Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez antychemikal 03 lip 2008, 11:27
człowiek nerwica napisał(a):Zaczął się właśnie najgorszy okres w roku dla mojego zdrowia,samopoczucia-2 miesiące wakacyjne czyli Lipiec i Sierpień....w te dwa miesiace od jakichś dziesięciu lat czuje się żle....to najgorsze miesiące dla mojego zdrowia i samopoczucia.<tak mam co roku......zawsze największe problemy mam wtedy>

duchota , brak kondycji, organizm zatruty , le`k i le`ki , normalne bo podobnie sie zawsze w tych miesiacach czulem .

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez offtopic 03 lip 2008, 12:18
adam_s napisał(a):
alepysiak5 napisał(a):dzisiejszy dzien zapowiada sie marwie, wczoraj ognicho klasowe, az za bardzo sie udalo i skonczylo sie na tym ze bylem o 6 w domu, "troche" pijany... pozatym spalem jakies 5 godzin, ogolnie źle... mam tak masakryczną derealizacje i do tego doszla depersonalizacja ktorej nigdy nie mialem... zawroty glowy tez dają popalić... do tego na 14 ide do psychiatry wiec nie wiem jak to bedzie...

Tak to już jest na kacu.. Odkąd mam swoją nerwicę ( w ktorą nie wierzę do końca) to staram się nigdy nie pić tak, by mieć kaca na następny dzien. Bo wtedy mam prawdziwy hardcore :P .

A mój dzień w sumie dobry, z tym że musiałem dziś wcześniej wysiąść z autobusu bo coś mój żołądek się buntował i bałem się że puszczę pawia na kogoś :? . Wczesniej zwalałem takie sensacje na fobię społeczną ale teraz coś czuję że to nie do końca podłoże nerwowe, tylko jakieś zaburzenia zolądkowo-jelitowe. Pognam chyba sobie do lekarza niezwłocznie.

To ja mam chyba tylko tak dziwnie że na kacu zawsze objawy nerwicy ustępują raz więcej raz mniej.

Moje dni.. nudne ...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez socjopatia 03 lip 2008, 15:59
zupa mi się wylała (nie spaliła) na kuchenkę przed chwilą i ojciec na mnie nawrzeszczał i zwyzywał.już chciałam płakać,ale ugryzłam się w ręke.teraz leci krew,o.
:/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez raven 03 lip 2008, 20:33
Jak zwyke nudne wakacje. W wakacje samotność dobija chyba jeszcze bardziej... Ostatnio byłem na rowerze i chyba widziałem mojego kumpla z liceum (chociaż nie byłem pewnien czy to on) z jego znajomymi, a ja zamiast sie zatrzymać i sie przywitać to pojechałem dalej... jaki ze mnie idiota. Wystarczyło by podzwonić do znajomych, zaproponować coś itp, a ja ciągle tylko narzekam. Zawsze mam stresa przed spotkaniami, boje sie chyba tego jak ludzie mnie bedą odbierać. Kiedyś było inaczej, zawsze byłem na luzie a teraz mogli by zobaczyć że nie jetem taki jak kiedyś... Jak ja bym chciał żeby tamte czasy wróciły... :(

przez smutna48 03 lip 2008, 22:04
a ja dziś jestem sama w domu wszyscy wyjechali na mazury pewnie do niedz jesli nie zacznie padac wzieli nawet psy i mi smutno jest ale od jutra bedzie ze mną moj J :) wiec czekam i nie moge sie doczekac
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Magdalenka81 03 lip 2008, 23:19
Ja jestem po nastepnej wizycie u mojej psycholozki,nawet nie zdawalam sobie sprawy ze ona tak mi pomoze,jestem zaskoczonaz jak latwoscia rozwiazala kilka moich problemow,jak na razie jestem happy

przez depresyjny86 03 lip 2008, 23:34
:cry: Szkoda że moich nie rozwiązuje mój psycholog.......niestety musze sam je rozwiązać :o
W wakacje samotność dobija chyba jeszcze bardziej...

Zaryzykował bym nawet stwierdzenie.ze dobija wtedy najbardziej...
Nienawidze tej pory roku.....no i zaczął się dla mnie okres złego samopoczucia......miałem dzisiaj problemy z oddychaniem...normalnie coś mnie dusiło w okolicach serca....zresztą jak jestem w pozycji siedzącej lub leżącej to dusi nadal...i serce mi tak dziwnie bije...
:)

przez kitty341 04 lip 2008, 10:51
człowiek nerwica, tez tak mam jak mi sie nudzi i za duzo mysle o sobie..:/ ja wczoraj caly wieczor bylam w domu i wymyslilam ze zagram sobie w heroes of might&magic (moja ulubiona gra!:P) wiec moze Ty tez sprobuj sie zajac, byle czym!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez antychemikal 04 lip 2008, 11:47
Glownym problemem ludzi z "nerwica " jest nasluchiwanie swoich objawow i nierozumienie ich prezde wszystkim .
Wszystkie te psychosomatyczne objawy nie sa grozne , nieprzyjemne conajwyzej , ale im bardziej sie czlowiek nad tym zastanaiwa i wsluchuje w to wsyzstko , tym samym karmi swoje le`ki i poteguje objawy jeszcez bardziej !
Usiadzcie na rowerek , zostawcie to wszystko w tyle :D

Ps; Chyba musze zaczac pomijac takie posty , bo mozna sie pochorowac ponownie ;)

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez Amonre 04 lip 2008, 11:57
antychemikal - Swięte słowa - szczera prawda - jestem tego żywym dowodem - skpiam się tylko na swoich doznaniach- Stacja radarowa wciąż nasłuchuje i ...... niszy mnie - zyje tym co jest we mnie, jestem zamkniety na swiat.

przez zimbabwe 04 lip 2008, 14:31
antychemikal, coś w tym jest. Ja kiedyś, kiedy miałam ciężkie przesilenie nerwicy, miałam tak silny ból w klatce, że myślę sobie - zawał. Ale pomyślałam sobie, zaraz, na zawał jestem za młoda i za chuda, nie palę, nie piję, nikt w rodzinie nie miał zawałów, a leki rozkurczające oskrzela biorę za mało żeby mieć problemy z sercem. Więc to na pewno nerwy. I przeszło.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez antychemikal 04 lip 2008, 14:59
ano wlasnie i tylko w ten sposob przejdzie :) ..przejdzie bo tez tak mialem :D
Nie chce opisywac co jeszcze mialem , bo mi teraz nawet i wstyd :D tetno sobie mierzylem , liczylem uderzenia serca itd ...: x cisnieniomierz profeske nwet kupilem :D ktoregos dnia jak to wszystko spakowalem w pudlo i wrzucilem na szafe to "odrazu" wyzdrowialem .

zbanowany

przez milenka 04 lip 2008, 15:11
raven napisał(a):Jak zwyke nudne wakacje. W wakacje samotność dobija chyba jeszcze bardziej

Dokładnie :( aż sie żyć odechciewa :(

raven ja często mam dokładnie takie same sytuacje i uczucia jak ty... idę na spacer z psem, jadę na rowerze stoją moi znajomi a ja idę, jadę, dalej. Coś jest naprawdę za mną nie tak :( wiem że jestem ani garbata ani trędowata ale nie mam żadnych przyjaciół.
I need a miracle...
rok zmian... "Chodź ze mną by sens nadać życia krokom..."

przez cixi81 04 lip 2008, 15:23
a ja sie wczoraj naczytałam o chorobie Alzheimera , tak sie nakrecilam że az zrobilo mi sie gorąco , pomimo ze na dworze bylo 33 st. wymysliłam sobie ,ze ludzie z nerwica moga to mieć po 65 roku życia albo i wczesniej, bo nasze neurony sie wypala od wiecznego stresu :D ale dzis mi przeszlo , nawet zapomniałam :twisted:

Sortuj wg