Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez julie 05 kwi 2008, 16:20
IceMan napisał(a): Kiedyś instruktor po mnie pojechał bo powiedział, że mnie pochwalił i szaleć zacząłem - z niezbyt pozytywnymi skutkami :mrgreen:

Mnie też pochwalił, a jak zaszalałam to "gderał", że roztrzepana dziewucha jestem :shock: ale to było za czasów sweet młodości, teraz powagi mi już nie brakuje ;)
Can as well die if cannot fly

przez offtopic 05 kwi 2008, 16:59
IceMan napisał(a):To po następnym egzaminie ja cię widzę już z prawkiem ;) bardzo mało Ci zabrakło o ile nie nic. Masa ludzi tak oblewa, nie wolno odpuszczać sobie przy powrocie do ośrodka ani nabierać zbytniej pewności siebie bo wtedy o głupotę nietrudno. Kiedyś instruktor po mnie pojechał bo powiedział, że mnie pochwalił i szaleć zacząłem - z niezbyt pozytywnymi skutkami :mrgreen:

Heh no właśnie za wcześnie witałem się z gąską :)
Już w myślach się cieszyłem, i myślałem co powiem facetowi z którym miałem jazdę przed egzaminem i który twierdził że nie zdam.
Teraz sobie pasuje jakiś dobry termin załatwić żeby nie czekać 2 miesiące...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez IceMan 05 kwi 2008, 17:03
julie napisał(a):teraz powagi mi już nie brakuje

Eee co za dużo to też niezdrowo, poszaleć od czasu do czasu też dobrze ;)
offtopic napisał(a):i myślałem co powiem facetowi z którym miałem jazdę przed egzaminem i który twierdził że nie zdam

Jak myślałem za kierownicą o czymś innym niż prowadzeniu, to wymusiłem jadąc z podporządkowanej :P trzeba uważać
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julie 05 kwi 2008, 17:30
IceMan napisał(a):
julie napisał(a):teraz powagi mi już nie brakuje

Eee co za dużo to też niezdrowo, poszaleć od czasu do czasu też dobrze ;)

no fakt, tyle że ja ogólnie to wpadałam ze skrajności w skrajność (ogólnie w życiu) a i teraz czasami jak szaleję to na maksa i najbliższa rodzina twiedzi, że jestem crazy...ale taka ma natura i zmieniać jej nie zamierzam, bo i tak nie da rady ;) co najwyżej poprację nad utrzymaniem równowagi ;)

przez Amy Lee 05 kwi 2008, 17:59
IceMan napisał(a):auu... to tylko powodzenia w tej dyskusji życzę... no ale czasem się arbiter przyda w czymś takim i da się wojnę opanować

Ufff... już po ataku :twisted: Mimo upartych charakterów jednak tak bardzo się lubimy i tak bardzo chcemy dążyć razem do celu, że ustaliliśmy, że wszystko gra.

No i zyskuję przyjaciół :smile:

A dzisiaj sobie byłam na zakupach i mam baaardzo dobry humor (jak każda kobitka po zakupach) :mrgreen:
Amy Lee

przez depresyjny86 05 kwi 2008, 18:03
Ufff... już po ataku Mimo upartych charakterów jednak tak bardzo się lubimy i tak bardzo chcemy dążyć razem do celu, że ustaliliśmy, że wszystko gra.

No i zyskuję przyjaciół

A dzisiaj sobie byłam na zakupach i mam baaardzo dobry humor (jak każda kobitka po zakupach)

No to fajnie Amy,że wszystko się udało ;)
No i ja też mam dziś dobry humorek ;)
Zaraz sobie na spacerek wyjde ;)
:)

przez IceMan 05 kwi 2008, 18:42
julie crazy też fajnie być o ile sobie człowiek kłopotów tym nie narobi :P w sumie równowaga rządzi ;)
Amy Lee napisał(a):No i zyskuję przyjaciół

I chyba to najważniejsze :D

A mi humor już całkiem się poprawił, bo widzę na horyzoncie koniec mojego sprawozdania, reszta już pójdzie lekko :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez xCarmen 05 kwi 2008, 19:39
A ja mam dosc ludzi. Zamykam sie w swoim pokoju i ide czytac ... :cry:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez depresyjny86 05 kwi 2008, 19:49
co do tematu crazy czy równowaga to ja raczej nie jestem aż taki zrównoważony....więc można powiedzieć że jestem crazy :D
:)

przez julie 05 kwi 2008, 20:35
hmmm, ja myślę, że wszyscy są more/less crazy, a te równowagi=standardy to tylko wymóg dzisiejszej cywilizacji do których musimy się podporządkowywać, żeby jakoś funkcjonować w tym sztucznym świecie...czyli in one word Freus rulez :twisted:

przez Mooni 05 kwi 2008, 22:54
julie napisał(a):wymóg dzisiejszej cywilizacji do których musimy się podporządkowywać, żeby jakoś funkcjonować :twisted:

musimy?? ;>

dawno mnie nie było, bo jakoś ciągle zmęczona jestem. Myśle, żeby wleźć na forum, ale padam na pysk. Dziś sie udało 8) w końcu heheh
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 05 kwi 2008, 23:10
xCarmen napisał(a):A ja mam dosc ludzi

Co się stało?
julie napisał(a):te równowagi=standardy to tylko wymóg dzisiejszej cywilizacji do których musimy się podporządkowywać

To tylko tendencje, za 50-100 lat to co teraz normalne pewnie będzie dziwactwem, ale jednak psychologia tłumu działa, jak 100 cielaków pójdzie w jedną stronę to sto pierwsze też za nimi polezie :P czasem się zdarzy czarne ciele, spodoba się dziesięciu następnym, te się pomalują na czarno i mamy nowy trend/kierunek :lol:
Mooni napisał(a):Myśle, żeby wleźć na forum, ale padam na pysk. Dziś sie udało

Ja tak ostatnio mam jak się coś chcę pouczyć :mrgreen:
tekla napisał(a):Przyznam szczerze że ostatnio nie mam jakiś silnych lęków

To dobrze wróży ;)
Przyjaciel forum

przez Mooni 05 kwi 2008, 23:24
IceMan napisał(a):czasem się zdarzy czarne ciele, spodoba się dziesięciu następnym, te się pomalują na czarno i mamy nowy trend/kierunek

to się nazuwa owczy pęd hehehehee

a mnie sie podoba robić na przekór (ale nie na siłę, tylko że tak mi się akurat uwidziało) - tak chyba zdrowiej dla psyche
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 05 kwi 2008, 23:37
Czyli strzelić przepisowego focha i pokazać że się swoje zdanie ma :P też to lubię :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg