Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez adam_s 05 lip 2008, 17:05
Jak już pisałem, mam podejrzenie choroby wrzodowej, bądź innego choróbska które wywoływało u mnie najróżniejsze objawy żołądkowe ( a psychiatrzy nazwali to nerwicą :? ). I jakoś z jednej strony się cieszę, bo jak diagnoza zostanie postawiona to dostanę leki, które ulżą tym problemom i będę wolny od "nerwicy". A z drugiej to jednak sama świadomość że jestem chory na coś dość poważnego mnie przeraża i sam już nie wiem czy lepiej mieć chory żołądek czy zaburzenia lękowe..
GG: 5988000

przez IceMan 05 lip 2008, 17:52
alepysiak5, offtopic, jeśli miałbym jedno mieć a brakowało mi drugiego to oczywiście że wybrałbym zdrowie. Pieniądze są na szczycie piramidy potrzeb, zdrowie to jeden z podstawowych fundamentów i bez niego potrafi się wszystko zawalić, także należy nad nim pracować i walczyć, żeby zawsze było ok ;)
adam_s, może to nie jest aż tak poważne, oby się tylko lekarze wykazali i to wyleczyli. Może być i tak, że objawy żołądkowe w twoim przypadku są stresogenne, co moim zdaniem nerwicy nie oznacza. Głowa do góry ;)

Wreszcie przyjechałem do domciu, wakacje, aż mi dziwnie że nagle taki luz, żadnych poważnych obowiązków, termin nie goni terminu, mówiąc krótko relax :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez socjopatia 06 lip 2008, 00:54
mój był dziwny.
rano depresja,po południu lepiej,teraz to samo co rano :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antychemikal 06 lip 2008, 08:52
ja planuje zawsze swoj dzien , tego sie trzymam i przewaznie tak jest jak sobie zaplanuje :) wczoraj zrobilismy gryla w lesie , i ognisko na ktorym piekly sie kielbaski :)
Ognisko bylo super , "miesa" niestety nie jadam :) ( jak juz to tylko rybie mieso)

Obrazek

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez akon 06 lip 2008, 17:00
alepysiak5 napisał(a):dzisiaj wstalem i jak zawsze zj**** humor i niechec do wszystkiego, mysl "ku*** kolejny dzien"... pozatym dzisiaj myslalem co by to bylo gdybym wygral milion zlotych... i stwierdzilem ze nawet to za bardzo by mnie nie ucieszylo;/ po prostu chcialbym juz byc zdrowy, nie miec derealizacji,depersonalizacji,lęków, absurdalnych i natretnych mysli... porazka:( to jak narazie najwazniejsze... i powiem ze jakbym mial wybierac to zamiast pieniedzy wybralbym zdrowie psychiczne... a wy?

Taka jest prawda ja oddałbym wszystko, no może prawie wszystko za uwolnienie się od choroby, a odnośnie weekendu przed sobotnią imprezą jaką miałem było tak ciężko, że zanim przyszli znajomi już marzyłem o tym żeby wyszli i żebym miał spokój, ale jak już byli wszyscy to jakoś nie było najgorzej, nawet jakiś uśmiech się kilka razy pojawił, ale co z tego dzisiaj znów koszmar do 14 nie zrobiłem nic tylko myślałem o chorobie i lękach, potem chwila przerwy teraz jak to pisze znowu to samo...lęk nawet nie wiem już przed czym i ogólnie myślenie "wszystko jest do dupy i nie ma żadnej nadziei żeby było lepiej", jutro zadzwonie do lekarza się skonsultować co tymi lekami (biore antydepresant od miesiąca) bo wydaje mi się że nic się nie zmienia. pozdrawiam !
Pozytywne myślenie i akceptacja siebie kluczem do zdrowia.

przez socjopatia 06 lip 2008, 17:06
byłam na wycieczce,było średnio,ale byłam..

przez antychemikal 06 lip 2008, 17:38
mozna miec i kase i zdrowie psychiczne , ja zaluje ze oddalem kase w zamian za utrate zdrowia , struty lekami nie mialem juz checi do zycia .
Zdrowie psychiczne lezy tylko i wylacznie tylko w naszych rekach.

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez depresyjny86 06 lip 2008, 23:16
ja jak zwykle w domu:(czyli dzień do bani
:)

przez IceMan 06 lip 2008, 23:29
Dzisiaj dzień przeleniony na całego w domu (pierwszy taki od dawna). A od jutra trzeba się będzie za coś wziąć bo lenistwo się szybko jednak nudzi :P
Przyjaciel forum

przez adam_s 07 lip 2008, 00:34
IceMan napisał(a):Dzisiaj dzień przeleniony na całego w domu (pierwszy taki od dawna). A od jutra trzeba się będzie za coś wziąć bo lenistwo się szybko jednak nudzi :P

Święta prawda.. Ja się obijam cały czas i ciągle mi się nudzi. Najgorsze jest to że nie mam za bardzo czym się zająć niż siedzeniem przy kompie całymi dniami. Większośc znajomych wyjechała i wyszło na to że nie mam kompletnie nic do roboty. Bo w samotnym spacerowaniu jakoś nie znajduję przyjemności.
Dzisiejszy dzień koszmarny, moje samopoczucie żołądkowe sięga dna.. Nie wytrzymam do wtorku - wtedy najbliższa wizyta u gastrologa.. :(
GG: 5988000

przez offtopic 07 lip 2008, 02:28
U mnie całkiem ok. W sobotę na dyskotece/potańcówie poznałem dziewczynę dzisiaj też byliśmy na imprezie, i mam nadzieję że utrzymam tą znajomość.
Dotąd myślałem że nie mam szansy na takie coś, i nawet nie żyłem nadzieją... Jednak człowiek z nerwicą może jako tako funkcjonować, o dziwo w jej towarzystwie duża część lęków po prostu zniknęła..... dziwne bardzo dziwne bo zazwyczaj było zupełnie na odwrót. Chyba to zasługa kilku ostatnich sesji na terapii...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez zimbabwe 07 lip 2008, 09:15
Wczorajszy dzień nie zaliczam do udanych - zatrucie pokarmowe... Kilka godzin wymiotów, ble. A dziś tylko jogurcik.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Rachel 07 lip 2008, 21:45
A mnie dziś cały dzień po prostu roznosi, bo jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na studia. Nie wiem jak tam wytrzymam nerwowo. Najwyżej umrę im tam na zawał serca ;)
"Nie musimy bać się innych. To tacy sami ludzie jak my."
"Każdy ma swój własny, niepowtarzalny styl popełniania głupstw."

przez kos 07 lip 2008, 21:56
Boże zlituj się, od kilku godzin dręczy mnie stres, który nie ma żadnej przyczyny i nie mogę się uspokoić w żaden sposób, co gorsza jestem sam.
kos

Sortuj wg