Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez smutna48 11 maja 2008, 20:44
Hej widze ze tu cos pustki nic dziwnego jedni się uczą drudzy pewnie wyszli na dwor a ja podjęłam decyzje odchodze z tamtąd nie pytajcie mnie co dalej bo nie wiem nie chce czekać az minie miesiac i mi podziękują sami umowy zadnej nie mam ale ze mną i tak nic nie podpiszą :-| :(
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez piterus 11 maja 2008, 22:11
smutna nie martw sie..kazdy z nas ma jakies problemy i w danej chwili sobie nie potrafi dac rade..przeciez na pewno cos sie wydarzy wkrotce,moze to ma byc Twoj zwrot.Wiesz, czasem przez ostre ciecia wchodzi sie w fajny okres w zyciu. Ja tak mialem ze studiami.zycie bywa przewrotne.Wazne aby byc silnym i sie nie dac. Ja mam teraz sesje + dwa egzaminy dodatkowe z różnic programowych + napisanie pracy magisterskiej + podjecie nowej pracy od czerwca + praca obecna= obronic sie chce tez w czerwcu.. Nie załamuj się ;) zycze Ci wszytskiego dobrego

a zeby nie było ze nie na temat...az wstyd mi pisac moi drodzy ale popadam znowu w otchłań używek.....zle sie z tym czuje zwlaszcza ze one tylko wiekszy lęk powodują i same problemy...i na moje nerwy tez zle wplywaja...wpadam czasem w taki ciąg i nie panuje nad tym...nie wiem jak sobie z tym pomoc...trace czas...z tym sobie nie radze...to mi dodaje problemów...staje sie jeszcze bardziej nerwowy.. :-|
coś JEST nie tak...czy nie??

przez IceMan 11 maja 2008, 23:04
Damy wszyscy radę, jeszcze nie było tego złego co by na dobre nie wyszło ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez keram 11 maja 2008, 23:10
ogólnie to nie lubie niedziel;/
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez IceMan 11 maja 2008, 23:15
Nie martw się, zaraz nie będziesz lubić poniedziałków :lol: ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 11 maja 2008, 23:17
Mi sie niedziela zawsze kojarzy z "Tą ostatnią niedzielą.."ehh też nie lubie niedzieli :?
:)

przez keram 11 maja 2008, 23:21
IceMan napisał(a):Nie martw się, zaraz nie będziesz lubić poniedziałków :lol: ;)

marne pocieszenie;/
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez IceMan 11 maja 2008, 23:35
Wyluzuj, co tydzień jest to samo, nie ma co sobie nerwów psuć...
Przyjaciel forum

przez xCarmen 12 maja 2008, 09:04
A ja nie poszlam do dyrektora:/ jestem głupia.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez smutna48 12 maja 2008, 09:33
piterus napisał(a):smutna nie martw sie..kazdy z nas ma jakies problemy i w danej chwili sobie nie potrafi dac rade..przeciez na pewno cos sie wydarzy wkrotce,moze to ma byc Twoj zwrot.Wiesz, czasem przez ostre ciecia wchodzi sie w fajny okres w zyciu. Ja tak mialem ze studiami.zycie bywa przewrotne.Wazne aby byc silnym i sie nie dac. Ja mam teraz sesje + dwa egzaminy dodatkowe z różnic programowych + napisanie pracy magisterskiej + podjecie nowej pracy od czerwca + praca obecna= obronic sie chce tez w czerwcu.. Nie załamuj się ;) zycze Ci wszytskiego dobrego

:-|
tak tak wiem juz tego raz doświadczyłam :) w chwili kiedy najmniej się spodziewalam odnalazłam kogoś z kim spędze reszte zycia a wracając do pracy zawsze mam jakieś problemy nie rozumiem czemu nie mogę jak inni chodzić wracać tylko wiecznie coś się spier.... Ale trzeba nie mieć za grosz zrozumienia żeby po 4 dniach pracy mowić komuś że się nie nadaje ze sobie nie radzi. Tak tam jest nikt niczego nie powie nie wytłumaczy a wymaga. W piątek miałam jazde z ochroną tzn jazde zwrociła mi uwagę że fajki mam nie oznaczone w torebce kurde tyle razy wyąziłam i nikt się nie czepiał az się przyczepiła dziewczyna mała taka a fika do wszystkich wydaje jej się ze jest kunta kinte czy co :?: :roll: od takich dupereli po wszystko inne, Nie stać mnie na dojazdy dziś musiałąm pozyczyć kase na to zeby dojechać i powiedzieć dyr. że się zwalniam i nie bede czekać do końca m-ca na koniec pracy. Bo to jest bez sensu dla mnie.
Wszystko jest bez sensu eghhhhhhhhhhh Nie mam złamanego grosza a Swojemu nie chce mowić o tym choć ciagle pyta juz tyle dla mnie zrobił tyle dal a mnie nie stać na nic :cry: z pracy mnie wywalają eghhhh leje na to :(

Mój dzisiejszy dzień: nie mam kawy, nie mam co palić, nie mam co jeść.
Polina u mnie iodentycznie identycznie baaa nawet nie mam za co jeżdzić do pracy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: jest tak genialnie ze zy...ć mi się chce!!! :cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez IceMan 12 maja 2008, 11:45
Zwlokłem się dzisiaj o 7.30 jak jakiś trup istny, doczłapałem na zajęcia, a tu ani wykładu ani ćwiczeń nie ma. Prowadzący nas olał :? i po cholerę ja wstawałem tak wcześnie. Teraz muszę przeanalizować jakiś algorytm na środę o którym ledwo wzmianki są w necie a w książkach nic, ciekawe jak go mam napisać. Dołączam się do poprzedników - życie jest k***a piękne :lol:
Przyjaciel forum

przez anonim 12 maja 2008, 12:03
A ja nie poszlam do dyrektora:/ jestem głupia.

To idź, na pewno to nie jest łatwe, ale będzie dobrze o tobie świadczyło i może zaważyć na podjętej przez niego decyzji...

Ja dziś pisałem biologie i mam w końcu wakacje... Nie było tak źle, choć wszystko okaże się 30 czerwca na ogłoszeniu wyników... Z drugiej strony nie przepełnia mnie jakaś radość, bo po prostu będe się nudził :P
ale koniec marudzenia...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez ALEKS*OLO 12 maja 2008, 12:05
No co wy chcecie przecierz ono jest piekne :D
ale nie dla nas niestety :?
Jedni moga to odczuc na wlasnej skorze a ja je tylko ogladam przez szybe mojego pokoju albo z ogrodka ...
cudnie , kolejny dzien z serii "rozlalzłe dziecko nieszczescia walczy same z soba "...
czy to sie kiedys skonczy ?
watpie to juz chyba moj taki los ...
tak , jestem w tym dobra :], a nawet bardzo ...
uzalanie sie i wprowadzanie chaosu to moja pasja i jedyne zajecie ktore zaczynam i doprowadzam do konca ...
porazka...
ide łyknac poprawiacza organizmu bo na poprawiacza nastroju musze poczekac :?
no a tak ogolnie to zaj****, zyc nie umierac poprostu ...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez smutna48 12 maja 2008, 12:24
Nie ma co kurcze w tym kraju można się dorobić 3 rzeczy i wcale nie duzych pieniędzy, nie doświadczenia, umiejętności tylko wrzodów, nerwicy, i garba :? :? :? taaa poprostu :"jest super" :twisted: na 16 jade dopracy i asta lawista juz nawet nie chce mi się ruszyc z domu tam :( wydaje pieniądze pozyczone na nic nie mam nie wiem czy nie bede musiala dziś zostać do 22 mam nadzieję ze nie bo mi juz wszystko totalnie zwisa i powiewa
Susan Taylor

Sortuj wg