Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ALEKS*OLO 09 kwi 2008, 10:20
metka napisał(a):"ludzie z natury są życzliwi" więc trzeba szukać tych z natury

Ten gatunek ludzi ''zdrowych'' i zyczliwych(z natury) ...juz dawno wymarł :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez depresyjny86 09 kwi 2008, 12:22
Ten gatunek ludzi ''zdrowych'' i zyczliwych(z natury) ...juz dawno wymarł

Też mam takie wrażenie..
:)

przez zimbabwe 09 kwi 2008, 16:23
O nie prawda, ja spotkałam w swoim życiu właśnie te wymierające gatunki :smile:
A poza tym byłam dziś w przychodni i dowiedziałam się że lekarz do którego chodzę jest dyslektykiem a oprócz tego alergikiem - jak ja :-) No i lękowcem :-)
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mariusz123567 09 kwi 2008, 16:28
Przedwczoraj , wczoraj i ogolnie ten tydizne myslalem ze juz bedize lepiej, a dzisija zlapal mnie strasnzy bol w sercu z godzine trwal, przyspieszona praca serca, nie moglem oddychac i sie skupic, wczesniej stalo sie pare wkurzajacych rzeczy i tak jakos wymieklem. Gdy mi napad przeszedl (czy co tam ) poczulem sie wolny jak ptak... I znowu za dwa dni wszystko sie popsuje.... eh ;/

przez Gosiulka 09 kwi 2008, 19:38
No i znowu jestem i oczywiście po ponownych problemach z laptopem :oops: Kurcze znowu formatowanie mojego laptopka :? A tak poza tym u mnie nadal żle. Małżon dobija mnie już całkowicie. Wczoraj gadał z dziećmi oczywiście beze mnie i cholera już nienawidzę go z całych sił. Oczywiście popytałam ich póżniej co im gadał i okazało się że mówił że się rozwodzimy (chociaż to jest nieprawda) i że jest między nami bardzo żle że jestem szmata i takie tam (ku..... po co on takie rzeczy gada dzieciom!!!!!) Szkoda mi jest moich dzieci że muszą tego debila słuchać. Przepraszałam ich za to i mówiłam żeby go nie słuchali bo nie wie co gada ale to są jeszcze dzieci i czemu mają takich głupot słuchać? Rano czubkowi nagadałam że mówi dzieciom takie głupoty ale on oczywiście niby nie pamięta palant jeden!!! Kurcze szkoda słów :cry:
Przyjaciel forum

przez Pstryk 09 kwi 2008, 19:42
Krew zalewa Gosiulku :evil: Ale widzę, że małżowi pali się grunt pod nogami - a jako że życie nic go nie nauczyło, będzie wierzgał, brudził, smrodziła aż w końcu... zostanie sam....

Qrcze, wiosna za oknem pełną parą a ja ciągle odczuwam smutek. Smutek rano, smutek w trakcie dnia, nawet śni mi się, że jestem smutna, rzygam już tym samopoczuciem :evil:
Pstryk

przez Gosiulka 09 kwi 2008, 19:46
Aha zapomniałam Wam coś napisać. Nie wiem czy pamiętacie ale mam działkę warzywną i na niej mam króliczki hodowlane. No i po tym jak okazało się że moja króliczka okociła się ale miała 2 martwe maleństwa postanowiłam drugą samiczkę dać do chłopca :oops: i stało się cos fantastycznego!!!! Okociła mi się i to ma aż 14 maluszków HUURAA!!! Maleństwa są śliczne i takie malutkie ale jak podrosną i będą miały juz futerko to są śliczniutkie. Będę je wtedy rozpieszczała i ściskała hi hi Kurcze tylko teraz żeby mamusia je odchowała bo taka gromadkę odchować to juz coś
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 09 kwi 2008, 19:53
Czasem wydaje mi się, że po prostu nazywamy "ludźmi" niewłaściwe grupy i jednostki :P

Mnie dzisiaj brzuch boli i piję miętę. Tyle.
Amy Lee

przez IceMan 09 kwi 2008, 23:27
A ja dzisiaj dałem czadu na laboratoriach :mrgreen: no i programik napisałem, więc już jestem prawie całkiem przygotowany na następny tydzień - GIT :D

Gosiulka napisał(a):Kurcze znowu formatowanie mojego laptopka

Znalazłem nowego antywira: Avira Antivir - spróbuj ;)
Gosiulka napisał(a):Wczoraj gadał z dziećmi oczywiście beze mnie i cholera już nienawidzę go z całych sił. Oczywiście popytałam ich póżniej co im gadał i okazało się że mówił że się rozwodzimy (chociaż to jest nieprawda) i że jest między nami bardzo żle że jestem szmata i takie tam (ku..... po co on takie rzeczy gada dzieciom!!!!!)

Widać jemu nie zależy już nawet na dzieciach tylko na tym żeby ci jak najbardziej dołożyć :? po prostu już nie wiem co na ten temat powiedzieć chociaż szlag trafia jak coś takiego się czyta :x współczuję
Amy Lee napisał(a):Czasem wydaje mi się, że po prostu nazywamy "ludźmi" niewłaściwe grupy i jednostki

A co masz na myśli?
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 09 kwi 2008, 23:56
IceMan napisał(a):
Amy Lee napisał(a):Czasem wydaje mi się, że po prostu nazywamy "ludźmi" niewłaściwe grupy i jednostki

A co masz na myśli?

A przejmowanie się osobami, które nie są tego warte.

Po prostu z serca wam życzę w waszym otoczeniu osób, które mają w sobie prawdziwe człowieczeństwo.
Amy Lee

przez depresyjny86 10 kwi 2008, 00:27
A u mnie dzień taki sobie.......jakośprzeleciał bez większych zdarzeń....

Przed chwilą rozpocząłem wojnę z osobnikami bez problemów na innym forum<o innej tematyce niż tutejsze forum>........ludzie na tamtym forum napisali,że są lepsi od ludzi nieśmiałych i dlatego teraz się z nimi kłóce
:)

przez Amy Lee 10 kwi 2008, 00:35
człowiek nerwica napisał(a):A u mnie dzień taki sobie.......jakośprzeleciał bez większych zdarzeń....

Przed chwilą rozpocząłem wojnę z osobnikami bez problemów na innym forum<o innej tematyce niż tutejsze forum>........ludzie na tamtym forum napisali,że są lepsi od ludzi nieśmiałych i dlatego teraz się z nimi kłóce

I bardzo dobrze, kłócenie się na forach to świetne ćwiczenie :twisted:
Amy Lee

przez Matylda 10 kwi 2008, 14:49
Cześć.Jestem tu nowa.Sama nie wiem czy dobrze robię ponownie kontaktując się z ludźmi nawet,jeśli to tylko internet,a może w moim przypadku aż internet.Ostatnio lęk po prostu zwala mnie z nóg.Kiedy wychodzę z domu mam ochotę z powrotem do niego wrócić natychmiast.Ale resztki zdrowego rozsądku podpowiadają mi,że po coś żyję na tym świecie.a skoro żyję to wychodzenie z domu i wywiązywanie się z obowiązków jest nieodzowne.Na razie tyle.Pozdrawiam .
Jestem jaka jestem

przez zimbabwe 10 kwi 2008, 15:07
A ja dziś utemperowałam moją wredną wychowawczynię. Usłyszałam oczywiście że jestem niegrzeczna (jak dziecko!), że jestem egoistką, że jestem nieodpowiedzialna... Ale co tam, przecież ze szkoły mnie nie wywalą. A poza tym warto było! A to dlatego, bo poczułam się jak za dawnych dobrych lat, kiedy nie wiedziałam jeszcze czym jest nerwica lękowa...
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Sortuj wg