Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez offtopic 26 cze 2008, 20:26
Dzień zaczął się z lękami i kończy się z lękami... Co to za życie... ;/
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Amy Lee 26 cze 2008, 21:11
cixi81 napisał(a):Może mi ktoś napisac gdzie znajduja sie węzły chłonne pod pachą ?? nie wiem gdzie mam ich szukać :smile:

Chyba tam od przodu, gdzie jest takie ścięgno od pachy do piersi, to pod nim.
Ale lepiej się nie macać, bo się coś niestworzonego od razu "zdiagnozuje".

Dobra, jutro idę na egzamin po Sulpirydzie (hehe, i to nie swoim :P). Właśnie mi stan minął.
I albo od jutra będzie już fajnie, albo kurde nie wiem.
Amy Lee

przez Magdalenka81 26 cze 2008, 21:36
Wiec moj dzisiejszy dzien jest ok,w tym tyg,zaczelam nowa prace i bylam zestresowana,ale teraz juz jest lepiej,wlasciwie moge powiedziec ze czuje sie lepiej niz ok.Moze ida lepsze dni:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 26 cze 2008, 22:52
Ja mam jutro egzamin na który juz niczego nie pamiętam...a po jutrze drugi jak tych dwóch egzaminów nie zdam to nie wiem co zrobie :( <przy czym coraz bardziej jest prawdopodobne to że nie zdam obydwóch>
:)

przez katie124 26 cze 2008, 22:57
trochę wiary:) zdasz:) nawet jak nic nie umiesz, tak jest przeważnie:)

przez kitty341 26 cze 2008, 23:35
człowiek nerwica, Amy Lee, powodzenia jutro!!! trzymam za Was kciuki bardzo mocno juz od dzis! ;)
jakos boli mnie ten wezel chlonny po lewej stronie.. nie wiem co sie dzieje, jeszcze tak nie bolal. (nie jest to jakis bol nie do zniesienia, ale mnie to niepokoi..) jestem po piwie, wiec promolan zazyje chyba dopiero jutro.. :/
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez adam_s 27 cze 2008, 00:44
Kitty będzie dobrze, może to tak jak u mnie.. Też się boję ale może to nic poważnego!
A ja jutro zapierniczam po spis książek do budy, ale w sumie się nie boję bo busem już jeżdzę, w szkole chwilkę zabawię.. Nerwica mnie ostatnio bardziej śmieszy niż martwi :)
GG: 5988000

przez nervouska 27 cze 2008, 06:56
Mój dzisiejszy dzień.... :smile: Wstałam przed 4 i nie wiem po jakiego grzyba. Pewnie przez egzemę, która ostatnio mi bardzo dokucza i zostałam złapana na tym, że ją drapię przez sen :? Jak dostałam nerwicy to mi ta egzema właściwie nie znika. Zaobserwowałam też, że dostaję w tych miejscach zapalenia skóry po ataku, albo kilku, właściwie to gdy bardzo mnie wyczerpią. Robiłam takie wstępne testy na alergię i nic nie wykazały. Czy to możliwe, że taki stan zapalny skóry może pojawić sie ot tak sam z siebie, z powodu nerwów? Może ma ktoś podobnie?
Tak więc wstałam o tej 4 i zabrałam się za czytanie "Potęgi podświadomości" J. Murphego :mrgreen: I tak przemawiam do swojej podświadomości od rana i ćwiczę pozytywne myślenie, afirmuję się :P Zauważam rezultaty, potrafię się wyciszyć...ależ ta praca nad sobą jest ciężka ;)

przez Jola27 27 cze 2008, 09:01
nervouska tak takie powazne zmiany skurne moga byc na tle nerwowym musisz ztym isc do lekarza
a potege podswiadomosci tez czytam cały czas dochodze do konica ksiazki i zaczynam czytac od nowa i powiem ci ze mi ona bardzo pomaga

przez cixi81 27 cze 2008, 09:34
Ja mam z nerwów łupiez różowy, czerwone łuszczace sie plamy , jak mam silnego stresa zaraz jakas sie pojawia , a to staraszne juz ponad rok mam :cry: teraz mam na biodrach z jednej i drugiej strony , zrobily sie lekko brązowe koszmar, i jak tu sie rozebrac na plazy :?: :oops:

przez Amy Lee 27 cze 2008, 14:30
kitty341 napisał(a):człowiek nerwica, Amy Lee, powodzenia jutro!!! trzymam za Was kciuki bardzo mocno juz od dzis! ;)

Dzięki *tuli*

Metodyka zaliczona na +3 na jedno pytanie dobrze umiałam, drugie było zupełnie bez sensu (takie bardziej z życia niż z treści wykładów), jedna pani z komisji się mnie dwa razy pytała czy się dobrze czuję :mrgreen:

A jutro na filozofię nie idę, pójdę sobie we wrześniu, bo formalnie nie ma "pierwszego" czy "drugiego terminu". No bo przepraszam, do jutra tobym nawet imion filozofów nie zapamiętała, a co dopiero ich nauki.

Wakacje sobie mam, na krzywy ryj.
Kupiłam melatoninę, herbatki ziołowe i węgiel, może mi organizm wynormalnieje.
Amy Lee

przez zimbabwe 27 cze 2008, 16:24
nervouska, testy na alergię to g...o, w 90% przypadków nie pokazują prawdy. Więcej szczegółów na www.atopowe-zapalenie.pl , polecam Ci tą stronę. Ja cierpię na AZS już 18 lat... Czyli całe życie :smile:
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez smutna48 27 cze 2008, 19:55
Amy Lee,
człowiek nerwica, zycze powodzenia i nie traćcie nadzieji będzie dobrze zycze aby ten trudny stresujacy okres jak najszybciej minął pozdrawiam trzymacjie się Polinka oj jak bys opisywała mnie tylko ze ja jestem do tego wiecznie bezrobotna i beznadziejna
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez smutna48 27 cze 2008, 20:07
Powinnam ze 100 razy przeczytać potęgę podswiadomosci zeby wreszcie uwierzyć w siebie i zmienić swoje myslenie tylko czy to coś da ????
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg