Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VTEC 30 maja 2008, 12:42
cadarxx napisał(a):
piterus napisał(a):"kocham cię" a za chwilę:
"wielkie sory to nie do ciebie
przepraszam ale nie potrafie cie pokochac bo moje serce juz do kogos nalezy"

Skoro tak to na cholere ona się tak zachowuje jak mnie widzi :roll: Tylko zastanawiam się czy to nie kolejna ściema, kiedyś napisała ze wyjeżdza z kraju i dlatego nie chce się z nikim wiązać. Dziwnie się zachowuje, ale ja to rozumiem, być może wstydzi się sytuacji rodzinnej, co szczerze w ogóle mi nie przeszkadza.

ANONIM takie sa kobiety...nie zrozumiesz ich i nawet nie probuj bo sie chyba nie da:)) a z tym smsem to taki to dla mnie dziwny zbieg okolicznosci...hmmm ;) mogla to zrobic celowo. a nawet jesli nie to i tak cos jest na rzeczy. nie mozemy mowic o przypadku jesli kobieta pisze do Pana X a wysyla do Pana Y.....pisze do X ale podswiadomie pisze do Y....mam nadzieje tylko ze to nie ten typ co lubi sobie okrecac facetow wokol palca tylko dla wlasnej satysfakci-w stylu:ha, prosze ilu o mnie marzy...Bo jesli o to Jej chodzilo to nie dobrze.
Trzecia wersja- zakochany bylem po uszy w jednej lasce i meki przezywalem.Ona wiedziala,dopuszczala mnie do siebie na bezpieczna odleglosc i tez miala dziwne jazdy.taka indywidualistka. Potem,gdy juz skomlalem jak pies powiedziala ze fajny jestem ale ona czuje ze kocha ......kobiety :evil:
O jakiej sytuacji rodzinnej piszesz? A nie mozesz, tak jak Ci pisalem, zaatakowac ja przy najblizszej okazji i zaprosic na kawe?
Ja to wogole przyjalbym inna strategie............

Jak czytam tego typu wypowiedzi to utwierdzam się w przekonaniu, że moje postanowienie o dożywotnim wyrzeczeniu się kobiet to była jedna z niewielu dobrych decyzji, które w życiu podjąłem.

cadarxx :

moim zdaniem nie tędy droga ... to tak jakbyś wprowadzał w życie stare powiedzenie "na złość babci odmrożę sobie uszy .." , nie wnikam tutaj w Twoja osobę , ale wiekszość z nas szuka problemów dookoła , nie widząc że problem jest z nami ... to nie kobiety są złe (wszędzie są oczywiście wyjątki), to my nie potrafimy ich zdobywać przez wszystkie lęki , fobie etc ...
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez kitty341 30 maja 2008, 16:20
obilo mi sie o uszy, ze nerwicowcy nie powinni pic herbaty..czy to prawda? jesli tak, to dlaczego? ja jestem NALOGOWCEM jesli chodzi o herbatke i pije tylko ją(i wode) i nie potrafilabym sie nagle odzwyczaic.. acha i pijam bez cukru jesli to ma jakies znaczenie.. :mrgreen:

ej! swiat bez NAS, plci pieknej bylby zaje**** nieciekawy! :twisted: wiec cadarxx pytanie do Ciebie - jak mogles wyrzec sie kobiet??!!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez Sorrow 30 maja 2008, 16:50
VTEC napisał(a):to nie kobiety są złe (wszędzie są oczywiście wyjątki), to my nie potrafimy ich zdobywać przez wszystkie lęki , fobie etc ...

To kobiety powinny zdobywać mężczyzn a nie na odwrót.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VTEC 30 maja 2008, 16:53
Sorrow napisał(a):
VTEC napisał(a):to nie kobiety są złe (wszędzie są oczywiście wyjątki), to my nie potrafimy ich zdobywać przez wszystkie lęki , fobie etc ...

To kobiety powinny zdobywać mężczyzn a nie na odwrót.

huh ... z takim podejściem pozostaje Ci zyczyc tylko jednego ........ powodzenia :lol:

przez anonim 30 maja 2008, 17:04
obilo mi sie o uszy, ze nerwicowcy nie powinni pic herbaty..czy to prawda? jesli tak, to dlaczego? ja jestem NALOGOWCEM jesli chodzi o herbatke i pije tylko ją

Czyżby chodziło o teinę, która działa bardzo pobudzająco? Podobno zielona herbata pobudza nawet lepiej od kawy, a więzieniach robią tzw: jemiołę: czyli tak mocną zieloną herbate+ leki że zapewnia to chwilowy odlot(podobno)
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez kitty341 30 maja 2008, 17:13
woow! :lol: a jak jestesmy pobudzeni to co sie dzieje? szybciej dostajemy ataków?
ja teraz sobie slucham glosno muzyki, jestem sama w domu i dre sie na caly 11- pietrowy blok( :twisted: ) tez powoli odlatuje i to bez jakichs dodatkowych uzywek! muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko!!! :mrgreen:

wlasnie wrzucilam na rapida jedna z superpiosenek, moze komus sie spodoba;)
http://rapidshare.com/files/118849762/S ... r.mp3.html

przez anonim 30 maja 2008, 17:22
woow! :lol: a jak jestesmy pobudzeni to co sie dzieje? szybciej dostajemy ataków?
ja teraz sobie slucham glosno muzyki, jestem sama w domu i dre sie na caly 11- pietrowy blok( :twisted: ) tez powoli odlatuje i to bez jakichs dodatkowych uzywek! muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko!!! :mrgreen:

Nie wiem bo nie mam nerwicy, ale jak człowiek jest pobudzony to może łatwiej ulegać emocjom. Nie każdy ma takie możliwości jak wspomniałaś, np. w pierdlu :P
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez kitty341 30 maja 2008, 17:27
no w sumie racja. w kazdym razie ja bym sie bala nawet troche tego polknac co oni sobie robia, w ogole narkotyki, alkohol(w odpowiednich ilosciach jest okey:P), boje sie tego(wiem ze to jest dziwne.. boje sie ze cos mi sie stanie,umre etc..) :D moze to i lepiej dla mnie..:)

przez keram 30 maja 2008, 17:30
kitty341 napisał(a):

wlasnie wrzucilam na rapida jedna z superpiosenek, moze komus sie spodoba;)
http://rapidshare.com/files/118849762/S ... r.mp3.html

kitty341 no nawet fajne, pierwszy raz slysze:D
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez Sorrow 30 maja 2008, 17:51
VTEC napisał(a):huh ... z takim podejściem pozostaje Ci zyczyc tylko jednego ........ powodzenia :lol:

A czemu nie?

przez VTEC 30 maja 2008, 18:10
Sorrow napisał(a):
VTEC napisał(a):huh ... z takim podejściem pozostaje Ci zyczyc tylko jednego ........ powodzenia :lol:

A czemu nie?

... dlatego że zyjemy w swiecie w ktorym to faceci podrywają kobiety ... nie zauważyleś tego ? ...

przez keram 30 maja 2008, 18:13
VTEC napisał(a):
Sorrow napisał(a):

A czemu nie?

... dlatego że zyjemy w swiecie w ktorym to faceci podrywają kobiety ... nie zauważyleś tego ? ...

racja::D choc zdazaja sie kobiety ktore podrywaja facetów :mrgreen:
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez VTEC 30 maja 2008, 18:20
oczywiście wszędzie są wyjątki.. , pisze o wiekszosci ;)

przez zepsuta 30 maja 2008, 19:00
Dzisiejszy?
Za pomocą podpowiadania na sprawdzianie przez moich kolegów z chemii mogę mieć dwójkę z tego przedmiotu. Uff... jeszczę tylko muszę odpowiedzieć :? Muszę dać radę :smile:.
Matematyka, mam napisać 3-4 sprawdzianów w następnym tygodniu... Czy dam radę? :(
Dzisiaj wreszcie się wyśpię.
Ostatnio edytowano 30 maja 2008, 19:01 przez zepsuta, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg