Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Amy Lee 27 cze 2008, 20:08
Dzięki :)

Ja już sobie robię wakacje, do września :mrgreen:
Amy Lee

przez Jola27 27 cze 2008, 20:11
smutna48 sprobuj bo mi pomaga naprawde przytej ksiazce czuje sie lepiej ona wpływa na psychike i pozytywne myslenie
pozdrawiam :P

przez depresyjny86 27 cze 2008, 21:04
Jeden egzamin zaliczony ale z drugim mogą być klopoty bo sie okazało,że byl dzisiaj a ja sobie materiału nie wziałem i nie powtórzyłem i wyszło fatalnie ale będe jeszcze jutro walczył o to żeby jednak postawiono mi tróje.
Kurcze jakoś mi smutno dziś :(
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez keram 27 cze 2008, 21:39
No to ja sie zegnam z wami:] milo jest zawsze tutaj na forum:) wyjezdzam na 3 m-ce.Udanych wakacji zycze i sukcesów w walce z choroba!! Paaa;*
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez zimbabwe 27 cze 2008, 21:54
No to życzę udanego wypoczynku :D
Ja swoją drogą też dziś wypoczęłam trochę... Usiadłam w parku nad rzeką, w cieniu drzewa i zaczęłam się zastanawiać kiedy ostatni raz tak naprawdę odpoczywałam... I doszłam do wniosku że 3 lata temu. No i wzięłam się ostro za walkę z natręctwami - są już niewielkie efekty!
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez smutna48 28 cze 2008, 20:02
no wiem że to podnosi na duchu juz to czytałam :) tylko że raz.
Polinka dupcia w troki i do pośredniaka marsz!!!! Te problemy z zebami z zaciskaniem się szczeki to są najprawdopodobniej nerwy moja mama miala takie kłopoty :? Z zębami nie ma zartów trzeba je leczyć dlatego warto podjechać. A propo pośredniaka to ja własnie dostałam list ze mnie wywalają tzn na 3 - ce :twisted: myslałam ze mnie wyrejestrowali jak dostałam prace i nie zawracałam sobie głowy ponownym rejestrowaniem a tu masz babo placek :-| :roll: :roll: :roll: tez się nudze ale za tydzień juz moj J będzie i robie impreze :)))) i moja matka z siostra wyjezdzją bede miala wolną chatę <hura> bo to b zadkie zjawisko u mojej matki żeby gdzieś wyjedzała na noc to się zdarza raz na milion lat :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez cixi81 28 cze 2008, 21:15
Polinka no zdradz ten pomysł!! :D

przez Freja 28 cze 2008, 21:36
Ludziska pomóżcie...

Kilka tygodni temu lekarz stwierdził u mnie nerwicę lękową. Powoli, małymi kroczkami walczę sama z sobą, chodzę na psychoterapię.

Niestety wczoraj popołudniu dopadł mnie silny ból głowy. Do teraz nie mogę normalnie funkcjonować. Ból umiejscowiony jest na czubku błowy, tylko w jednym miejscu. Opisałabym to jako silne kłucie. Do tego mam zawroty głowy, szumi mi w uszach (byłam wczoraj na dyskotece, ale nic nie piłam - może to od głośnej muzyki?), mam niskie ciśnienie. Nie wiem co mam ze sobą zrobić - to tak strasznie boli. Boję się, że mam guza mózgu. Żadne leki nie pomagają. Dodam, że od dwóch tygodni biorę Zomiren, ale w bardzo małej dawce: Rano i popołudniu po połowie taabletki. Błagam pomóżcie. Znaleźliście się kiedyś w takiej sytuacji? Nie chce mi się wierzyć, że nerwica powoduje TAKIE bóle...

przez Jola27 28 cze 2008, 21:55
freja to moze byc od leku ale nie musi musisz zkonsultowac sie z lekarzem a na niskie cisnienie spruboj wypic kawe i dotego zjec cos słotkiego moze troche ci ulzy zycze zdrowka

przez smutna48 28 cze 2008, 22:11
ojjjjjj będzie będzie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: wiesz wolna chata my sami potem w domu moze się dzaiać nie mogę się juz doczekać hehehe nie pamiętam kiedy ost raz sie bawilam wiec teraz mam zamiar dac czadu a potem zobaczymy co dalej gdzie bedę mieszkac i pracować ;) mam nadzieje ze juz mnie nie zostawi samej że juz bęziemy mogli być razem caly czas ;) :smile:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mooni 28 cze 2008, 23:05
smutna48 napisał(a):ojjjjjj będzie będzie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: wiesz wolna chata my sami potem w domu moze się dzaiać nie mogę się juz doczekać hehehe nie pamiętam kiedy ost raz sie bawilam wiec teraz mam zamiar dac czadu a potem zobaczymy co dalej gdzie bedę mieszkac i pracować ;) mam nadzieje ze juz mnie nie zostawi samej że juz bęziemy mogli być razem caly czas ;) :smile:

no proszę! szkoda, że tak daleko mieszkam :mrgreen: Jakąś imprezkę wypadałoby skołować z tej okazji. No, ale lato dopiero się zaczęło 8)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez depresyjny86 28 cze 2008, 23:43
Dzisiejszy dzień do d bo czułem się,byłem,przez wiekszośc dnia zupełnie sam.......choć wokol mnie było wielu ludzi.....ludzie mnie odtrącają........
NIENAWIDZE SIEBIE!!!
W dodatku mnie nerwica złapała przed jednym z egzaminów...
:twisted:
:)

przez ewaryst7 29 cze 2008, 09:24
człowiek nerwica napisał(a):Dzisiejszy dzień do d bo czułem się,byłem,przez wiekszośc dnia zupełnie sam.......choć wokol mnie było wielu ludzi.....ludzie mnie odtrącają........
NIENAWIDZE SIEBIE!!!
W dodatku mnie nerwica złapała przed jednym z egzaminów...
:twisted:

nie odtrącają Cię.... To ty tak myślisz. Jeteś pewnie bardzo spięty i skupiony do bólu na swojej nerwicy...Mów sobie codziennie , do lustra ' jestem fajny, miły i zdrowy" ..Powtarzaj to sobie codziennie! to naprawdę działa!!!Nie wierzę ,że jesteś do bani..Nerwica dotyka ludzi wrażliwych ,i dobrych.trzymaj się ciepło..

przez kitty341 29 cze 2008, 12:05
ja czuje sie strasznie.. sluchajcie! mysle ze naprawde mam tego raka pachwiny - od wczoraj mnie bola i nie chca przejsc. to promieniuje az do nog, kolan czasami jeszze dalej.nie boli to moze tak bardzo, ale czuje bardzo duzy dyskomfort ;( nie wiem co to, oby nie rak :cry: jeszcze stalo sie cos innego. gdyz, mam 1 zabek do usuniecia po prawej stronie i.. od wzoraj zaczelo mi sie cos robic na dole wlasnie kolo tego zabka na podniebieniu twardym. obudzilam sie o 3 nad ranem.. spanikowana, ze nie moge prawie przelknac sliny, ani glowy do gory podniesc bo to wtedy boli. czy to mozliwe zeby jednak stalo sie tak od wezlow chlonnych czy na pewno od zeba?? ja sie tak boje... zaraz chyba sobi4 cos zrobie przez to wszystko, juz mam dosc!!
P.S.: moze wziac ten Pramolanzeby przeszly chociaz nerwy?
Moj chlopak powiedzial ze predzej umre na zawal niz na raka. wiec zawalu tez sie powoli zaczynam bac. :cry: :cry:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

Sortuj wg