Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Pstryk 17 maja 2008, 10:27
Chyba tak Polinko - wynagradzać siebie trzeba ale tak, żeby nagroda nie stała się karą ;)
Pstryk

przez smutna48 17 maja 2008, 12:02
łoj Polinko znam ten bol ost własnie zostawiłam w domu i przy kasie sobie przypomniałam że nie mam wyst ilosci pieniędzy :mrgreen: ale w samą porę naszczęscie zanim policzyła wszystko jak leci :roll: nie cierpię takich sytuacji ale zaoszczędziłam troszkę :) dzięki temu... hihihi :oops: :oops: :oops: :oops:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Gosiulka 17 maja 2008, 15:40
Hej wszystkim długo mnie tu nie było a to dlatego że przez tą pracę to nie mam czasu ani siły siadać przy laptopie :? A tak wogóle to u mnie wszystko w porządku tylko trochę boje się bo 5 minut temu dzwonił do mnie małżon że juz jedzie do domu a napity jest jak bela chyba szybko ucieknę na działkę do moich króliczków :cry: po co mam go wysłuchiwać :?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 17 maja 2008, 18:31
Właśnie przed chwilą mnie kumpel obudził przy próbie zrobienia zadanka z programowania xD Wczoraj byłem w hali ludowej i na wczorajszej imprezie sfiniszowałem Juwenalia. Prawde mówiąc jestem cały w skowronkach, bo na takiej imprezie nigdy jeszcze nie byłem (mimo że byłem na różnych, to jednak na mało której udało się tak świetnie bawić, w sumie tańcowałem pod samą sceną od 21 do 6 rano :mrgreen: a zejść z parkietu nie dawała mi śliczna tancerka (niestety tańczyła na scenie ale ciągle do mnie i ciągle się do mnie uśmiechała :oops: ) :D dopiero pomogli organizatorzy którzy rano odcięli DJ-a od głośników, powłączali światło i kazali zmykać :P jakby co - zapraszam za rok do hali bo warto :smile:

a tak w ogóle to widzę że napisałem wam tutaj kilka postów i nic do forum nie dotarło. Cudownego mam neta xD

Polina, udanych zakupów :twisted:
Gosiulka, oby wszystko było ok ;)
Przyjaciel forum

przez xCarmen 17 maja 2008, 18:34
A moj dzien jest beznadziejny.. jakas tesknota mnie wziela dzis...;/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez smutna48 17 maja 2008, 21:07
Gosiulka wspołczuje Ci jedyne wyjście to odciąć się raz na zawsze od tego tyrana i [pip] i [pip] juz dosc narobił wiem ze pewnie łatwo mowić ale to jedyne wyjście żebys mogła spokojnie zyć i nie bac się wiecej !

Mój dzisiejszy dzień a mi sie przed chwilą tak wyswietlało forum :roll: kurcze moja siostra imprezuje u koleżanki na urodzinach Moj J tez ma urodziny szefa :roll: troche za często jakies imprezy ma nie to ze mu zabraniam ale wydaje mi się że kompletnie przesadza :-| a potem się źle czuje i ciezko mu oddychać :cry:

a ja jak zwykle siedze na 4 literach i się nudze i wogle czuję się odosobniona i wyobcowana :( eghhhh jak ktoś nie ma co ze soba zrobić to zawsze ja :((
Susan Taylor

przez Sorrow 18 maja 2008, 00:39
Byłem dzisiaj w szkole. Nie wyspałem się, ale odkryłem, że polepszyła mi się zdolność koncentracji. Przez 3 godziny byłem skupiony na robieniu zaliczenia z grafiki komputerowej.
Dzisiaj jest późno i jutro znów będę niewyspany :( .

przez julie 18 maja 2008, 10:03
Polina napisał(a):A teraz oświadczam wszem i wobec, że od dziś zaczynam się odchudzać bo jestem gruba jak bawół i to będzie myśl przewodnia mojego dzisiejszego dnia

trzymam Cię za słowo - ja też zamierzam zrzucić parę kilo ;)
Can as well die if cannot fly

przez Mooni 18 maja 2008, 10:29
Polina napisał(a):
bethi napisał(a):To nie bierz wszystkich pieniędzy ze sobą :roll:

A jak mi nie starczy i przy kasie wyjdę na debila :?: :roll: No muszę mieć zapas :roll: (ja się sama chyba usprawiedliwiam) :lol:

heheheheh :mrgreen: witaj w klubie! mam to samo 8)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 18 maja 2008, 15:45
Coz chyba dołacze do was sie dzis tak objadłam :oops: ze powinnam pobiec do wawy i z powrotem :oops: :lol: do tego zmusili mnie do pojścia do kościoła bo rocznica komunii siostrzeńca była i trzeba było iść niech ktos mi powie po co ja jadlam te frytki ze schabowym i lody :?: :roll: :lol:
Susan Taylor

przez anonim 18 maja 2008, 16:29
A mnie nie dopuścili do tych zawodów :/ na miejscu stwierdzili, że jestem za stary o rok, a co ciekawe przez telefon się zgadzali żebym wystartował. I na hugo jechałem te prawie 400km żeby sobie popatrzeć? :/ ehhh tylko większego przez to doła złapałem :/
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez depresyjny86 18 maja 2008, 17:08
A ja dostalem lekkiego doła przez gościa ktory jest bardziej umięśniony i większy ode mnie:(
arrgh jak mnie to wkurza że tak nie wyglądam:(
:)

przez smutna48 18 maja 2008, 17:53
człowiek nerwica, oj Darek Darek Darek ludzie po to się od siebie rożnią zeby nie było nudno każdy z nas jest inny ... Po za tym nie zapominaj że wnętrze czlowieka rowniez się liczy... Rozumiem Cię bo czasem jak patrze na inne kobiety np szczuplejsze z dłuzszymi blond włosami od moich tez mnie trafia. :oops: :oops: :oops: Ale zawsze się znajdzie ktoś kto wg nas samych najczęściej wygląda lepiej od nas zawsze bo się wszyscy rożnimy nie zapominaj rownież że nie ma na świecie ideałów i postaraj się zaakceptowac siebie samego moze z czasem zauwazysz w sobie plusy ktore niewątpliwie masz a będzie Ci łatwiej zyć. Tego Ci zycze. Pozdrawiam...
Susan Taylor

przez keram 18 maja 2008, 17:57
anonim napisał(a):A mnie nie dopuścili do tych zawodów :/ na miejscu stwierdzili, że jestem za stary o rok, a co ciekawe przez telefon się zgadzali żebym wystartował. I na hugo jechałem te prawie 400km żeby sobie popatrzeć? :/ ehhh tylko większego przez to doła złapałem :/

no to faktycznie nie ciekawie:/ trzeba bylo i tak poza konkursem wystartowac, moz eby sie jakos dało
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

Sortuj wg