Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez anonus 30 lip 2013, 14:59
anna.anakaia napisał(a):
plażowych gierojów

Co to za typy? Na plaży nie bywam, to nie wiem.

gieroj basenowy
gieroj plażowy
Mniej więcej po 3 piwie na ciepełku zaczynają występ. Reszta pobratymców leży na kocyku a on przed nimi stoi i prawi. Jest liderem, mentorem i wyrwał najwięcej lasek w simsach. No i wydziera się przy tym tak, że chcąc czy nie chcąc wszyscy dookoła usłyszą gdzie była najlepsza impreza, ile wypił etc.[/quote]
Toz to idole nastolatek. No tak, przypomnialem sobie, jacy imponuja 18stolatkom. W sumie, mozna by rzec, ze w klasie mam takiego gieroja (dluzsze wloski, lansiarz). Laski go lubia xD
anonus

przez khaleesi 30 lip 2013, 15:00
anonus, ja nawet jako nastolatka nie lubiłam takich "gierojów" :?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez anonus 30 lip 2013, 15:04
psyche., rzecz w tym, ze kiedys byly inne czasy. Taki gieroj z czapeczka, dluzszymi wloskami i pilotkami na oczach (ktore tylko szkodza xD) jest w modzie na dzien dzisiejszy. Przynajmniej wsrod glupiotkich nastolatek :P . Sam takiego goscia wzialbym za te jego kudly i przeciagnal po ulicy za jego postawe :P
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 30 lip 2013, 15:04
Paczam na ankiete...większość wymaganych cech jest,można ruszać na podryw ! :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 30 lip 2013, 15:06
Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna, gdyby zamiast zamożności napisano coś w stylu niezależność finansowa, przyzwoite zarobki wyniki byłyby inne. Zresztą to podlega chyba pod zaradność bo zaradny musi minimum 2 koła miesięcznie na rękę wyciągnąć a w takiej W-wie to pewnie z 3.
Największy Forumowy Maruda

przez anonus 30 lip 2013, 15:07
Kestrel, ja tez mam jakies podstawy, jednakze to sa glosy oddane przez dorosle kobiety, ktorych przeciez nie bede podrywal xD . Nastkom to co innego we lbie :p
anonus

przez buka 30 lip 2013, 15:14
Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę

nie chodzi o lecenie na kase,ale o poczucie bezpieczeństwa.Na zamożność może nikt zabardzo nie głosował,ale brak głosów na oszczędność już o tym swiadczy :lol:

przez anonus 30 lip 2013, 15:18
psyche., jeszcze tak z 5-10 lat temu nie bylo tyle tego gierojstwa i pedalstwa wsrod nastolatkow jak dzis :p

Uhm, znowu post skasowany xd
anonus

przez bittersweet 30 lip 2013, 15:26
carlosbueno napisał(a):Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna
Ja tam się przyznałam na poprzedniej stronie, chociazby :mrgreen: wiadomo, ze lepiej mieć faceta, który jest bogaty, młody i zdrowy niz stary, biedny i chory ;) nie będę sciemniac, że jest inaczej :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 30 lip 2013, 15:35
wiadomo, ze lepiej mieć faceta, który jest bogaty, młody i zdrowy niz stary, biedny i chory ;) nie będę sciemniac, że jest inaczej :bezradny:
Mąż może być stary i brzydki byle bogaty, za to kochanek może być biedny ale młody i piękny. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 30 lip 2013, 15:39
psyche.,
Poważnie nie lubisz kaloryferków? Ja bym się nie pogniewał jak bym miał taki brzuszek.

Candy14,
Nie znosz etez jak jakis facet do mnie mowi sloneczko, kwiatuszku i od razu mam ochote kopnac go w jaja .

Patrząc na Twój nick pewnie wolisz cukiereczku ;)

inbvo,
ale wiesz co rotten soul, "brutalności" i "wulgarności" nikt Ci nie zaznaczy.

Liczyłem na to, że może któraś lubi takie cechy w łóżku, wiesz dominacja plus sprośne słówka.

anonus
Tak więc gieroje to bardzo dobrze wyglądający faceci. Hmm... w takim razie chciałbym być gierojem

ladywind
Inaczej choćby partner był wyśnionym ideałem, posiadał wszystkie cechy jakich oczekujemy,lecz będziemy czerpać tylko profity, w zamian nie nie dając od siebie nic, czar szybko pryśnie.

To jasne, że musi to działać w obie strony. Cytując jednego z moich ulubionych wykonawców :"jak gówno z siebie dajesz, to do ciebie wraca"
rotten soul

przez Candy14 30 lip 2013, 15:41
Żeby zbajerować kobiete i ją zainteresować to trzeba naprawdę się wykazać.

usmiechac sie i prawic komplementy kazdy potrafi i nie trrzeba do tego inteligencji. Tacy faceci trafiaja do pewnego typu zakompleksionych lasek
ojej,przecież to takie troskliwe :mrgreen:

Jak mowi Ci to ukochana osoba to pewnie ..ale jak jakis facet na starcie wyjezdza z kwiaruszkiem czy kochanie to zal.
Mała poprawka - oni najczesciej tylko myslą, że sa inteligentni i dowcipni, najczesciej nie ma to nic wspólnego ze stanem faktycznym

otoz to!
Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę,

Ale ze kobiety juz nie potrafia zadbac o siebie i zarobic czy jak? Moze jestem dziwna ale lubie sama sobie zabezpieczac byt
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ania_taka 30 lip 2013, 15:45
carlosbueno napisał(a):Zamożność 3 głosy w tym jedne mój czyli 2. Wiadomo prawie żadna kobieta nie przyzna się że leci na kasę, ale rzeczywistość jest inna, gdyby zamiast zamożności napisano coś w stylu niezależność finansowa, przyzwoite zarobki wyniki byłyby inne. Zresztą to podlega chyba pod zaradność bo zaradny musi minimum 2 koła miesięcznie na rękę wyciągnąć a w takiej W-wie to pewnie z 3.

nie ukrywajmy ze pieniądze niby szczescia nie dają, ale bez nich trudno być szczęśliwym. To jakby nie patrzec bardzo istotny element życia, każdego z nas, nie oszukujmy się. Jednak jeżeli wymieniać mamy wg wazności cech, czyli tworzymy jakąś hierarchię, to ta zamożność jest dużo dalej.
Powiedz mi po co mi zamożny idiota - który ma pieniądze bo rodzice bogaci - bo jak idiota to sie nie dorobi. Ja sama nei wyobrazam sobie nie pracowac chocby moj men zarabial miliardy, i lubie wydawac kase na ciuchy, ale nie zmienia to faktu ze inne cechy sa dla mnie zdecydowanie ważniejsze

przez bittersweet 30 lip 2013, 15:53
Powiedz mi po co mi zamożny idiota - który ma pieniądze bo rodzice bogaci - bo jak idiota to sie nie dorobi. Ja sama nei wyobrazam sobie nie pracowac chocby moj men zarabial miliardy, i lubie wydawac kase na ciuchy, ale nie zmienia to faktu ze inne cechy sa dla mnie zdecydowanie ważniejsze
true
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg