Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Jola27 23 cze 2008, 23:40
człowiek nerwica normalnie mnie budujesz no wrescie jakas poprawa bo juz sie ociebie martwiłam :twisted: i pamietaj jutro zaczynamy myslec pozytywnie :D juz dzisiaj malutki trening miałes wiec jutro czekam od ciebie pozytywnych wiesci pozdrawiam

przez kitty341 23 cze 2008, 23:49
człowiek nerwica, dzięki, trzymaj miedzy 8-10:P, {a potem tez bo jade zobaczyc wyniki z 3 egzaminow(ale ocena jedna)}.. strasznie sie boje ze moge miec raka wezlow chlonnych (ile juz o tym pisalam - nie jestem w stanie podliczyc..) ..

wlasnie czytam o Platonie, on to mnie dopiero inspiruje! :mrgreen: skad on miał glowe do takiego myslenia? NIE WIEM!!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez depresyjny86 24 cze 2008, 00:06
[quote][trzymaj miedzy 8-10:P, {a potem tez bo jade zobaczyc wyniki z 3 egzaminow(ale ocena jedna)}.. /quote]
Spoko będę trzymal:)
A tego raka napewno nie masz.Zrób sobie jakieś badania tak żebyś już miała spokój z tymi myślami
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kejti 24 cze 2008, 00:45
ja dzisiaj nei zrobilam absolutnie nic, wyspalam sie troche w ciagu dnia i teraz marudze :) wzielam moje nocne tabletki Orfiril Retard i popiłam kawą -teraz łeb mi pęka. Jutro mam jakies wyniki egzaminow chyba 3, i milion wpisow -chyba sie przewroce -nie wiem ale to jest takie cholernie trudne; normalnie to nawet nie radze sobie z regulowaniem rachunkow na czas bo jest to dla mnie za trudne a jutro tyle stresu heh :)
Be the Master Not His Tool

przez zimbabwe 24 cze 2008, 14:39
Dziś pojechałam na cmentarz do praprababci. Kupiłam jej ładną fuksję.
A tak poza tym dostałam ataku migreny. I mam super wiadomość po osiemnastu latach walki doczekałam się remisji atopowego zapalenia skóry 8) Tak więc koniec skubania, drapania, gadań że to brud, sączeń się, swędzenia... Nareszcie!
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Black 24 cze 2008, 18:40
ja caly dzien spie:/

przez kitty341 24 cze 2008, 19:58
ja dzis mam wspanialy dzien:D nareszcie cos dobrego :mrgreen: :mrgreen: dostalam 4.5 z egzaminu z jezyka jeeeaa!! (jest to srednia z 3 egzaminow - czyli bylo to 4-,5,5) jestem szczesliwa bardzo! nawet napisalam w 1.5h dzieki temu prace roczna z kultury jezyka polskiego!! tez jestem z siebie dumna dzieki temu! poza tym bylam u lekarza, bardzo dobry laryngolog, przepisal mi leki i.. jak on mnie wyczul! od razu stwierdzil ze mam nerwice i nawet mnie za raczki wzial, kochany!:) poszlam od razu na rtg zatok i wszystko jest w porzadku, potem laryngolog ogladal moje wezly chlonne i powiedzial ze nie ma sie czym przejomowac:D dal mi lek w polowie uspokajajacy i jeszcze na ten nosek i skierowanie na badania alergiczne. ech wspanialy dzien! wreszcie mysle, ze nie mam raka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zycze wszystkim takich dni jak ten moj dzisiejszy!!:)

przez keram 24 cze 2008, 20:04
no kitty w koncu bo juz myslalem ze bede kolejnego posta czytal o twoim raku wezłow chlonnych:D:D::P. Tak trzymac!!! ;)
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez kitty341 24 cze 2008, 20:20
keram, dzieks!:) tez tak myslalam jeszcze z rańca:D a co u Ciebie? u Was?

przez keram 24 cze 2008, 20:29
no a ja tez szczeslwie juz szkole pozaliczalem, zlozylem wniosek o ksiazke praktyk, no i tylko praca dyplomowa zostaje, ale to wrzesien pazdziernik bo za 3 dni wyjezdzam do pracy i trza sie pakowac:]
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez xCarmen 24 cze 2008, 20:38
a ja tak sobie dzis caly czas w biegu :/
bylam zrobic zdjecie na liegitymacje i nie wiem jak mozna dac tyle kasy za oszpecenie twarzy;/ liczylam ze przynajmniej mnie podretuszuja...
a gosc tak ustawil mi glowe ze wyszly mi dwa podbrodki ;/ i czerowna spocona od goraca twarz...;/
pozniej oczywiscie bieganina po szkolach przez cale miasto, koszenie trawska i sprzatanie w domu ;/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Amy Lee 24 cze 2008, 21:29
Ja dzisiaj pisałam... Okazało się, że w wypadku zawalenia części teoretycznej, a napisania praktycznej przyzwoicie we wrześniu powtarza się tylko pierwszą, więc ja to tak widzę. I sporo osób z roku też. Jakoś tak lżej i luźniej.

Uczę się teraz do piątkowego i sobotniego egzaminu, jestem spokojna, myślę pozytywnie (fajne plany na przyszłość snuję), ale czuję się bardzo osłabiona, powłóczę kończynami :(
Amy Lee

przez smutna48 24 cze 2008, 21:38
xCarmen, nie przejmuj się to tylko zdjęcie ;) a mnie coś dziś ze 4 godz temu rozbolal brzuch i nadal boli nie wiem co mi jest ale ostatnio tzn od jakiegoś czasu ciezko znosze jaki kolwiek bol nie wiem czemu tak mi się jakos zrobiło :roll: a na codzień probuje uciec od samotności ale nie wychodzi mi chyba staję sie nudna :-| bo w moim zyciu nic się nie dzieje :( czekam na początek lipca wreszcie do mnie wraca :))) jestem tak zniecierpliwona ze juz ledwo wytrzymuje w końcu minęły 3 miesiace boszzz tyg dluzej bym nie wytrzymała chyba .... chciałam zrobić grilla mam imieniny w lipcu ale z tego co widze nikt nie wie czy będzie :( dola złapalam i jakoś ciezko mi się wygrzebać jestem sama komletnie sama jak bym była sama na świcie oglądał ktoś "jestem legndą"? doslownie tak się czasami czuje :( jak by nikogo nie było jak by świat był pusty kompletnie pusty :? jak probuje do kogoś napisać tak żeby wyjśc z tego domu gdzieś pogadać napic się piwa czego kolwiek nikt się nie odzywa:(( dziwne bo te same osoby 1 proponują jakies spodkanie eghhhhh ogolnie narazie jest do d .... smutno mi cieszę się że On wraca że spędze z nim cudowne chwile ale wstydzę się przed nim sowjej samotności kompletnej martwicy jesli chodzi o zycie towarzyskie:( Moja siostra ciągle gdzies lata a ja czuje się jak ufolud :((( sąsiedzi ich zapraSZAJĄ a ja jak bym wogle nie istniała eghh sory za to marudzenie ale czasami strasznie mocno niektorzy dają mi odczuc ta inność od reszty:((
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 25 cze 2008, 02:05
A ja dzisiaj sobie zadaje pytanie:na co Ty liczyleś Darek??..................chodzi o to że kilka latt temu myślalem że będe mial w wieku 20 lat normalne życie.........tymczasem wiecie jak jest...
W dodatku przed chwilą dowiedziałem się że nieżle się powodzi osobe która krzywdziła mnie kiedyś bardzo.....i jestem wkurzony z tego powodu :twisted:
:)

Sortuj wg