Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 26 kwi 2008, 22:44
keram napisał(a):IceMan troche to ciezko sie czyta z tym paradoksem, bo zagmatwałes, no ale w pewnym sensie racja:p

Z tego co zauważyłem ... gmatwanie tego co chcę powiedzieć/napisać to moja specjalność ;) ale widzę że nie jest fatalnie ze mną bo jednak w ostateczności zrozumieć się mnie da :P
keram napisał(a):a co do twojego nicka to taki sam ma Raikonen:)

Trochę tych IceManów się namnożyło ;) nawet jeden jeszcze na mojej uczelni jest jak niedawno wybadałem :P
maiev napisał(a):kurczę - Piotrek - mówisz jak mój psycholog :) (zresztą bystry facet, więc moze obaj macie rację)

No bo po co się pakować do ludzi którzy nas nie chcą, jeśli można spożytkować czas stracony na tamtych na spotkania z ludźmi, dla których nasze towarzystwo będzie przyjemnością i to z wzajemnością? Jak to nasz admin lubi mówić - nic na siłę :smile:
maiev napisał(a):Męczy mnie to okrutnie - cały czas coś robię źle. A ona zawsze mi to wytknie. blee

Taaa... lepiej się tej księgowej przyjrzyj ile tam pracuje i ile głupot jeszcze robi, za takie wytykanie to tylko zamordować, nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy, a praca jest dla Ciebie nowa, więc się przecież dopiero uczysz!
maiev napisał(a):tak w ogóle to witam tych co mnie pamiętają

a ja pozdrawiam ;)
zimbabwe napisał(a):A ja dziś mam jazdy niezłe... Zobaczyłam reportaż o kobiecie która ze swojego domu zrobiła wysypisko śmieci i dostałam lęku że jak się zestarzeję to zwariuję do tego stopnia że też tak będę robić.

:?: a skąd wiesz?
Przyjaciel forum

przez keram 26 kwi 2008, 22:56
zimbabwe napisał(a):A ja dziś mam jazdy niezłe... Zobaczyłam reportaż o kobiecie która ze swojego domu zrobiła wysypisko śmieci i dostałam lęku że jak się zestarzeję to zwariuję do tego stopnia że też tak będę robić.

ostatnimi czasy to na smieciach mozna niezły interes robic;D
"Dopóki walczysz, jestes wygrany"

przez xCarmen 27 kwi 2008, 12:35
A jaa dzis w bardzo dobrym humorze. Wczoraj byl maly dolek. Kolezanka mi zaporponowala imprezke wiec chcialam sie wsytroic wiecie haha. Godzine przed wyjsciem sciagam walki i .. wygladam jak pudel. Poryczalam sie .. juz mialam zrezygnowac ale pomyslalam ze nie zmarnuje sobie wieczoru .. glowa pod kran i na autobus.

I bylo świetnie... w zyciu sie tak nie osmialam ... i w ogole ! Bosko!
Oczywiscie nie obeszlo sie bez malych konfliktow z plcia przeciwna ale coz meżczyznom trzeba wybaczac :mrgreen:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mariusz123567 27 kwi 2008, 13:09
konfliktu ha ?

przez keram 27 kwi 2008, 13:39
a ja dopiero wstałem, no ale tka to jest jak sie idze spac o swicie(a nie widziałem go juz bardzo długo) :) pozdro dla wszystkich którzy wstli wczesniej, a teraz z necierpliwoscia i czekam na wyscig gargamela:)

przez xCarmen 27 kwi 2008, 14:32
mariusz123567 napisał(a):konfliktu ha ?

tak to nazywam, ot taki maly brak wyczucia ze strony meżczyzn... wiec sie nie czepiam :D a moze sie i czepiam ... :mrgreen:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez keram 27 kwi 2008, 17:23
xCarmen napisał(a):tak to nazywam, ot taki maly brak wyczucia ze strony meżczyzn... wiec sie nie czepiam a moze sie i czepiam ...

bo kobiety sa skomplikowane, bardziej niz mezczyzni i czasami ciezko odczóc o co im chodzi..;)

poczytałem troche forum, posmiałem sie i stwierdziłem ze niektórzy sa bardzo zabawni:0 no i wiekszosc to bardzo mile przyjazne osoby:Phee

no a teraz ide na rower, albo spacer, bo sie przyznam ze w ciagu weekendu sie troche uzalezniłem od tego forum, pozdro dla wszystkich i udanej niedzieli::)

przez depresyjny86 27 kwi 2008, 17:48
A ja mialem dobr dzien......duzo gadalem z ludżmi.....i ogólnie było dobrze ;)
:)

przez zimbabwe 27 kwi 2008, 21:07
A ja się dziś nałaziłam z paręnaście kilometrów. Myślę sobie tylko że przez te remonty w Krakowie to będę mieć na starość zdrowe serce bo dużo łażenia.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez depresyjny86 28 kwi 2008, 12:59
A ja mam dzisiaj takie myśli dotyczące tego co sobie o mnie myślały osoby z którymi rozmawiałem podczas ostatnich kilku dni.....ale próbuje te myśli odsunąć,bo w sumie co mnie to obchodzi co sobie o mnie myślały te osoby ;)
:)

przez keram 28 kwi 2008, 15:45
hhmmm...
siadłem i naszło mnie na tekie małe refleksje...właczyłem sobie kawałek
który jakos tak na mnie kojaco wpływa, a i wokolaiste lubie..
http://youtube.com/watch?v=q5gDG_vSvko

to moze napisz eco mysle...
moze jednak pozniej bo teraz mi to ciezko poskładac:P

a dzien bardzo fajnie mija, duzo pracy w ogrodzie jak to na wiosne....:0

przez IceMan 28 kwi 2008, 15:46
xCarmen napisał(a):Oczywiscie nie obeszlo sie bez malych konfliktow z plcia przeciwna ale coz meżczyznom trzeba wybaczac

"Oczywiście"? A co ty taka bojowa? :P

Wygląda na to że dzień należy spisać na pozytyw, już po zajęciach, wszystko pozaliczane, jest git :mrgreen: może i nawet jeszcze zdążę skorzystać z pogody, będzie bosko. Miłej reszty dnia wszystkim życzę! ;)
Przyjaciel forum

przez anonim 28 kwi 2008, 17:05
Nie udało mi się nigdzie wyjść z tą dziewczyną, jestem kompletnie załamany...Jedyne co chodzi mi po głowie to myśli samobójcze, siedzę sobie z nożem w ręce i patrze jak tu wykonać cięcia, albo widzę linkę i myślę o co ją zaczepić....
W dniu kiedy mieliśmy się spotkać napisałem esa że czekam na nią o 17 pod bursą, a ona odpisała:
"No coś ty! dziś nie ruszam się nigdzie, mam lekcje do i 16 jestem zmęczona!"

kilka dni wcześniej przestała nagle odpowiadać na smsy i sygnały, nawet cześć mi nie mówiła w szkole... Nie wiem o co jej chodziło, raz było dobrze, pisaliśmy do siebie itp a czasem jakby jej coś odbiło i jakby nie chciała mnie znać :roll: Na nic się zdały szczere smsy, że mi zależy itp.
W sobotę spiłem się u kumpla i napisałem jej esa
"Dobra jak chcesz dam Ci spokój, ale nie wiesz jak to boli gdy siedzę i myślę o tobie.."
Jak się spiłem zacząłem kumplowi gadać o tym że mam ochotę sobie żyły podciąć i nie chce mi się żyć, a teraz mi jest głupio, bo na trzeźwo nigdy bym tego nikomu w realu nie powiedział...
Ale taka jest prawda, myśli samobójcze się nasilają. Mam w dupie nadchodzącą maturę i nic się do niej nie uczę, nie widzę w tym żadnego sensu... Właściwie ciągle myślę o tym że życie nie ma sensu, bo po co żyć? Zeby przeżywać dalej takie sytuacje? To ja mam w dupie takie życie zbyt długo już się tu męczę a nic dobrego mnie na razie nie spotkało, cała /cenzura/ młodość z tą depresją od gimnazjum aż do teraz i pewnie do końca mojego marnego życia(ktore pewnie już niedługo potrwa).
Nic w życiu nie osiągnę nie wybieram się na studia przynajmniej dzienne wiec resztę życia będe siedział w domu z matką i żył z jej renty. Zajebista perspektywa... Z drugiej strony nie chcę iść na studia dzienne bo wiem, że nie będzie mi się chciało tyle uczyć, a poza tym jestem za głupi i w końcu wylecę.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez xCarmen 28 kwi 2008, 18:18
IceMan napisał(a):"Oczywiście"? A co ty taka bojowa?

Musze sie jakos bronic.
Swoją droga to niektorzy faceci mają niezłą sieczke w głowie, albo ja sie na zartach nie znam ... :roll:

A ja dzis wkurzona- rola pani domu jakos mi nie odpowiada.;/Wszystko na mojej glowie a przynamniej te najmniej przyjemne sprawy.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Sortuj wg