Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Atkaa 25 lut 2007, 17:57
wróciłam właśnie ze schroniska dla zwierząt. Pieski... :P Jest ich tam mnóstwo i wszystkie proszą o to, żeby je zabrać. Kiedy przechodziłam obok ogrodzenia wszystkie szczekały i szalały na mój widok. Wszystkie... z wyjątkiem jednego. Stał i patrzył na mnie takimi kochanymi, smutnymi oczami. Duży, biały z czarnymi łatami tam i ówdzie. Zakochałam się w nim... Za tydzień zabieram go do domku :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 25 lut 2007, 18:01
Atkaa - wspaniale jest mieć zwierzaka. A jak go nazwiesz? Kurcze... szkoda że mam taki mały dom i takich rodziców, że nie mogę mieć jakowegoś pieska, kotka, no chociaż chomiczka ;) Ale nie ma co... w przyszłości chyba będę miał zwierzyniec coś czuję :D
Przyjaciel forum

przez Atkaa 25 lut 2007, 18:05
Piotrek napisał(a):A jak go nazwiesz?

nie wiem jeszcze, może Pepsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zartowałam. Ogłaszam konkurs na najbardziej oryginalne imię dla pieska :P
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 25 lut 2007, 18:11
Nero - tak nazywał się pies w powieści fantasy, którą miałem okazję jakiś czas temu czytać, moim zdaniem świetne imię dla psa
Przyjaciel forum

przez maiev 25 lut 2007, 18:18
Atkaa fajnie że będziesz mieć pieska! wiesz, ja nigdy chyba się nie odważę pójść do schroniska dla zwierząt, bo bym chyba wyła cały tydzień później. Mnie już te zdjęcia w gazetach wystarczają.
Ja nie moge miec pieska- pewnie źle by skończył jak ten poprzedni - zbyt dużo agresywnych psów biega dookoła - i nie są bezpańskie.
Biedne te zwierzaczki w schroniskach. :cry:
Znowu mi się potwornie kręci w głowie. Najlepiej to będzie jak się położę i zasnę. Pozdrawiam wszystkich.
"I need a new version of me..."

przez Atkaa 25 lut 2007, 18:29
Piotrek świetne imię, dzięki!
maiev kiedy wędrowałam po tym schronisku to też mi było smutno, ale w kilka minut po mnie przyjechało mnóstwo osób i każda z nich wybrała po jednym piesku tak jak ja :mrgreen: Jakieś 20 zwierzaków będzie miało za tydzień dom :mrgreen: to napawa optymizmem...
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 25 lut 2007, 18:38
Atkaa - pewnie że napawa optymizmem. Tylko wiesz- u nas w okolicy (nie takiej bliskiej ale jednak) ostatnio była taka afera ze schroniskiem, że do tej pory jak o tym pomyślę to zgroza. Może wiecie- zrobiła się afera na cały kraj. I tam też ludzie przyjeżdżali po pieski ale zostali przeganiani, a pieski....lepiej nie mówić. Ciągle nie mogę zapomnieć jednego zdjęcia. Dobra - koniec tego smutnego tematu.
Nie mam pomysłu żadnego na imię dla psinki - zawsze mam z tym problem. Mam nadzieje że znajdziesz jakieś żeby pieskowi się spodobało.
Ale wiesz- podniosłaś mnie na duchu. nie wierzyłam, że ludzie tak chętnie przyjeżdżają po pieski do schroniska- jakoś nigdzie się tyle o tym nie mówi zbyt wiele. Miło o takim czymś usłyszeć.

przez IceMan 25 lut 2007, 18:42
Atkaa
Świetna sprawa - a dookoła tak mówią, że przepełnione schroniska... no chyba że piesków szybciej przybywa niż potencjalnych właścicieli

Czyżby konkurs na imię był już rozstrzygnięty? ;)

maiev
Kolorowych snów - bez nerwicowych koszmarów :P
Przyjaciel forum

przez Atkaa 25 lut 2007, 19:07
maiev napisał(a):Może wiecie- zrobiła się afera na cały kraj

Chodzi o słynną miłośniczkę psów, która przeceniła swoje możliwości co do spełnienia wymogów sanitarnych i humanitarnych, panią Villas?

No to teraz wiem skąd jesteś :P
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 25 lut 2007, 20:18
Piotrek napisał(a):Kolorowych snów - bez nerwicowych koszmarów

no to by było pięknie - szczególnie że czuję się dziś nieszczególnie - musiałam uciekać ze sklepu, bo ....normalnie jakieś mdłości mnie dopadły. heh
Atkaa W tym przypadku też chodzi o miłośniczkę psów, ale akurat nie o tę o której piszesz. Jest jeszcze gorzej.

Pozdrawiam wszystkich i pędzę spać!

przez IceMan 25 lut 2007, 20:33
maiev napisał(a):Dzisiaj o godz. 5:18 pm

"Najlepiej to będzie jak się położę i zasnę"

maiev napisał(a):Dzisiaj o godz. 7:18 pm

"Pozdrawiam wszystkich i pędzę spać!"

Coś się szybko zbierasz spać... zupełnie jak ja w nocy :P
Przyjaciel forum

przez maiev 25 lut 2007, 20:41
Przemyslałam to :) Nie mogłam iść spać! Dzisiaj niedziela - jedyny dzień kiedy mój mąż ma troszkę czasu dla mnie. Głupio tak zmarnować tę chwilkę. Teraz też nie pójdę spać. Zresztą i tak bym nie zasnęła. A może....

przez depresyjny86 25 lut 2007, 23:10
Byłem na tych urodzinach....i pokonałem nerwice!!!! chciała mnie zaatakować ale jej się nie dałem.Chciala żebym zaczął się bać ale ją kopnąłem w tyłek i sobie poszła.Bez żadnego Xanaxu!!!!.To były moje sukcesy dzisiejsze.Dzisiaj przekonalem się jak można być podłym wobec członków własnej rodziny....ktoś w głupi i banalny sposób chciał mnie oczernić przed innymi...ale to już sobie z tym kimś chyba wyjaśniliśmy...
Bylem smutny trochę bo inna osoba z mojej rodziny cierpi równiez na ciężką chorobę o podłożu psychicznym ...
<Ta część posta została napisana została o 19:50 ale forum nie działało więc sobie ją zaznaczyłem i zrobilem kopiuj a teraz wkleilem>
GODZ 22.10:Niestety myliłem się z tym lękiem...niestety powrócił dwa razy silniejszy i wziąłem Xanax...kiedy to się skończy... :cry:
:)

przez IceMan 26 lut 2007, 01:13
człowiek nerwica napisał(a):kiedy to się skończy...

byłeś górą przynajmniej przez jakiś czas... i to jest najważniejsze
Przyjaciel forum

Sortuj wg