Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Amy Lee 23 kwi 2008, 23:49
Zimbabwe, przypomnij nam o tym w przeddzień ;)

darija napisał(a):Potrzebuję Was i tego magicznego zrozumienia :smile:
pozdraiwam!

Witam! Polecamy się :)
Amy Lee

przez Gosiulka 24 kwi 2008, 07:37
smutna48 super że dostałaś pracę. Ja też przez pierwsze pół roku zapierniczam w kuchni za jedyne 650zł bo to jest przez Urząd Pracy:cry: Ale mam cichą nadzieję że po tym czasie mi przedłużą i wtedy będzie większa pensja ;) A praca jest ciężka jak to w kuchni bo robimy i śniadania i obiady i kolacje na kupę ludzi bo dla szpitala i ludzi z zewnątrz ale na szczęście na cały etat Jak juz się załapiesz no to może póżniej bęzie lepiej najgorszy jest początek ;) życzę powodzenia :P
Przyjaciel forum

przez pyzia1 24 kwi 2008, 08:58
Źle się dziś czuję. Wczoraj spędziłam prawie 12 godzin w pracy i dziś miałam problem ze zwleczeniem się z łóżka. Do tego wieczorem przesadziłam wieczorem z winem i tak mnie boli żołądek że nie wiem jak wysiedzę w pracy. Zła jestem sama na siebie, nie wiem po jaką cholerę tyle wypiłam :(
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xCarmen 24 kwi 2008, 10:35
A ja mam kolejna lekcje samodzielnosci.... Rodzice wyjechali i musze sie zajac calym domem i ogrodem plus rodzenstwo i zalatwianie wszystkich spraw zwiazanych z nowa szkola, takze nie ma mnie kto wesprzec wiec sama sobie musze byc podpora. Dopiero 3 dzien a ja juz czuje sie samotnie...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez agnieszas25 24 kwi 2008, 10:37
Codzien rano budzisz sie i boisz sie co cie dzis czeka............niedobrego..............jest tak piekna pogoda ale coz z tego.........................piecze mnie cale cialo,,,,,,,,,drza nogi...............a jak przychodzi wieczor czujesz ulge ze ten dzien sie juz konczy i w koncu mozesz odetchnac...........do nastepnego ranka :? i tak w kolko

przez Motylek29 24 kwi 2008, 13:18
Witam wszytkich,
ja dzisiaj pierwszy raz na formum. Zastanawiam się dlaczego tak tyle młodych ludzu cierpi na nerwice lękową. Ja równiez zaliczam sie do tego grona. U mnie perwszy atak był jak miałam jakieś 23 lata. Wcześniej były różne sygnały ale nie spodziewałam się, że może to mieć takie tragiczne skutki. Leczenie było dłuugie i straszne ... w sumie to do tej pory chodze na terapie grupowa która jest bardzo fajna i wszytstkim polecam.
Jakies cztery lata był "zględny" spokój i 2-3 tygodnie temu znowu tosamo. Teraz jestem już bardziej doświadczona i tak jak obecna na forum daria juz się trochę przyzwyczaiłam do tych obrzydliwych stanów. Polecam zakupić książke " zwalcz stres" którą można kupić na http://www.zlotemysli.pl/ jest tam mowa o relaksacjach które są super!
Oj trochę się rozpisałam ;)
Pozdrawiam wszytkich i trzyma kciuki za was i za siebie :)

przez MIkula 24 kwi 2008, 14:03
Witam,

chciałam się przywitać :-) Naczytałam się dziś od rana i podoba mi się, w jaki sposób się wzajemnie wspieracie :-) Moja historia na wątku 'historycznym' nerwicy, więc nie będę Wam już tutaj śmiecić. Pozdrawiam ciepło

przez depresyjny86 24 kwi 2008, 18:59
A mój dzisiejszy dzien przebiega żle.....żle sie czuje fizycznie w dodatk mialem dzisiaj troche dziwny atak lęku.....spojrzałem w pewnym momencie na lustro i nie wiem dlaczego dostałem takiego dużego ataku lęku...
No i destrukcyjne myśli mnie dziś atakują ale staram się je odeprzec*<nie wiem czy dobrze napisalem>.Troche boje sie bo jutro zjazd mam i znowu będe wśród ludzi...no ale mam nadzieję,że sobie jutro jakoś poradze...
:)

przez Pstryk 24 kwi 2008, 19:27
Od długiego czasu obserwuję tendencję spadkową w swoim samopoczuciu. Non stop jestem przygnębiona, wszystko robię jak automat, często się wyłączam i coś w rodzaju tracę poczucie rzeczywistości. No i problemy z jedzeniem - coraz krytyczniej na siebie patrzę... Chyba się powolutku izoluję. Dzisiaj, gdy chciałam pójść do apteki w rezultacie nie dotarłam tam, ponieważ nie było miejsca do zaparkowania przy aptece. Było dalej, ale po pięciu minutach walki z sobą aby wyjść z auta przegrałam. Coraz więcej lęków mnie dręczy. Zresztą, fizycznie również czuję się źle. Zapisałam się dzisiaj na wizytę u mojej Pani psychiatry. Ale czy uda mi się tam dojść? Bo w tym roku to już z 6 razy się zapisywałam... obawiam się, że mi powie, że znowu coś złapałam, że pogłębia się nerwica czy cuś tam jeszcze... Tak dobrze mi szło :( ciągle mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, ale nie jest :( Czuję taką niechęć, chciałabym się po prostu poddać temu co się dzieje i niech się dzieje co się ma dziać byle szybko.
Unikam tematu jak ognia, bo chyba jednak wolę się oszukiwać - jestem zmęczona. Nie rozmawiam o tym z chłopakiem bo nie chcę go martwić, zniechęcać itd. Ale tak naprawdę, dążę chyba do tego, aby mnie zostawił, bo wówczas będzie mi łatwiej się poddać.
Pstryk

przez Motylek29 24 kwi 2008, 21:43
Ja już jestem po pierwszej relaksacji .... jestem zaskoczona efektami ... w książce pisali aby przez pierwsze dwa tygodnie robić relaksacje bardzo sumiennie i tak tez zrobiłam. Relaksacja trwała 20 minut (zamiast 5-10 jak było napisane w necie).
Już nie mogę się doczekać kiedy przeczytam tą książkę w całości.
Sierota jestem, że nie zażyczyłam sobie wersji elektronicznej już bym ją miała!
Dobrej nocki ludziska!

przez IceMan 24 kwi 2008, 21:47
zimbabwe napisał(a):No i mała informacja dla krakowskich nerwicowców - usłyszycie mnie 11 maja w radio!

A czy Wrocław będzie mógł w jakimś internetowym radio usłyszeć?
darija napisał(a):Mam na imię daria,a wczoraj wieczorem rozpoczęłam przyjmowanie leków,które mają mi pomóc z tym okrutnym lękiem,myślami destrukcyjnymi i innymi gównami,które dopadły mnie nagle i nie dają żyć.

Witam serdecznie na forum ;) na pewno jakoś sobie poradzisz :)
hej witam was chciałam powiedziec ze i ja w końcu znalazłam pracę w arkadii w empiku niestety calego etatu nie mozna mieć nie pytajcie się ile zarabia bo nie mam pojęcia co sie robi z taką wypłąta ale nie wazne wazne że mam

no i o to chodzi :smile: najważniejsze żebyś pracowała, reszta przyjdzie z czasem
Gosiulka napisał(a):Ja też przez pierwsze pół roku zapierniczam w kuchni za jedyne 650zł bo to jest przez Urząd Pracy:cry: Ale mam cichą nadzieję że po tym czasie mi przedłużą i wtedy będzie większa pensja

Nie no na początku zawsze nie za ciekawie, ale potem myślę że wam sowicie to podwyższą ;)
pyzia1 pewnie nie pierwszy raz i nie ostatni ;) w pracy na pewno wytrzymałaś
xCarmen napisał(a):Dopiero 3 dzien a ja juz czuje sie samotnie...

No przecież sobie poradzisz, nie załamuj się zawczasu bo jesteś silna ;)agnieszas25 Motylek29 MIkula witam serdecznie ;)
człowiek nerwica napisał(a):No i destrukcyjne myśli mnie dziś atakują ale staram się je odeprzec*<nie wiem czy dobrze napisalem>.Troche boje sie bo jutro zjazd mam i znowu będe wśród ludzi...no ale mam nadzieję,że sobie jutro jakoś poradze...

Myśli prześpisz, a pewnie na zjeździe będzie ok, nie nastawiaj się pesymistycznie
bethi no przecież jeśli było ok, to coś musiałaś dobrze robić, nie zaprzepaszczaj tego ... bardzo daleko zaszłaś a myślę że ja to mogę potwierdzić, nie chcę żebyś stała w miejscu czy się cofała, wiem że jesteś na tyle silna żeby przebrnąć przez to...

Miałem dzisiaj kolokwium, w sumie kogo się nie pytałem, to wychodziło że każdy zrobił 2 zadania na 4 i niekoniecznie dobrze... tylko zacytować WWO z jednego z kawałków - ten egzamin ma prawo nie wypalić :roll: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 25 kwi 2008, 16:46 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez Moniczka 25 kwi 2008, 09:46
Pomocy bo chyba umieram a przynajmniej zbliza sie wylew.Od 3 dni jakby effectin przestal dzialac,dretwieje mi twarz,mam leki ze dostane wylewu (wrecz pewnosc),cisnienie ciagle wysokie,bol glowy juz od rana,placzliwosc.Blagam o pomoc bo zwariuje,nie jestem w stanie tak zyc :cry:
Moniczka

przez zimbabwe 25 kwi 2008, 20:11
Dziś zawiodłam się na mojej przyjaciółce po raz kolejny... I dotarło do mnie, że ona ma mnie tak naprawdę głęboko w d.... Że dla niej ważniejsze od spotkania ze mną są spotkania z księżmi i chodzenie na religię, z której nic nie wynosi, bo gdyby wynosiła, nie myślałaby tak strasznie tylko o sobie, ale niestety ostatnio zauważyłam że jest potworną egoistką. Ale jak ona ma problemy, które dla mnie są strasznie dziecinne, to pierwsze co to leci do mnie. Mam tego dość.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez xCarmen 25 kwi 2008, 21:56
A ja mam ochote plakac , chyba pierwszy raz od miesiaca...
Czuje sie strasznie samotna bez rodzicow. Znajomi sie do mnie nie odzywaja. Chyba sie upokarzam za kazdym razem kiedy pierwsza wysylam smsa czy odzywam sie na gg. Ostatni raz wyszlam z domu do miasta miesiac temu ...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Sortuj wg