Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zimbabwe 28 kwi 2008, 19:44
xCarmen wielu facetów ma sieczkę w głowie, nie przejmuj się!
A mnie dziś tak łeb boli że nie wiem. Chyba łyknę coś. Poza tym nikt nie chce moich bocji wspaniałych... A kumpela do mnie wypisuje smsy, nie rozumie że nie mam pieniędzy na komórce, a ja przecież nie jestem szejkiem naftowym.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Pstryk 28 kwi 2008, 20:23
anonim, to, w co wierzysz to masz na co dzień :roll: Tak działa podświadomość - zdziwiłbyś się, ile jesteś w stanie osiągnąć w życiu, gdybyś tylko dał sobie szansę.

Wymiękam. Mój organizm wysiada. Zaczynam się zastanawiać, czy nie mam jakiejś poważnej choroby (raka :?: ) :roll: Przecież to trwa już 5ty miesiąc.
Pstryk

przez depresyjny86 29 kwi 2008, 00:45
Anonim...nie poddawaj się...
Ja przed chwilą zobaczyłem zarąbistego,umięśnionego i w ogóle przystojnego faceta dziewczyny która mi się podoba.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ..
Czemu chociaż się staram musze wyglądać jak jakieś ścierwo :cry:.......z takim wyglądem to zawsze bede sam.najwidoczniej nie zasługuje na miłość.Zresztą co ja mógł bym dać od siebie tej drugiej osobie....nic.....po co komu facet który nie potrafi niczego naprawić zrobić,facet który wszystko psuje........<tak naprawde jest>........f
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 29 kwi 2008, 01:02
człowiek nerwica napisał(a):Czemu chociaż się staram musze wyglądać jak jakieś ścierwo

bo sobie to cały czas wmawiasz , zacznij myslec inaczej
człowiek nerwica napisał(a):najwidoczniej nie zasługuje na miłość

nie mow tak bo sam dobrze wiesz ze to bzdura ;) kazdy człowiek zasługuje na miłosc :!: i to jest nie do podwazenia , Ty , ja i wszyscy inni w pełni zasługuja na uczucie miłosci i prezej czy pozniej ja otrzymamy :!:
człowiek nerwica napisał(a):Zresztą co ja mógł bym dać od siebie tej drugiej osobie....nic.....po co komu facet który nie potrafi niczego naprawić zrobić,facet który wszystko psuje........<tak

jak to co ? swoja miłosc to jest najwazniejsze, zrozumienie, zufanie, czułosc wszystkie uczucia ktore przewazaja nad jakimkolwiek naprawianiem kranu czy przykreceniem srubki(o ile dobrze zrozumialam o to ci chodzilo jezeli nie to sorki :P )
nie kazdej zalezy na muskularnej złotej raczce , ktory potrafi wszystko, twoja wrazliwosc ,dobro itd itp napewno w koncu przyciagna jakas miłosc twojego zycia!
nie załamuj sie i nie wmawiaj sobie tego ze jestes beznadziejny bo to nie prawda :!:
pozdrawiam ;)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez keram 29 kwi 2008, 01:06
człowiek nerwica napisał(a):Czemu chociaż się staram musze wyglądać jak jakieś ścierwo .......z takim wyglądem to zawsze bede sam.najwidoczniej nie zasługuje na miłość.Zresztą co ja mógł bym dać od siebie tej drugiej osobie....nic.....po co komu facet który nie potrafi niczego naprawić zrobić,facet który wszystko psuje........<tak naprawde jest>........f

ale sa tez kobiety, które szukaja wsparcia, zrozumienia,akceptacji i wrazliwych męzczyzn,
nie moze byc tak zebys Ty miał same złe cechy;)
wiecej optymizmu:)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:07 am ]
człowiek nerwica napisał(a):Czemu chociaż się staram musze wyglądać jak jakieś ścierwo .......z takim wyglądem to zawsze bede sam.najwidoczniej nie zasługuje na miłość.Zresztą co ja mógł bym dać od siebie tej drugiej osobie....nic.....po co komu facet który nie potrafi niczego naprawić zrobić,facet który wszystko psuje........<tak naprawde jest>........f

ale sa tez kobiety, które szukaja wsparcia, zrozumienia,akceptacji i wrazliwych męzczyzn,
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez depresyjny86 29 kwi 2008, 01:22
bo sobie to cały czas wmawiasz , zacznij myslec inaczej

Nie wmawiam....teraz waże 95 kg.....przy wzrości 184cm........i to wygląda fatalnie....jeszcze mam takie pogrubienia na twarzy<takie dołki :D >///w dodatku pryszcze które mi zejsc nie chcą w ogóle.....

No tak ale jakos w sumie nigdy nie widziałem pięknej kobiety z obrzydliwie grubym chłopakiem,natomiast wiem że psychiczne napewno mam jakieś dobre cechy..
nie załamuj sie i nie wmawiaj sobie tego ze jestes beznadziejny bo to nie prawda

Myśle,że fizycznie jestem beznadziejny natomiast ogólnie jako człowiek taki beznadziejny nie jestem ;)<no bo w sumie masz racje z tym że umiejętność przykręcania śrubek i te inne umiejętności nie są ważne>
:)

przez keram 29 kwi 2008, 02:01
człowiek nerwica napisał(a):Nie wmawiam....teraz waże 95 kg.....przy wzrości 184cm........i to wygląda fatalnie....jeszcze mam takie pogrubienia na twarzy<takie dołki >///w dodatku pryszcze które mi zejsc nie chcą w ogóle.....

czyli jestestes typowym misiem, ze tak powiem, a kobity lubia sie czasami do takiego przytulic:D
a te 95 kg to dobrze, bedziesz miał przynajmniej szczego mase mięsniiową wyrobic, tzn przemienic tłuszcz w miesnie;)

człowiek nerwica napisał(a):No tak ale jakos w sumie nigdy nie widziałem pięknej kobiety z obrzydliwie grubym chłopakiem,natomiast wiem że psychiczne napewno mam jakieś dobre cechy..

ja widziałem:0 bo czasami tka jest ze to kobiety sprawiaja ze facet zaczyna o siebie bardziej dbac.

zreszta to piekna czasami jest mylne, bo trzeba miec tez w głowie poukładane, a te piekne kobiety moga byc to takie lalki do towrzystwa i w głowie pustka. no i dla przykładu powiem ze taki typowy kark z siłowni, który rozumem nie grzeszy wybiera własnie takie laski po przesadnym solarium i w rózwej kiecce:D no i oni do siebie pasuja(zasttrzegam z eto nie regóła) bo jezlei kobiet sie ceni to poszuka sobie bardziej inteligentnego partnera.

zreszta jak widzisz ich na ulicy to co mozesz o nich wiedziec, moze oni nawet w ciagu dnia słowa ze soba nie zamieniaja, bo nie potrafia rozmawiac, albo on ja bije,itp, albo sie zdradzaja,a sama cielesnosc to chyba zamało. czy chciałbys byc w takim zwiazku bo ja nie.

człowiek nerwica napisał(a):bo w sumie masz racje z tym że umiejętność przykręcania śrubek i te inne umiejętności nie są ważne>

a to sie przydaje, przeciez tego mozna sie nauczyc, to zadna sztuka;)(choc nie koniecznie)

przez smutna48 29 kwi 2008, 08:54
hej wam o jak milo Darku że w końcu lepiej oby tak dalej ;) zobaczysz, że będzie juz tylko lepiej ;) a ja od 2 maja do pracy idę nie powiem żebym nie miała stresa mam i to :shock: porobiłam badania jedne są ok ale z prolaktyną bedę musiala powalczyć żeby ją obnizyć :roll: :? a tak po za tym wszystko ok u mnie poporacuje 2,5 m-ca a dalej się zobaczy jak będzie i co :roll: nie lezy mi za bardzo praca świątek piątek i niedziela ale co poradzić :x trzymajcie się wszyscy cieplutko :smile:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez keram 29 kwi 2008, 12:16
ja wstałem jak zwykle pozno, bo wlasnie co:D ale z wiara ze moge wszystko zrobic, i jade zaraz na uczelnie robic badania do mojej pracy mgr, , cos zjesc na miasto itp. a pózniej małe zakupy, zby sobie humor poprawic, no i duzo owoców i winko na wieczór, hehe

a lezac wczoraj na łozu jak zwykle wiele refleksji i ciekawych pomysłow moze uda sie je zrealizowac...miłego dnia

przez IceMan 29 kwi 2008, 13:33
Ufff... dzisiaj jestem jakby w śnie, zero koncentracji, 100% rozkojarzenie, nie, nie dopadła mnie nerwica, wczoraj do 4 nad ranem pisałem program i o 8 wstałem żeby go dokończyć. Ale jestem szczęśliwy - działa :mrgreen: heh, takie życie studenta informatyki ;)
Przyjaciel forum

przez Mooni 29 kwi 2008, 14:58
IceMan napisał(a):wczoraj do 4 nad ranem pisałem program i o 8 wstałem żeby go dokończyć. Ale jestem szczęśliwy - działa

no to gratuluję i zamawiam program do samorobienia się mojej nudnej roboty :mrgreen: oczywiście rabaty po starej znajomości mile widziane 8)

A ja zdrowieję!! :lol: Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Powoli ostawiam leki (samowolka, ale czuję, że ich już nie potrzebuję). Na razie żadnych skutków ubocznych itp. Ogarnął mnie optymizm i wiara we własne siły. Ehhh, żeby tak cały czas było!
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez xCarmen 29 kwi 2008, 15:26
A ja umieram ze strachu chyba sobie łykne jakas tabletke na odwage....
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez anonim 29 kwi 2008, 16:03
Darek, piszesz, że mam się nie poddawać, a sam to robisz.
Ja już teraz wiem, że nie liczy się tylko wygląd, bo jakieś wrażenie na tej dziewczynie musiałem wywrzeć skoro z nią kręciłem jakiś czas, a atletą nie jestem choć co prawda przybrałem jakieś 9 kg w ciągu roku, ale i tak mam niedowagę jakieś 10kg...
Po dłuższych przemyśleniach stwierdzam, że ona też coś musi mieć z garem nie tak, skoro się tak dziwnie zachowywała(choć biorąc pod uwagę sytuację w jakiej się znajdywała to zrozumiałe...). No i ja również(a raczej przede wszystkim) schrzaniłem sprawę, teraz widzę swoje błędy i żałuję. Tak bardzo chciałbym być z nią, ale to już niemożliwe.
Zresztą nie wiem czy nie nasłała na mnie ochrony gdy czekałem na nią pod bursą(napisałem jej esa że czekam pod bursą i chciałbym chwilkę pogadać, ona niestety nie przyszła), bo akurat kiedy odchodziłem stamtąd po jakiś 30 minutach, wtedy podjechał ich samochód i koleś jak wysiadł wskazał kiwnięciem głowy na mnie i coś mówił do swojego kumpla(z uśmiechem) i właśnie to mnie dobija, że ja dla niej wszystko bym zrobił(ostatnio przez nią chciałem sobie żyły podcinać, ale nikt poza wami tego nie wie), a ona na mnie ochronę wzywa, jak na kogoś kogo by się bała, że jej zrobi krzywdę. :cry: Po tym stwierdziłem, że faktycznie muszę być jakimś świrem, który popadł w manie na jej punkcie.

Tak bardzo to boli i mnie dobija....
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez raven 29 kwi 2008, 17:19
U mnie ostatnie dni były nawet niezłe, powróciłem do treningów nawet wrócił mi troche apetyt, ale dzisiaj znów coś sie popsuło:/ W nocy nie mogłem spać, rano wstałem jeszcze bardziej zmęczony niż sie kładłem spać. Dzisiaj znów miałem pare razy lęki, w dodatku sie wkurzyłem bo kolega poprosił mnie o pewną przysługę, ja sie zgodziłem a później dopiero pomyślałem ile bedzie z tym roboty i już powiedziałem że na pewno da rade zrobic więc raczej nie bede tego odkręcał:/

Anonim nie łam sie. Zachowanie dziewczyny naprawde dziwne... Wiem co czujesz, ja w liceum miałem podobną sytuację, a najgorsze dopiero było jak LO sie skończyło i przestałem ją widywać... Teraz, pomimo tego że jeszcze czasem o niej myśle to już nie czuje takiego bólu jak wtedy. Cięzko cokolwiek poradzić, a może za bardzo sie starasz? Może gdybyś troche odpuścił to by jej na tobie zaczęło troche zależeć?

Sortuj wg