Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez maiev 26 lut 2007, 01:33
człowieku nerwico Taki mały sukces też jest ważny. A że nie do końca wyszło tak jak byś tego chciał, to nic. Pomyśl sobie, że następnym razem będzie jeszcze lepiej.

hehe - miałam spać i co....i nico. Jutro (dzisiaj) :) znowu rano do "zębologa" i znowu będę niewsypana. Ehh
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 26 lut 2007, 02:39
Dziękuje Wam za wsparcie,macie rację to,że za pierwszym razem mi się udało to jest jakiś sukces.Zresztą nie wiem czy są to dolegliwości nerwicowe czy też hormonalne....cos tak podejrzewam,ze to moze byc i to pierwsze i to drugie :?
hehe - miałam spać i co....i nico. Jutro (dzisiaj) :) znowu rano do "zębologa" i znowu będę niewsypana. Ehh

Nie bój sie zębologa,zobaczysz wszystko będzie ok.
Dasz sobie z nim rade....Duchowo pójdziemy do tego zębologa z Tobą.
Uśmiechnij się,będzie dobrze.Pozdrawiam ;)
:)

przez maiev 26 lut 2007, 02:43
człowiek nerwica napisał(a):Uśmiechnij się,będzie dobrze

Uśmiecham się- już się tak strasznie nie boję.
człowiek nerwica napisał(a):Duchowo pójdziemy do tego zębologa z Tobą.

Tylko nie myślcie o tym za dużo, bo i Was zęby rozbolą.

człowieku nerwico - nawet nie wiesz jak mi poprawiłeś humor tym swoim postem :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 26 lut 2007, 10:29
Kochany
człowiek nerwica napisał(a):Chciala żebym zaczął się bać ale ją kopnąłem w tyłek i sobie poszła.Bez żadnego Xanaxu!!!!.

Człowieku nerwico i otym zawsze pamiętaj , ze udalo ci się ją pokonać . A to nie lada wyczyn. Dałeś radę. Wiem że teraz czujesz się niezbyt dobrze musialeś zarzyć Xanax , co nie oznacza że jak nabierzesz sil to po takim doświadczeniu nie będziesz się poddawal i kopniesz ją z jeszcze większą siłą. Bo tylko na takie traktowanie zasługuję. ;)
maiev mam nadzieję że niedziela w towarzystwie najukochańszego człowieka pod słońcem minęła przyjemnie ;) Aby kolejny dzień równie był sympatyczny dla ciebie ;)

Atkaa cieszę się z tobą że zamieszka u ciebie piesio. Szczęściarz, że będzie mial tak wspaniałą Panią :lol:

Piotr mam nadzieje że w szkole ok. :mrgreen: :mrgreen:
A jeśli chodzi o mój dzień z przykrością muszę zakomunikować nie będę miała dostępu do int. Przez około 2 tygodni będę odcięta od świata. Niewiem jak sobie poradzę bez was. :oops: :roll:No, cóż przejdę egzamin z życia :!: :roll: Pa. Będę o was myślala......................
"mój przyjaciel wiatr"

przez Atkaa 26 lut 2007, 12:00
Słuchajcie, mój dzień zaczął się okropnie. Po przebudzeniu nie wiedziałam czy jeszcze się potrafię ruszać czy może już nie żyję. Poważnie!!! Mam okropny ból w klatce piersiowej a do tego wstrętny kaszel. Przy głębszym wdechu tak mnie napie****a jakbym miała żebra połamane :cry: Paskudnie się musiałam przeziębić. Pomóżcie ......... :cry: :cry: :cry:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 26 lut 2007, 12:53
Atkaa-weż gorącą kawę albo herbatę,coś na przeziębienie iiii przydało by sie jeszcze łóżeczko jakieś...jeżeli nie masz dostępu do łóżeczka i kołderki to ciepło się ubierz i najlepiej nie przemęczaj się dzisiaj.
Miałem to samo kilka tygodni temu...przejdzie ;)
No chyba ze chodzi o zwykłe bóle mięsni -ostatnio strasznie na......ły mnie ręce i nogi-tak,że aż chodzić się nie chciało...
Ostatnio edytowano 26 lut 2007, 13:08 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez Atkaa 26 lut 2007, 13:07
człowiek nerwica
wszystko mam w zasięgu ręki, ale leżeć też mi trudno z tą obręczą na płucach :cry: O rany :cry: Ze też akurat dziś muszę być chora jak mój brat przylatuje z Irlandii :cry: Będę musiała wszystko odwołać :cry: Buuuu...
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 26 lut 2007, 13:17
Kurcze tak bardzo chcialbym Tobie pomoc Atkaa ale nie potrafie... :cry:

przez Atkaa 26 lut 2007, 13:26
Wiem, zawsze mam dobry humor a tu nagle boom... i Atkaa do wymiany :lol: Ty o tym nie wiesz ale ja się właśnie uśmiecham i czuję jakbyś mnie klepał po ramieniu mówiąc "Będzie dobrze, przecież wiesz..." i od razu mi lepiej. Jesteś prawdziwym przyjacielem :smile:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 26 lut 2007, 13:31
Atkaa napisał(a):i Atkaa do wymiany

hehe od razu do wymiany :)
Mam nadzieje że juz ci lepiej.
A ja sobie siedzę - piję herbatkę i jestem....delikatnie mówiąc wkurzona. Od wczoraj. A - i nie mogę jeść.
wiatr napisał(a):mam nadzieję że niedziela w towarzystwie najukochańszego człowieka pod słońcem minęła przyjemnie

taa- dobrze by było - niestety mąż humorzasty ostatnio więc....
Miłego dnia wam życzę.

przez depresyjny86 26 lut 2007, 13:37
Jesteś prawdziwym przyjacielem

Kurcze jeszcze nikt tak do mnie nie powiedział,az łzy mi lecą ze wzruszenia :cry: -naprawde :oops:

przez Atkaa 26 lut 2007, 13:47
maiev napisał(a):jestem....delikatnie mówiąc wkurzona.

Ty jesteś wkurzona. Ja jestem wkurzona. Oni są wkurzeni. My jesteśmy wkurzenie... yyy... a właściwie to dlaczego?

człowiek nerwica napisał(a):Kurcze jeszcze nikt tak do mnie nie powiedział,az łzy mi lecą ze wzruszenia

Obywatelu! Proszę się nie mazać! Wzywam obywatela do porządku i do sumiennego pełnienia funkcji mojego przyjaciela! :mrgreen:

P.S. Naprawdę jesteś :D
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 26 lut 2007, 13:59
Atkaa napisał(a):Proszę się nie mazać!

hehe jak ze wzruszenia to niech uroni te parę łezek. :) Tylko nie za duzo, bo oczy bolą. ;)

przez depresyjny86 26 lut 2007, 14:20
Obywatelu! Proszę się nie mazać!

Już sie nie maże ;)
hehe jak ze wzruszenia to niech uroni te parę łezek. :) Tylko nie za duzo, bo oczy bolą. Wink

No troche bolą :D

Sortuj wg