Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez kitty341 15 cze 2008, 17:59
u mnie weekend calkiem okey, wczoraj mialam impreze..dopoki nie bylam wstawiona nie odzywalam sie ani slowem (ech porazka - siedzialam jak kolek) ale w miare picia i pewnosc siebie sie powikszala. a pod koniec to juz chyba moglabym wszystkich przytulac :mrgreen:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez xCarmen 15 cze 2008, 18:58
lercm pieniadze..
moje wyobrazenie jest zdecydowanie lepsze niz moje doswiadczenia z ludzmi, a tylko na nich opieram swoja opinie.. wiec stwierdzam ze ludzie sa źli..

boje sie tej szkoly ;/ wracam do starej .. jesli w ogole zechca mnie przyjac ..
słabo mi na sama mysl ze musze isc tam 3 raz i prosic o znalezenie dla mnie miejsca i tlumaczyc sie dlaczego nie wzielam do serca ich rady i nie poszlam na zaoczne ...
no i jak zwykle nikt tego za mnie nie zalatwi ...
zero wsparcia...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez smutna48 15 cze 2008, 19:37
Weekend jakoś leci.. Tzn beznadziejnie nudno, przeplatany różnymi objawami nerwicowymi typu nudności, błyski, duszności etc. Prawde mówiąc wogóle nie czuję zbliżających się wakacji.. mam ochotę gdzieś się zaszyć i nie czuć nic..

Do tej pory przez te minione 3, 4 a może więcej lat juz nie pamiętam na samą myśl o wolnym o wakacjach gdy ludzie wyjeżdzali czulam wściekłośc i smutek czulam się rak źle sama myśl o tym doprowadzała mnie do płaczu a wiecie czemu bo co z tego ze mozna było gdzies pojechać jak ja nie miałam z kim :( a jak juz miałam to było 2 lata temu to byłam az 2 dni :shock: :shock: wredy nie kumalam o co chodzi nerwóka wyrzywanie się psychiczne znęcanie niemal że nade mną wiec były to b przykre dni teraz juz każdy wie o czym pisze i to juz dawno ułozyło się w całość koszmar .... A teraz nie moge się doczekać :D gdybym miała pilota i gdybym mogla przewinąc czas juz dawno by mnie tu nie było :P :smile: :D cierpliwość alez ona jest teraz trudna ;) dobrze pamiętam jak to jest jak nic nie cieszy a co gorsza wpędza w doła :-| Trzymaj się może nie będzie tak źle może coś miłego Cię spodka pozdrawiam
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez raven 15 cze 2008, 21:29
Nareszcie koniec weekendu, chociaż co mi z tego jesli ja od 2 miesięcy mam wolne cały czas? :P Już za dużo tego wolnego. Jeden miesiąc ok, ale nie dłużej;) Musze znaleźć sobie jakieś zajęcia albo prace bo już mam dosyć tego siedzenia w domu... Cały weekend tak przesiedziałem, przez trzy dni nie wychodziłem z domu. Znudziło juz mi sie łażenie bez sensu samemu po mieście albo jeżdżenie na rowerze. Co innego jakbym miał z kim spędzać ten czas, ale ta ciągła samotność mnie już wykańcza:(

przez kitty341 15 cze 2008, 21:53
raven, a czemu masz wolne caly czas? :shock: tez tak chce!!!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez raven 15 cze 2008, 23:44
Skończyłem studia (kończyło sie w semestrze zimowym bo to 3,5 roczne były) i mam teraz bardzo długie wakacje do października;) Tak długie że aż nie mam co ze sobą zrobić :P Tak sie tylko wydaje że jest fajnie ale po dłuższym czasie nic nierobienia można dostać kota...

przez depresyjny86 16 cze 2008, 00:31
Mój dzisiejszy dzień-super:)
Chciałbym aby było więcej takich dni w moim życiu.
:)

przez IceMan 16 cze 2008, 13:31
Nędza (na uczelni), pisałem dzisiaj poprawkę egzaminu, z którego mi zabrakło niecałego punkta do zaliczenia, na poprawce dał takie wyrąbane pytania że ludzie już na sali dość wyraźnie wyrażali opinię na temat zestawu, jeśli to zaliczę to będzie pie*****ny 8 cud świata :twisted: a za 2 dni następna masakra - lecę się uczyć. Pozdrawiam wszystkich!
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 16 cze 2008, 21:50
Ja dzisiaj napisałam jeden egzamin, umęczyłam się nieźle. Jutro piszę następny, a potem będzie już tylko gorzej :lol:

Słuchajcie, bo głupia sprawa jest... mam za jakiś czas egzamin ustny, więc się stresuję, że ustny, to raz. A dwa, że sobie wkręciłam, że na pewno się zbłaźnię, bo będzie mi się wydawało, że pani egzaminatorce się będzie wydawało, że ja się podkochuję w jej synu :oops: No i ja nie wiem, co ja mam zrobić, żeby wypaść normalnie, a nie jak skończona idiotka :roll:
Amy Lee

przez zimbabwe 16 cze 2008, 23:10
A ja muszę się pochwalić - nie mam ostatnio fobii!
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez adam_s 17 cze 2008, 00:18
zimbabwe, gratulacje ;). Oby tak dalej :)

Ja też muszę się pochwalić, wyszedłem z zagrożenia z TI na dostateczny ^^. Tak więc zdam!! Kamień z serca :).
GG: 5988000

przez xCarmen 17 cze 2008, 09:32
a ja sie nie moge pochwalic
umieram ze strachu oczywiscie przed szkola , za 3 dni koniec roku szkolnego a ja nie wiem czy przyjma mnie do jakiegos liceum ... :cry:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez lercm 17 cze 2008, 10:01
Do jakiegoś przyjmą Cię na pewno, nie bój nic :)

przez xCarmen 17 cze 2008, 10:25
jesli sie w ogole wybiore zapytac czy "maja ochote"
tak naprwde boje sie ze zawale nastepny rok , gdziekolwiek pojde...

pozatym dzis dochodze do wniosku ze ejstem strasznie nieszczesliwa...
chyba nic w zyciu nie przynioslo mi tak naprawde radosci :/

w zadnej z dziedzin zycia nie jest na tyle dobrze zebym mogla znalezc chodz jeden plus w swoim zyciu : szkola , rodzina, zycie towarzyskie, miłośc, zdrowie, hobby, pieniadze ... ;/ wkazdym temacie jest beezdznadziejnie...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Sortuj wg