Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Sorrow 01 maja 2008, 01:19
Udąło mi się zdobyć pracę przy sprzątaniu jakiejś fabryki.
Teraz czuję lęk przed wypadkiem i przed tym, czy by ktoś tam nie chciał mnie zabić:( .

przez Pstryk 01 maja 2008, 10:34
Sorrow, nie wiem co powiedzieć: niby te lęki są nierealne, jednak z drugiej strony niczego nie można do końca przewidzieć. Niestety często mam podobne myśli. Pewnych rzeczy nie da się przewidzieć dlatego Sorrow powinieneś żyć 'pełną parą' i po prostu dbać o siebie a na pewno nic Ci się nie stanie. Potrafisz o siebie zadbać dlatego dasz sobie tam radę. Tylko musisz wierzyć w siebie. Rozumie, że to ciężkie gdy doświadczyło się tyle złego od innych ludzi ale pamiętaj że dzięki temu Ty jesteś silniejszy :!:
Pstryk

przez keram 01 maja 2008, 13:01
wstaje rano, patrze a tu burdel jak h**, stół połamany, okna powybijane, kibel ze srób wydarty, wychodze przed dom a tam ktos w trawie spi, i jakiees ubrania wokól porozrzucane:D, hehe to pozostałosci po wczorajszej imprezie, no ale nei ma co załowac, fajnie było:)

a dzisiaj głowa pęka, przy okazji wspólczoje 2 imprezowiczkom, Olce i Carmen, bo równo dotrzymywały kroku:p a Olka to przeszła sama siebie i dzisiaj sie z łózka nie zwlecze:P
ide po mleko i browara do sklepu, bo do wieczoru trza dojsc do siebie:):D
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xCarmen 01 maja 2008, 13:05
Kochanie... ( to do Marka ;) ) ja juz jestem na nogach od 6. Stałam na dachu i patrzylam jak balony lecą:D A dzisiaj mam zamiar zdrowo poprawic to co zaczęliśmy dzisiaj/ wczoraj XD. A o dom sie nie martw jak zniszczymy twoj to jeszcze moj jest w calkiem dobrym stanie. :twisted:
Ostatnio edytowano 01 maja 2008, 13:07 przez xCarmen, łącznie edytowano 1 raz
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez ALEKS*OLO 01 maja 2008, 13:07
keram napisał(a):wstaje rano, patrze a tu burdel jak h**, stół połamany, okna powybijane, kibel ze srób wydarty, wychodze przed dom a tam ktos w trawie spi, i jakiees ubrania wokól porozrzucane:D, hehe to pozostałosci po wczorajszej imprezie, no ale nei ma co załowac, fajnie było:)

a dzisiaj głowa pęka, przy okazji wspólczoje 2 imprezowiczkom, Olce i Carmen, bo równo dotrzymywały kroku:p a Olka to przeszła sama siebie i dzisiaj sie z łózka nie zwlecze:P
ide po mleko i browara do sklepu, bo do wieczoru trza dojsc do siebie:)

co racja to racja imprezka nam sie udała :p
ale przepraszam bardzo ja to juz od 3 h nie spie ;P i tak jak mowiłam kacora nie mam;P
a tak powaznie to trzeba w koncu darka z tej trawy wyciagnac bo sie chłopak zaziebi jeszcze ;)
no to moi mili zbieramy ekipe na dzisiejsza libacje ;)
kto chetny :?: :?:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:18 pm ]
xCarmen napisał(a): A o dom sie nie martw jak zniszczymy twoj to jeszcze moj jest w calkiem dobrym stanie.

nio a jak Edyty sie zawali ;) to mozemy jeszcze rozniec moja chałupe:)
takze spoko , jedziemy dalej pijemy do samych matur ,bo to całkiem niezły sposob na odstresowanie sie , ja wczoraj zapomniałam , i panika przedmaturalna mnie opusciła :mrgreen:
Edyta to nie były balony to samoloty szpiegowskie administracji :lol:
nie dowiezali co my wyprawialismy :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez keram 01 maja 2008, 13:24
xCarmen napisał(a):Kochanie... ( to do Marka ) ja juz jestem na nogach od 6. Stałam na dachu i patrzylam jak balony lecą A dzisiaj mam zamiar zdrowo poprawic to co zaczęliśmy dzisiaj/ wczoraj XD. A o dom sie nie martw jak zniszczymy twoj to jeszcze moj jest w calkiem dobrym stanie.

to dla orzezienia mozemy, jeden balon podprowadzic i sie przeleciec gdzies, moze po tą wódke ukrainska,:D:D
xCarmen napisał(a):Kochanie... ( to do Marka ) ja juz jestem na nogach od 6

taaa o 6?? :roll: 8) przecież Ty królowa jestes to jak tak wczesnei mozesz wstac??:D:D ;)

ALEKS*OLO napisał(a):ale przepraszam bardzo ja to juz od 3 h nie spie ;P

a to tylko dlatego, ze Cie tak suszyło ze już dłuzej na łuzku nie mogłas wytrzymac:);)

ALEKS*OLO napisał(a):a tak powaznie to trzeba w koncu darka z tej trawy wyciagnac bo sie chłopak zaziebi jeszcze

nom:/ troche nie wesoło tak bez spodni leżec;D:)

z wami to dokońca świata i o jescze dzień dłuzej:)::) motyle tanćzace na stole:):0 hehe

przez xCarmen 01 maja 2008, 13:29
takze spoko , jedziemy dalej pijemy do samych matur ,bo to całkiem niezły sposob na odstresowanie sie , ja wczoraj zapomniałam , i panika przedmaturalna mnie opusciła

Mozemy pić nawet do mojej matury xD haha ale chyba wszystkie szare komorki jakie mi zostaly by zaniknely:D

Edyta to nie były balony to samoloty szpiegowskie administracji
nie dowiezali co my wyprawialismy

Mozliwe, bylam zaspana i nie odrozniam samolotow od balonow :D

keram napisał(a):taaa o 6?? przecież Ty królowa jestes to jak tak wczesnei mozesz wstac??

A Ty skad to wiesz?:D

( motylem jesteeemmm xD) trzyma mnie jeszcze dzis, chcialam nawet skakac z dachu :D
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez ALEKS*OLO 01 maja 2008, 13:34
keram napisał(a):z wami to dokońca świata i o jescze dzień dłuzej:)::) motyle tanćzace na stole:):0 hehe

mowisz i masz :) dzisiaj bedzie taniec brzucha :P :lol:
xCarmen napisał(a):Mozemy pić nawet do mojej matury xD haha ale chyba wszystkie szare komorki jakie mi zostaly by zaniknely:D

a po co ci szare lepiej je zastapic kolorowymi, sprawimy sobie wszystkie odcienie teczy tak jak na skrzydłach motyli :lol:
xCarmen napisał(a):keram napisał:
taaa o 6?? przecież Ty królowa jestes to jak tak wczesnei mozesz wstac??

A Ty skad to wiesz?

a ja wstałam pozniej od niej to kim ja jestem :?: :P
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez keram 01 maja 2008, 14:26
oj dziołchy, uwielbiam Was:):):

ALEKS*OLO napisał(a):a ja wstałam pozniej od niej to kim ja jestem

To Ty jestes lepiej wyspana:p ;)

przez anonim 01 maja 2008, 14:29
A mi dziś w nocy śniła się ona.... byliśmy na sali gimnastycznej i robiliśmy jakieś głupie ćwiczenia, jej zadaniem było pchnięcie każdego chłopaka po kolei i jak doszła do mnie mile się przywitała gdy chciała mnie pchnąć to zlapałem ją za ręce i zaczeliśmy iść do tyłu, spytałem czemu nie odpowiedziała na wiadomość: "bo nie miałam czasu" potem na pożegnanie dała mi całusa w usta i powiedziała " okres promocji się już skończył..."Cokolwiek by to nie miało znaczyć...
Co za głupi sen, ale przez to cały czas o niej myślę :roll:
Nie myślę już tak o śmierci, ale znowu moje serce "płacze" za nią :(((
ech...ide sobie poczytac przynajmniej podr z bioli...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez keram 01 maja 2008, 14:34
anonim napisał(a):A mi dziś w nocy śniła się ona.... byliśmy na sali gimnastycznej i robiliśmy jakieś głupie ćwiczenia, jej zadaniem było pchnięcie każdego chłopaka po kolei i jak doszła do mnie mile się przywitała gdy chciała mnie pchnąć to zlapałem ją za ręce i zaczeliśmy iść do tyłu, spytałem czemu nie odpowiedziała na wiadomość: "bo nie miałam czasu" potem na pożegnanie dała mi całusa w usta i powiedziała " okres promocji się już skończył..."Cokolwiek by to nie miało znaczyć...
Co za głupi sen, ale przez to cały czas o niej myślę
Nie myślę już tak o śmierci, ale znowu moje serce "płacze" za nią ((
ech...ide sobie poczytac przynajmniej podr z bioli...

hehe większośc snów jest dziwna:) dla tego sa one takie niepowtarzalne, bo cieżo jest powtórzyć ten sam sen

przez xCarmen 01 maja 2008, 16:44
du*a! ;/ moja " najlepsza(?) kolezanka sie obrazila na mnie bo napisalam jej ze jestem zmeczona i nie wiem czy pojde z nia na te zawody balonowe gdzie przez 4 godizny mialabym spacerowac w tlumie ludzi pewnie pijanych i nahalnych. A ona mi na to ze wczoraj byla ze mna w szkole i "ze masz jechac" a ja jej " zeby zauwazyla ze ja tez bylam w jej szkole i sie oczekalam ale ze ok pojde ale jak bede zmeczona to wracam" a ona na to ze " jak nie to nie , jak mam narzekac ze ona ma z kim jechac.." no to ok .

Jestem strasznie zla... ( bo rzadko sie klocimy ale ona mnie szantazuje ... a ja soba nie dam tak rzadzic, niestety)
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez ALEKS*OLO 01 maja 2008, 17:07
xCarmen no to faktycznie nie fajnie :? Co to za przyjazn jezeli jedna osoba kaze drugiej cos robic wbrew woli i jeszcze do tego ''rzada'', odwdzieczenia sie , i nie umi zrozumiec ze ty moze nie masz ochoty :?
Tez mam takie sytuacje z przyjaciołka, ale ona nie bardzo umi tego zrozumiec ze , sa takie dni ze nie mam ochoty wychodzic z domu wogole :?
Przejdzie jej :)
Buzka:*

ExModerator

przez keram 01 maja 2008, 17:20
xCarmen napisał(a):du*a! ;/ moja " najlepsza(?) kolezanka sie obrazila na mnie bo napisalam jej ze jestem zmeczona i nie wiem czy pojde z nia na te zawody balonowe gdzie przez 4 godizny mialabym spacerowac w tlumie ludzi pewnie pijanych i nahalnych. A ona mi na to ze wczoraj byla ze mna w szkole i "ze masz jechac" a ja jej " zeby zauwazyla ze ja tez bylam w jej szkole i sie oczekalam ale ze ok pojde ale jak bede zmeczona to wracam" a ona na to ze " jak nie to nie , jak mam narzekac ze ona ma z kim jechac.." no to ok .

Jestem strasznie zla... ( bo rzadko sie klocimy ale ona mnie szantazuje ... a ja soba nie dam tak rzadzic, niestety)

Carmen, Olo ma racje, w przyjazni nie należy nikogo do niczego zmuszac, a jej ciezko zrozumieć twoje nastroje, bo jest jakby z "zewnątrz",

a z drugiej strony tłumaczyc jej jak jest naprawde to nie ma sensu, bo raczej tego niezrozumie, niestety:/
ja mam zasade jak ktos mówi Nie z przkonaniem, to dla mnie jest wszystko jasne.

A isc tam na sile nie ma sensu(skoro i tak masz sie tam żle czuć), no chyba że Ci sie humor poprawi:)

[b]

Sortuj wg