Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonim 01 maja 2008, 17:36
Dziś już jest lepiej, na razie żyję jutrzejszym pokazem karate, w którym biorę udział, będe nawet łamał cegły :P Tak bardzo bym chciał, żeby ona była na tym pokazie i widziała, że sobie w czymś radzę, no ale to niestety raczej nie możliwe, choć z drugiej strony może jakoś udałoby się ją wyciągnąć przez znajomych :roll:

Próbuję się uczyć do matury ustnej, ale nie za bardzo mi to wychodzi, bo jestem trochę rozkojarzony :roll: jakoś trzeba to g*wno zdać...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez xCarmen 01 maja 2008, 19:01
keram,ALEKS*OLO macie racje, ale humor mi sie poproawil i moze pojade .. bede sama sie szwedac jak ja spotkam to coz nic nie zrobie ..

Zmieniłam zdanie, nigdzie nie ide, bede siedziec sama w domu i poczekam na nasza imprezke. Dzkoda ze tylko cyber bo dzis by mi sie naprawde przydalo towarzystwo.. :(
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Pstryk 01 maja 2008, 21:02
Ooooooooooo to się Wam działo :D lol Heh stół, kibel, okna rzecz nabyta ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 02 maja 2008, 01:58
bethi napisał(a):Sorrow, nie wiem co powiedzieć: niby te lęki są nierealne, jednak z drugiej strony niczego nie można do końca przewidzieć. Niestety często mam podobne myśli. Pewnych rzeczy nie da się przewidzieć dlatego Sorrow powinieneś żyć 'pełną parą' i po prostu dbać o siebie a na pewno nic Ci się nie stanie. Potrafisz o siebie zadbać dlatego dasz sobie tam radę. Tylko musisz wierzyć w siebie.

Dzięki. Chyba po prostu się za dużo nasłuchałem na lekcjach BHP o tym, jakie rzeczy przydażają się ludziom...

bethi napisał(a):Rozumie, że to ciężkie gdy doświadczyło się tyle złego od innych ludzi ale pamiętaj że dzięki temu Ty jesteś silniejszy :!:

Tzn, w jaki sposób?

przez Pstryk 02 maja 2008, 10:12
Lekcje BHP są przydatne, ponieważ wiesz, czego się spodziewać, wiesz, jak nie spowodować pewnych sytuacji zagrażających życiu. Skorzystaj z tej wiedzy tak samo jak korzystaj z doświadczenia z dziedziny postępowania z ludźmi. Twoja siła to Twoja wiedza. Pamiętaj również, że większość towarzyszących Nam lęków jest nierealnych.
Pstryk

przez keram 02 maja 2008, 14:23
dzisiaj stwierdiłem ze musze odetchnąc od tego forum , bo za dużo emocji we mnie wyzwala:/:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:36 pm ]
http://www.youtube.com/watch?v=IO1evhvj ... re=related
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez anonim 02 maja 2008, 21:31
I po pokazie...trochę mało było osób :cry: noga rozwalona, ale cegła połamana. Ogólnie smutny dzień, coraz bliżej matury, jak ja bym już chciał być po...No i nawet nie będe już pisał jak moje serce wyje z bólu... :((((

//ech....ale mam ochotę się pociąć :/ siedzę i słucham w kółko jednego utworu: "niepokonani".. chciałbym się wypłakać, na pewno by mi ulżyło, ale niestety nie potrafię i duszę to wszystko w sobie :/
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Kejti 02 maja 2008, 22:45
moje dzisiaj -było usmiechniete. Zrealizowalam wieksza czesc mojego planu. Nad ranem mialam sny dziwne -na siłe dosypiam, nie potrafie wstac rano; w zasadzie wstaje tylko dla tabletek. Ale piekny dzien, swiecilo sloneczko. Wczoraj rysowałam kredkami, obrazek przywiesiłam na lodówce.
Be the Master Not His Tool

przez zimbabwe 02 maja 2008, 23:38
Mimo zaziębienia poszłam na warsztaty - i co? I temperatura spadła - do 36,9 :-) Jak widać, warsztaty uzdrawiają!
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Pstryk 03 maja 2008, 08:20
keram, jakich emocji :?: Nie jestem pewna po 'oznaczeniach' na końcu czy są to emocje pozytywne czy negatywne :?:

anonim, łzy oczyszczają nie tylko oczy ;) Nie potrafisz - na pewno potrafisz, być może się obawiasz, bo przecie 'chłopaki nie płaczą' ale wiesz, że to bzdura :!: anonim, nie wiem już, co Ci poradzić, abyś poczuł się choć odrobinę lepiej - złamane serce boli, ale życie toczy się - stety, niestety - nadal. Jak Tobie pomóc :?:

Kejti, zimbabwe jak widzicie, życie potrafi zaskoczyć nie tylko negatywnie ;) Czasem warto wstać z łóżka co ;) No i mi też było warto - wczoraj miałam cuuuuuuuuuuuuuuuuudowny dzień :mrgreen:
Pstryk

przez anonim 03 maja 2008, 10:09
anonim, łzy oczyszczają nie tylko oczy Wink Nie potrafisz - na pewno potrafisz, być może się obawiasz, bo przecie 'chłopaki nie płaczą' ale wiesz, że to bzdura

Kurczę, no próbuję, ale jakoś mi nie wychodzi ;) A gdy jestem sam to nie myślę o osobach trzecich, trochę łez na pewno by mi pomogło...

anonim, nie wiem już, co Ci poradzić, abyś poczuł się choć odrobinę lepiej - złamane serce boli, ale życie toczy się - stety, niestety - nadal. Jak Tobie pomóc Question

Wy niestety nie możecie nic zrobić, sam nie wiem jak sobie pomóc, byle zdać te matury i wtedy bede całymi dniami spaał....sen to jedyne co mi pomaga...
Jedynie możecie czytać o moich dołach...

Dziś na razie lepiej, wstałem po raz pierwszy od dawna przed 10... czas przeczytac streszczenia lektur, przynajmniej to mogę zrobić z polaka pisemnego.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez mała defetystka 03 maja 2008, 11:20
calkiem jest nieźle o dziwo:))

przez zimbabwe 03 maja 2008, 14:55
A ja mam lęk i to niemały. I powtórkę z rozrywki kolejną - mam przeczucie że każdy wie kim jestem, (nie ważne czy to osoba z sieci czy nie), że każdy czyta w moich myślach, ale co najgorsze - czyta błędnie.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Pstryk 03 maja 2008, 15:16
Skoro błędnie to w czym problem ;) zimbabwe pamiętaj - to tylko lęk.
Pstryk

Sortuj wg