Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

- Troskliwość
49
13%

- Wrażliwość
25
6%

- Szarmanckość
7
2%

- Zaradność
53
14%

- Zamożność
6
2%

- Poczucie humoru
49
13%

- Inteligencja
65
17%

- Towarzyskość
7
2%

- Stanowczość
11
3%

- Brutalność
3
1%

- Wulgarność
1
0%

- Łagodność
8
2%

- Opanowanie
36
9%

- Uczynność
4
1%

- Szczodrość
3
1%

- Cwaniactwo
2
1%

- Pracowitość
24
6%

- Bycie prorodzinnym
6
2%

- Oszczędność
5
1%

- Ambicja
24
6%

Liczba głosów : 388

przez Rebelia 30 lip 2013, 11:50
Troskliwość, zaradność, opanowanie, pracowitość, ambicja.

Z czego przy ambicji nie mam na myśli skoku na złamanie karku celem budowania swojej kariery czy coś w ten deseń. Ogólnie, żeby nie osiadał na laurach i miał jakąś chęć dalszego rozwijania np. swoich pasji.
Ale ogólnie wydaje mi się, że kiedy facet jest non stop do rany przyłóż to nic z tego nie będzie. Musi umieć chociaż w małym stopniu zawalczyć o swoje, nie mam nic przeciwko sezonowym kłótniom (w granicach rozsądku, nie rzucamy talerzami, ot jest tarcie; byłam dawno temu w związku, gdzie w ogóle się nie kłociliśmy, ani razu przez prawie dwa lata, wyobraźcie sobie jak sielanka przerodziła się w zwyczajną nudę), bo wydaje mi się, że dość dobrze oczyszczają atmosferę. Opanowany ma być na codzień, bo ja bywam dość wybuchowa i stosunkowo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Opanowanie oznacza też dla mnie przetrzymanie moich wybuchów (niezbyt częstych) i tu wkracza troskliwość. Przy każdym wybuchu złego nastroju mam ochotę na przytulasa czy coś.

Swoją drogą mogłabym tu jeszcze multum innych cech wypisać... tylko po co? Tak na dobrą sprawę "Serce nie sługa" czy jakoś tak. Wszystkie z tych cech wychodzą (bądź nie) dopiero po jakimś stażu w związku.

przez ladywind 30 lip 2013, 12:02
Wszystko pięknie ładnie, mamy jakieś oczekiwania wobec partnerów,ma być takiale będąc w związku musimy też dać coś od siebie.
Inaczej choćby partner był wyśnionym ideałem, posiadał wszystkie cechy jakich oczekujemy,lecz będziemy czerpać tylko profity, w zamian nie nie dając od siebie nic, czar szybko pryśnie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 30 lip 2013, 12:06
anonus, ja jak miałem 17 dawano mi 25, w wieku 15 lat kupowałem swoim rówieśnikom alkohol choć sam nie piłem tak staro wyglądałem a przy tym byłem wyjątkowo niedojrzały i dziecinny gdy inni zaliczali panienki ja zasłaniałem oczy na filmach z gołymi cyckami. Straciłem najlepsze lata na podryw przez swoją dziecinność i nieśmiałość, zresztą do dziś jestem wyjątkowo niedojrzały emocjonalnie jak na swój wiek :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonus 30 lip 2013, 12:09
carlosbueno, jakbym czytal siebie. Czy to mi wrozy kariere forever alone, tak jak u Ciebie (bez urazy :P )? W wieku 17 lat pamietam, ze dano mi 22, tak mi powiedziala pewna znajoma. Niesmialosc to i u mnie wystepuje. Dziecinnosc? Moze w pewnych aspektach tak, poniewaz czasem popelniam takie gafy, ktorych czlowiek w moim wieku robic nie powinien (nie wiem, czy to rodzaj jakiejs tepoty moze?).
anonus

przez khaleesi 30 lip 2013, 12:10
carlosbueno, ale jesteś inteligentny i fajnie czyta się Twoje posty. Nie "wygladasz" na mało rozgarnietego w nich mimo tej sporej dawki perwersyjnej samokrytyki ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 30 lip 2013, 12:14
anonus napisał(a):carlosbueno, jakbym czytal siebie. Czy to mi wrozy kariere forever alone, tak jak u Ciebie (bez urazy :P )? W wieku 17 lat pamietam, ze dano mi 22, tak mi powiedziala pewna znajoma. Niesmialosc to i u mnie wystepuje. Dziecinnosc? Moze w pewnych aspektach tak, poniewaz czasem popelniam takie gafy, ktorych czlowiek w moim wieku robic nie powinien (nie wiem, czy to rodzaj jakiejs tepoty moze?).

Nie sądzę, bo zdajesz sobie z tego sprawę a ja wtedy nie bardzo, no i coś próbujesz z tym robić, poza tym miałeś dziewczynę, dziewczyny a ja w Twoim wieku to bałem się odezwać do nich, nie mówiąc już o jakimś chodzeniu, dotykaniu, przytulaniu itp.

-- 30 lip 2013, 12:19 --

Nie "wygladasz" na mało rozgarnietego
Ale życiowo jestem mało rozgarnięty jak mało kto, to że się tak mądrze na forum nic nie znaczy, bo w poważnym, realnym życiu odstaję sporo od reszt na niekorzyść.

przez anonus 30 lip 2013, 12:35
carlosbueno, uhm, nie mialem dziewczyny :P
anonus

przez carlosbueno 30 lip 2013, 12:40
anonus napisał(a):carlosbueno, uhm, nie mialem dziewczyny :P

No, ale spotykałeś się z jakimiś czyli takie pre-dziewczyny, kandydatki na nie miałeś.

przez anonus 30 lip 2013, 12:47
carlosbueno, taa, i po jednym spotkaniu byebye :papa: :P albo w ogole tak mnie rolowaly, ze spotkania nie bylo. Wina lezala zarowno po mojej jak i ich stronie. Na ta chwile stwierdzam, ze do zwiazku sie nie nadaje, moze za pare lat :P
anonus

przez khaleesi 30 lip 2013, 12:48
anonus, wszystko przed Tobą.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez anna.anakaia 30 lip 2013, 13:16
rotten soul napisał(a):anna.anakaia
był sprawny umysłowo

:P Niezły wymóg. Nie za dużo od nas oczekujesz :?: ;)

W sumie racja, to zdecydowanie za dużo. Wykreślam to kryterium :D
plażowych gierojów

Co to za typy? Na plaży nie bywam, to nie wiem.

gieroj basenowy
gieroj plażowy
Mniej więcej po 3 piwie na ciepełku zaczynają występ. Reszta pobratymców leży na kocyku a on przed nimi stoi i prawi. Jest liderem, mentorem i wyrwał najwięcej lasek w simsach. No i wydziera się przy tym tak, że chcąc czy nie chcąc wszyscy dookoła usłyszą gdzie była najlepsza impreza, ile wypił etc.
anna.anakaia

przez khaleesi 30 lip 2013, 13:17
anna.anakaia, o feee nie podobaja mi sie serio.
Mistrz Avatara

przez anna.anakaia 30 lip 2013, 13:22
psyche., domyślam się :D Podziwiam te, którym tacy panowie się podobają (i nie chodzi mi nawet o fizyczność) ale podziwiam poziom tolerancji takich kobiet do znoszenia zachowania tychże panów.
anna.anakaia

przez khaleesi 30 lip 2013, 13:24
anna.anakaia, to po prostu buce i chamce nie znoszę takiego typu facetów
Mistrz Avatara

Sortuj wg