Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Mooni 12 cze 2008, 17:47
bethi napisał(a):Mistrzostwa Europy mi nie służą - ciągle jestem pijana :?

no to mamy podobne doświadczenia 8)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Pstryk 12 cze 2008, 18:43
Hehe, Mooni, jaka szkoda Słoneczko Moje, że nie możemy kibicować dzisiaj razem. Za godzinkę wychodzę do baru - musiałam zarezerwować sobie miejsce tydzień temu :lol: Szefo wczoraj przywiózł cacy plazmę - 48mkę :shock: Mam już koszulkę, flagę, czapeczkę, jeszcze pyszczek pomaluję, a i klaskacza kibica heh.

Poza tym, to ostatni wieczór z alko - byłam dzisiaj wreszcie u laryngologa. Z problemem z uchem chodzę już miesiąc. Tymczasem okazało się, że to nie ucho - to neuralgia nerwu trójdzielnego i od jutra będę łykać leki przeciw padaczkowe :shock: Po wielu, wielu latach badań, poniewierki po szpitalach i lekarzach, w końcu wyjaśniła się przyczyna moich dolegliwości migernopodobnych, padaczkopochodnych, nadciśnienia skokowego, wady wrodzonej serca.... Boziu, ile ja różności usłyszałam w życiu. Tymczasem to jakieś małe naczynko naciska mi nerwa w głowie i stąd cały ten cyrk. Po terapii lekami, za dwa tygodnie idę na akupunkturę i powinno przejść :roll:

Z ciekawszych rzeczy - jutro wszyscy (w mojej pracy) mają wolne gratis - bo jest piątek w dodatku 13tego :lol: Mój szef jest cholernie przesądny :lol:
Pstryk

przez Amy Lee 12 cze 2008, 19:33
IceMan napisał(a):Amy Lee dają w kość na uczelni?

Dzisiaj było cudownie :mrgreen:
Napisałam jeden test (dobrze poszedł), dostałam dwa zaliczenia i spotkałam panią, którą zapomniałam poprosić o wpis w zeszłym semestrze i... nie zabiła mnie :mrgreen:

Jeden egzamin upchnęliśmy na sam koniec sesji, ale nie będzie mi kolidować.

Mamy sobie wybrać seminarium magisterskie na nadchodzące dwa lata. Zastanawiam się...

Cytat dnia: "Ja się nie boję ludzi, tylko sytuacji".

Poza tym mi ręce w nocy cierpły a teraz cały dzień mam takie osłabione.
Koleżanka mi powiedziała, że pewnie mało magnezu :twisted:
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kitty341 13 cze 2008, 00:00
:evil: :evil: :evil: :evil: ---->to po meczu z Austrią!!!
hmm dzieki ICEMAN za trzymanie kciuków:) nie chce zapeszac ale chyba poszlo mi wszystko calkiem niezle..potem bylam w zaje**** beznadziejnych zlotych tarasach i kupilam sobie swietna sukienke(tlumacze ze to tak w nagrode za ten egzamin..:P) :mrgreen: i myslalam ze dzien bedzie rownie udany a tu niestety ta ostatnia minuta meczu zupelnie mnie wytracila z rownowagi!!
Wracajac autem z pubu po tymze meczu kolejka do sklepu nocnego byla przerazajaca! w czwartek! no coż.. kazda okazja jest dobra do picia nie? :lol:

Dodano:
SĘDzIA KALOSZ!!!!!
W 2012 nam beda szli na reke!!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez depresyjny86 13 cze 2008, 00:13
Mnie też nieżle sędzia wkurzył :twisted: :twisted: :twisted:
A ja dzisiaj będe musiał iść na zjazd chociaż się żle czuje jeszcze i nerka boli troche.
Poza tym boje sie strasznie przyszłości<taki strach przed tym co spotka mnie w ciągu następnych 2 tygodni..i przed końcem świata :twisted: >
:)

przez Sorrow 13 cze 2008, 01:28
Przynajmniej nie muszę się przejmować jakimiś tam sędziami albo sportowcami...

przez lercm 13 cze 2008, 11:28
No i powróciłem... jak dobrze rzucony bumerang. Sprawdziłem swój ostatni post - 12 listopad 2007. Ponad pół roku - całkiem niezły wynik.

Nie to żebym nie chciał z Wami pisać ale kiedy człowiek czuje się dobrze nie chce powracać do tych trudnych tematów, nie chce przypominać sobie jak to było miesiąc temu kiedy siedział przed monitorem nerwowo, z kluską w gardle wyklikując kolejne zdanie na forum bojąc się, że to zdanie będzie jego ostatnim wypowiedzianym (wpisanym) zdaniem w życiu bo za chwile nastąpi zawał serca, wylew do mózgu czy po prostu śmiertelny w skutkach atak nerwicy. Być może to właśnie dlatego tak mało tutaj postów osób, które już z tego wyszły, którym udało się wygrać tą walkę. Inna możliwość jest taka, że takich osób po prostu nie ma.

W każdym razie wróciłem i witam Was wszystkich serdecznie ponownie :)

Zaczęło się w poniedziałek silnym zawrotem głowy w pracy. Na tyle silnym, że do końca dnia myślałem już tylko o nim zamartwiając się co to może być. No i właściwie od tej chwili przez cały tydzień nieprzerwanie czuje kręcenie się w głowie, ucisk, bóle w różnych częściach czyli te wszystkie "przyjemności", które oczywiście przez ostatnie pół roku gdzieś tam się pojawiały jednak nie tak intensywnie i często.

I jeszcze jedna dziwna rzecz... kiedy chodzę (zwłaszcza szybko) słyszę takie dziwne, rytmiczne cykanie w tyle głowy. I jest ono równomierne ze stawianymi krokami - miał ktoś może kiedyś coś takiego?

przez adam_s 13 cze 2008, 13:02
Witam ;). Przykro czytać takie posty, zabijają nadzieję na wyleczenie. Ale cóż właściwie to i tak już się pogodziłem z tym, że dalej niż do 20-stki to nie pociągnę.
lercm, co do tego cykania to mi się zdarza, ale myślałem że to przez Zoloft. Odstawiałeś jakieś leki ostatnio?
GG: 5988000

przez lercm 13 cze 2008, 14:02
Pociągniesz, pociągniesz - nie bój nic. Po nerwicy można spodziewać się wszystkiego ale nie tego, że szybko nas wykończy ;)

Sorry, nie chciałem nikomu niczego odebrać. Myślę, że to nie tak, że nie mamy szans na wyleczenie. Szanse na pewno są, wymaga to jednak od nas maksimum poświęcenia, konsekwencji i uporu. Ja postanowiłem codziennie medytować - póki co od 2 dni mi się udaje :D

Co do tego cykania to ciekawe, bardzo dziwne uczucie. Nie przyjmowałem nigdy żadnych leków więc to na pewno nie po odstawieniu. Często Ci się to zdarza?

przez adam_s 13 cze 2008, 18:29
Spokojnie, po prostu ostatnio nerwica nawiedza mnie częsciej niż kiedykolwiek więc tracę panowanie nad swoimi emocjami popadając w beznadzieję. Mam nadzieję że to w końcu minie...

co do cykania to zdarza mi się ostatnio bardzo często.. Wogóle z moją głową od paru dni jest maksymalnie źle :? Cykanie, błyskanie etc. ;)

Pozdrawiam!

przez keram 14 cze 2008, 02:14
a ja wlasnie wrocilem z nocnej przejazdzki zrobilem ze 100km, i jestem ttotalnie wybudzony, i nie mam co robic. ale super sie tak samemu po nocy jezdzi jak pusto na drogach:)i jeszcze to fajne rzezkie powietrze dzisiaj:]
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez kitty341 14 cze 2008, 10:01
a ja zaraz jade do pracy.. tak sobie mysle ze mam raka wezlow chlonnych. o matko :cry:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez adam_s 14 cze 2008, 12:06
Raka węzłów chłonnych już sobie wkręcałem, w sumie czasem dalej wydaje mi się że go mam. Aktualnie jednak mam padaczkę i jeszcze jakąś inną chorobę mógzu ;).
Słońce świeci, trzeba chyba coś działać dzisiaj. Jakieś pomysły na spędzenie dnia? ;)

przez xCarmen 14 cze 2008, 12:39
ja sprzatam , mozesz mi pomoc, pozniej maly remoncik
a wieczorem imprezka :D
moje nerwy nie wytrzymuja musze jakos odreagowac ;/
gdyby z ta szkola sie juz wyjasnilo mialabym o polowe lżej...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Sortuj wg