Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez mariusz123567 10 kwi 2008, 16:02
a ja od wczoraj mowie sobie "moje cialo, emocje i umysl naleza wylacznie do mnie" i unikam walki z natrectwami i czuje sie swietnie ;)

przez IceMan 10 kwi 2008, 16:30
Amy Lee napisał(a):A przejmowanie się osobami, które nie są tego warte.

Kontekst zgubiłem ale przynajmniej myśl przewodnią znam :smile: no i masz rację Amy, zwykle te osoby o których piszesz nami się nie przejmują, więc... z wzajemnością ;)
Darek napisał(a):Przed chwilą rozpocząłem wojnę z osobnikami bez problemów na innym forum<o innej tematyce niż tutejsze forum>........ludzie na tamtym forum napisali,że są lepsi od ludzi nieśmiałych i dlatego teraz się z nimi kłóce

No to bardzo dobrze, też swoje zdanie masz :smile: tylko uważaj na tamtejszych adminów :lol:
Matylda napisał(a):Cześć.Jestem tu nowa.Sama nie wiem czy dobrze robię ponownie kontaktując się z ludźmi nawet,jeśli to tylko internet,a może w moim przypadku aż internet.

Witamy na forum :D
Matylda napisał(a):Ostatnio lęk po prostu zwala mnie z nóg.Kiedy wychodzę z domu mam ochotę z powrotem do niego wrócić natychmiast.Ale resztki zdrowego rozsądku podpowiadają mi,że po coś żyję na tym świecie.a skoro żyję to wychodzenie z domu i wywiązywanie się z obowiązków jest nieodzowne.

No to najważniejszą rzecz robisz - walczysz. Brawo ;)
zimbabwe napisał(a):A ja dziś utemperowałam moją wredną wychowawczynię. Usłyszałam oczywiście że jestem niegrzeczna (jak dziecko!), że jestem egoistką, że jestem nieodpowiedzialna... Ale co tam, przecież ze szkoły mnie nie wywalą.

Czasem niektórzy myślą że jak wyżej stoją to i więcej mogą niż powinni, czasem trzeba rozjaśnić im prawdę :twisted:

A ja dzisiaj myślę, że jak napiszę że się trochę pouczę, to nie będą tylko pobożne życzenia :P
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 10 kwi 2008, 16:59
No to bardzo dobrze, też swoje zdanie masz tylko uważaj na tamtejszych adminów

Już mi grożą banem na tamtym forum :D <oczywiście nie żebym przeklinał tam czy cos,po prostu zapanowała ostra kłotnia :twisted: >
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 10 kwi 2008, 18:11
człowiek nerwica napisał(a):Już mi grożą banem na tamtym forum

No właśnie tego się spodziewałem :lol:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 10 kwi 2008, 19:11
Z Dareczka diabełek wychodzi ;)

Ja też jakaś złośliwa jestem - głównie w pracce :twisted: Po wyjaśnieniu pomówień strasznie się ze mną cackają: Pani Beatko, czy mogłaby, czy ma Pani czas, ba - czy ma Pani ochotkę :twisted: Fałszywe to aż mdli :?
Pstryk

przez depresyjny86 10 kwi 2008, 21:45
A mnie jutro czeka znowu dzień wśrod ludzi na uczelni więc troche sie boje....
Bethi<przytulam>poradzisz sobie w pracy z tymi ludżmi.

przez IceMan 10 kwi 2008, 22:43
bethi takich fałszywców tylko olewać ;)
A mnie jutro czeka znowu dzień wśrod ludzi na uczelni więc troche sie boje....

No co ty, taki z ciebie diabełek wyszedł, na uczelni będziesz się bać? Odwagi trochę :D

A mnie dzisiaj opuściły siły, cała stancja na imprezę poszła a ja siedzę przed kompem i zaraz idę spać, zemściło się na mnie oszczędzanie na śnie :? teraz ledwo żywy jestem
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 11 kwi 2008, 00:36
Z Dareczka diabełek wychodzi

Jaki diabełek przecież jestem gzecny jak aniołek ;)

No co ty, taki z ciebie diabełek wyszedł, na uczelni będziesz się bać? Odwagi trochę

Jutro znów wyjdzie diabełek :twisted: ;)

przez raven 11 kwi 2008, 00:46
Witam.

Chciałbym pokazać wam dwa filmiki, które zrobiły na mnie duże wrażenie. Są one o ludziach, którzy pomimo tego że są chorzy potrafią znaleźć w sobie siłę dzięki której żyją na tym świecie.
Tutaj o człowieku który cierpi na syndrom Tourette’a (charakteryzuje się przede wszystkim występowaniem licznych tików ruchowych i werbalnych), a tu o człowieku, który pomimo braku kończyn uprawia sport i odnosi sukcesy.
Mam nadzieję że nikogo nie urażę umieszczając tutaj te linki. Na mnie siła tych osób zrobiła duże wrażenie, podziwiam takie osoby jak na tych filmach i mam duży szacunek dla nich. Ci ludzie pomimo swoich chorób mają niesamowity charakter i świtaopogląd. Można się wiele od nich nauczyć. Warto zobaczyc;)

Ja ostatnio czuję się troche lepiej, poczułem ostatnio troche siły do walki i jakoś idzie:)

Pozdrawiam wszystkich

przez Matylda 11 kwi 2008, 05:46
Dzięki IceMan,
Wstaje piękny dzień.Niebo przybrało kolor różowy w niektórych miejscach,ptaki śpiewają.Żyć nie umierać. :smile:
Jestem jaka jestem

przez smutna48 11 kwi 2008, 11:54
Hejka Wam. Oj widze ze nie za wesolo Darku nie szalej :) jak nie dociera to wiesz weź większy młotek :P spokojnie niczego się nie boj Bethi eghhh ludzie to tacy są jak Cie widzą to włazą w d... a jak nie to ją obrabiają :roll: U mnie wszystko Ok :)))) jestem dalej najszczęśliwsza na świecie tylko tęsknię bo znowu wyjechał :cry: a do lipca daleko :( znowu rozmowa o prace w ost. niedzielę nie wypalila i co ja mam zrobić :( nie mam pojęcia :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 11 kwi 2008, 16:34
smutna48 napisał(a):a do lipca daleko

Zleci ;) nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie że czas mi ucieka przez palce, ledwo się dzień zacznie i już się kończy :P zapełnij sobie jakoś ten czas i naprawdę szybko minie

Coś próbowałem się dzisiaj nauczyć, ale chyba niezbyt wyszło :P ciężka ta analiza matematyczna ;) na szczęście jeszcze sporo czasu do koła
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 11 kwi 2008, 17:00
Nie powinnam chwalić dnia przed zachodem słońca, ale udało mi się załatwić parę rzeczy.

Przede wszystkim zbierałam się dobrych parę miesięcy, żeby pogadać z trenerem, że w tym semestrze nie będę do niego uczęszczać. Tak mnie to gryzło, gryzło, aż go w końcu spotkałam dzisiaj na ulicy, uśmiechniętego. Obiecałam, że wpadnę w tym miesiącu na spotkanie, a od wakacji może wrócę na treningi :mrgreen:

Nawet w bibliotece byłam, a unikam tego miejsca jak bram piekielnych.

Wieczór też się miło zapowiada.
Amy Lee

przez depresyjny86 11 kwi 2008, 22:40
Ale miałem dzień...
Od samego rana na uczelni jakie ś kłopoty problemy i głupie gadki w stosunku do mnie......i te spojrzenia jak na wariata :shock: ,w dodatku doszłęm do wniosku że nie nadaje sie na swój kierunek na jakim jestem na studiach :cry: ,przynajmniej teraz w tym stanie napewno sie nie nadaje.....kurcze musze przestać się bać ludzi jak najszybciej!,bo inaczej sobie nie poradze w ogóle.Zresztą już mnie ludzie niektorzy skreślili na tym kierunku<bo przecież pr.socjalny musi być zajebistym gosciem który umie rozmawiać z ludzmi,umie się rozwijać w tej dziedzinie,bez problemowo porozumiewa sie z ludżmi..... a ja>>konakt z ludżmi to moja pięta achillesowa.
W dodatku..jeszcze ta samotnośc...w okół miałem tylu ludzi dziś a nie umiałem się do nikogo odezwać....stałem sobie gdzieś obok,albo w jakims kącie...sam...dobrze że ludzie ze starej grupy mnie spotkali to z nimi przynajmniej zamieniłem pare zdan....<oczywiście trząsło mnie w srodku jak z nimi gadałem>

Sortuj wg