaradność zaznaczyła :D

Zaradność to rozumiem, ale uczynność? Chyba, że chciałabyś mu powiedzieć takie coś "Kotku, bądź tak dobry i rozłóż mi nogi bo jestem zmęczona i nie chce mi się ich trzymać samej" O taką uczynność Ci chodzi?
rotten soul

przez khaleesi 30 lip 2013, 17:04
rotten soul napisał(a):anonus,
nie wiem, wg mnie taki gieroj to ma dluzsze wlosy z jakas grzyweczka (bleee), robi z siebie pozera i udaje, ze jest najmadrzejszy oraz najwazniejsze-ile on wypic potrafi. To tak w skrocie. Chcialbys taki byc?

Jeśli to miałoby mi dać poczucie szczęścia i spełnienia to zdecydowanie tak.

Nie, zdecydowanie nie. :nono:

masochizm? ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez anonus 30 lip 2013, 17:05
psyche., jakby preferowal masochizm to wtedy wymagalby od kobiety tej brutalnosci w lozku :P .
anonus

przez Arhol 30 lip 2013, 17:06
Co do gierojów - to zależy,niejeden "sixpack" to laluś wyrywający na klate,bo tylko to może zaoferować,ale wyrwie,porucha i koniec końców nie stworzy dobrej relacji.
Zaś drugi sixpack jest ogarnięty zarówno fizycznie jak i umysłowo, i nie dość że zajebiście wygląda,to i może jest zajebistym facetem/partnerem,wszystko zależy od człowieka
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez rotten soul 30 lip 2013, 17:29
psyche.,
Też nie. Jestem konserwatywny w tej kwestii. Żadnej przemocy ani krwi :nono: (blee). Czułość, delikatność, namiętność - to są moje preferencje. :D
rotten soul

przez Hans 30 lip 2013, 19:20
Jakoś mnie wyniki tej ankiety nie dziwią. Ok. 60% głosów na cechy z pieniędzmi w tle, jak się nie odwrócisz, dupa z tyłu. Natomiast wciąż dziwi fakt, że zwracanie uwagi na zamożność jest wstydliwe.
Feed your head
Feed your head

Poza tym uważam, że Ukrainę należy zniszczyć.

przez anna.anakaia 30 lip 2013, 19:31
rotten soul napisał(a):Zaradność to rozumiem, ale uczynność? Chyba, że chciałabyś mu powiedzieć takie coś "Kotku, bądź tak dobry i rozłóż mi nogi bo jestem zmęczona i nie chce mi się ich trzymać samej" O taką uczynność Ci chodzi?

Dla mnie uczynny to nie wyręczający mnie ale pomocny - a to potrzebne w niektórych sytuacjach ;)
Gadanie sprośności na pewno jest fajne i chciałbym tego spróbować kiedyś. :D

To zdecydowanie jest fajne, dodaje pikanterii, nakręca, można poznać "drugie oblicze" partnera :twisted:
Kestrel napisał(a):Zaś drugi sixpack jest ogarnięty zarówno fizycznie jak i umysłowo, i nie dość że zajebiście wygląda,to i może jest zajebistym facetem/partnerem,wszystko zależy od człowieka

Masz rację, oczywiście nie każdy dobrze wyglądający fizycznie mężczyzna staje się półgłówkiem.
Ale właśnie jest różnica między posiadaniem ładnego ciała a byciem tępym mięśniakiem, czy może nie? ;)
anna.anakaia

przez rotten soul 30 lip 2013, 19:32
Hans,
Ok. 60% głosów na cechy z pieniędzmi w tle,

Inteligencja, poczucie humoru, troskliwość, zaradność, opanowanie - 5 najbardziej popularnych. Według mnie tylko zaradność można powiązać bezpośrednio z kasą, bo inteligencja nie jest równoznaczna z bogactwem - jestem tego przykładem :mrgreen: ;)
rotten soul

przez carlosbueno 30 lip 2013, 19:37
Ja myślę że z tą zaradnością i zamożnością to jej brak bardziej przeszkadza facetowi który czuje się przez to niemęski i mało atrakcyjny( mówię tu o wieku powyżej 25 mniej więcej) niż niejednokrotnie kobietom.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg