Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pstryk 31 mar 2008, 20:50
offtopic napisał(a):przeziębienie rozłożyło mnie na łopatki.

Witam w klubie zakichanych i szczekających... dzisiaj się poddałam - po dwóch tygodniach walki z 'przeziębieniem' skończyłam w łóżku z zapaleniem tchawicy :shock: Dżiz - jaki ból - pluję gdzie popadnie byle nie przełykać :x Jestem uziemiona na tydzień :evil: Zwyje z nudów :!: :!: :!: W główce knuję coby do mojego Nieba jechać, ale jak przeforsować ten pomysł u moich starych, gdy mam 39st pod czupryną :roll: Ehhhhhhh.....

człowiek nerwica napisał(a):to widać na ulicy wystarczy spojrzec na różne pary to zawsze facet ma mocny charakter a kobieta słabszy charakter od tego faceta.

:shock: Darek, Ty to powinieneś pisać science fiction :D
Pstryk

przez zimbabwe 31 mar 2008, 21:02
A ja dziś dostałam maila od pewnej osoby która mi napisała że mam alergię dlatego bo nie chodzę do kościoła i nie mam żadnej pasji - a to drugie nie jest prawdą, bo mam pasję a nawet kilka! A poza tym znam alergików którzy regularnie chodzą do kościoła i nadal chorują. Tak się wkurzyłam że skasowałam bloga na onecie i założyłam nowego w google. A nerwy po tym tak mi jadą że tego wieczoru 2 tabletki wezmę.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Pstryk 31 mar 2008, 21:35
:shock: zimbabwe to dopiero fantazja - ale bajek dla dzieci lepiej tej osobie nie polecać pisać - szkoda dzieci :lol: Nie mogę pojąć, co ma wspólnego kościół z alergią :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nierzeczywista 31 mar 2008, 21:39
A ja mam dzisiaj dziwny dzień.
Praktycznie cały przespałam...
black flowers blossom
feathers on my breath

przez xCarmen 31 mar 2008, 22:52
a ja biegalam a wlasciwie chodzilam ... jestem niezadowolona z siebie..;/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 31 mar 2008, 23:28
Amy Lee napisał(a):A ja mam taki temat na dzisiaj, z uczelni wzięty, mianowicie złodziejstwo. Żal mi moich kolegów i koleżanek, którzy wierzą, że portfele i odtwarzacze same "się gubią" i że ktoś "uczciwy" je "znajdzie" i "odda". A niestety nawet na uniwersytetach kradną.

Na jednym z moich wykładów ktoś ukradł komórkę... WYKŁADOWCY <no comments>

bethi a niebo do Ciebie przyjechać nie może?
zimbabwe napisał(a):mam alergię dlatego bo nie chodzę do kościoła i nie mam żadnej pasji

:shock: :shock: :shock: no to ktoś ma widocznie niezbyt równo pod kopułą
xCarmen napisał(a):a ja biegalam a wlasciwie chodzilam ... jestem niezadowolona z siebie..;/

No co, na spacery pogoda idealna. Jeszcze się nabiegasz ;)

Jakoś tak cicho, nudno, a jutro na 8 :? spać spać spać. Dobranoc ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 31 mar 2008, 23:49
A mi dzisiaj psycholog nieżle psychicznie przylożyl tym,że powiedział o mnie tak:"no wie pan na pierwszy rzut oka ludzie rzeczywiście mogą pana brać za idiote"............... :roll:

człowiek nerwica napisał:
to widać na ulicy wystarczy spojrzec na różne pary to zawsze facet ma mocny charakter a kobieta słabszy charakter od tego faceta.

Darek, Ty to powinieneś pisać science fiction

Ja nie moge :mrgreen: co za głupoty napisałem :mrgreen: miałem to wszystko inaczej napisać....ale trudno zostawie tamtego posta w spokoju :mrgreen: <śmieje sie sam z siebie :mrgreen: >
:)

przez offtopic 01 kwi 2008, 11:36
bethi napisał(a):
offtopic napisał(a):przeziębienie rozłożyło mnie na łopatki.

Witam w klubie zakichanych i szczekających... dzisiaj się poddałam - po dwóch tygodniach walki z 'przeziębieniem' skończyłam w łóżku z zapaleniem tchawicy :shock: Dżiz - jaki ból - pluję gdzie popadnie byle nie przełykać :x Jestem uziemiona na tydzień :evil: Zwyje z nudów :!: :!: :!: W główce knuję coby do mojego Nieba jechać, ale jak przeforsować ten pomysł u moich starych, gdy mam 39st pod czupryną :roll: Ehhhhhhh.....

Daj spokój, ja się mam zamiar do Piątku wyleczyć :mrgreen: W sobotę rano mam egzamin na prawko który mam zamiar zdać,....
Akurat teraz wyjątkowo nie pasuje mi choroba : :x
Pije przeróżniaste syropy, chyba w lekkim nadmiarze bo mnie już brzuch zaczyna boleć.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez IceMan 01 kwi 2008, 18:21
człowiek nerwica napisał(a):A mi dzisiaj psycholog nieżle psychicznie przylożyl tym,że powiedział o mnie tak:"no wie pan na pierwszy rzut oka ludzie rzeczywiście mogą pana brać za idiote"...............

A ten psycholog to podczas studiów się uczył czy po klubach łaził? Jednak są ludzie i taborety :roll:
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 01 kwi 2008, 19:55
A moim zdaniem ten psycholog sam powinien iść do psychologa!
I pomyślałam sobie że skoro tamta osoba tak bez zrozumienia i w sumie z fobią podchodzi do alergika, to co by powiedziała gdyby jej ktoś powiedział że ma AIDS na przykład? Zabiłaby taką osobę? Co za ludzie...
A dziś wnerwiła mnie nauczycielka od niemieckiego. Zaglądnęła mi do zeszytu (a miałam tam na marginesach niezbyt miłe teksty pod jej adresem), a jak sprawdzała kartkówki to tak usiadła na krześle obok mnie że oparła sobie nogi na moim krześle! I wcale nie było to miłe. Tak się wnerwiłam że sobie pomyślałam - a dobra, niech mnie nawet z tej budy wywalą, ja już nie wyrabiam...
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Amy Lee 01 kwi 2008, 20:17
IceMan napisał(a):
człowiek nerwica napisał(a):A mi dzisiaj psycholog nieżle psychicznie przylożyl tym,że powiedział o mnie tak:"no wie pan na pierwszy rzut oka ludzie rzeczywiście mogą pana brać za idiote"...............

A ten psycholog to podczas studiów się uczył czy po klubach łaził? Jednak są ludzie i taborety :roll:

Jak to mój kolega ujął "lekarze, lekarze... wyobraź sobie, że oni na medycynie robili to, co my na naszych studiach, więc czego my od nich wymagamy?" :lol: (to akurat wtedy było o ortopedach).

Dzisiaj jestem troszkę osłabiona, ale w niezłym humorze.
Amy Lee

przez Pstryk 01 kwi 2008, 22:23
Daj spokój, ja się mam zamiar do Piątku wyleczyć Mr. Green

No to kuruj się Oftopku wiesz cytrynka, czosnek, syropek z cebuli bleeeee.... aż mnie zemdliło - wolę już moje antybiotyczki :lol: coby to w piątek zdać :!: :!: :!: Łał, będę 3mać za Ciebie kciuki :!: :!: :!:

IceMan napisał(a):bethi a niebo do Ciebie przyjechać nie może?

Cóż, ktoś musi pracować, gdy inni chorują :roll: Ale spox, niebo z ziemią się zeszły ;)

IceMan napisał(a):A ten psycholog to podczas studiów się uczył czy po klubach łaził? Jednak są ludzie i taborety Rolling Eyes

Albo gitary... oj, a może w tym jest technika :!: mi się wydaje, że koleś wie co mówi - taka technika lustra - swego czasu mój psychiatra stosował wobec mnie podobną technikę przytakiwania mi, co z czasem spowodowało we mnie bunt - jakby na to nie patrzeć wobec moich własnych słów ;) Rozumiecie :D

No a ja znajduję się w rękach specjalisty i tak to sobie pod bacznym okiem tegoż specjalisty dochodzę do zdrowia :mrgreen:
Ostatnio edytowano 01 kwi 2008, 22:39 przez Pstryk, łącznie edytowano 1 raz
Pstryk

przez IceMan 01 kwi 2008, 22:35
Jak to mój kolega ujął "lekarze, lekarze... wyobraź sobie, że oni na medycynie robili to, co my na naszych studiach, więc czego my od nich wymagamy?"

to miałem na myśli :mrgreen:
bethi napisał(a):swego czasu mój psychiatra stosował wobec mnie podobną technikę przytakiwania mi, co z czasem spowodowało we mnie bunt - jakby na to nie patrzeć wobec moich własnych słów

no to ciekawe, zobaczymy jak tam Darek to przetrawi ;)
Cóż, ktoś musi pracować, gdy inni chorują Rolling Eyes Ale spox, niebo z ziemią się zeszły

no to świetnie, ale zdrowiej, zdrowiej!
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 02 kwi 2008, 00:20
bethi napisał:
swego czasu mój psychiatra stosował wobec mnie podobną technikę przytakiwania mi, co z czasem spowodowało we mnie bunt - jakby na to nie patrzeć wobec moich własnych słów

no to ciekawe, zobaczymy jak tam Darek to przetrawi

Darek narazie nie wie jak to przetrawi ;)
A mi przez glupote przypominają sięzle wspomnienia związane z plcią przeciwną :cry: ....... za kazdym razem kobiety odrzucały mnie .....nic dla nich nie znaczyłem nigdy..nawet jako kolega w grupie czy klasie bylem lekceważony przez kobiety....zawsze uważaly mnie za debila i idiote!,za brzydala z ktoego mozna sobie kpić,.....a w stosunku do innych kolegów zachowywały siewszystkie inaczej....tylko do mnie kazda kobieta się tak odnosiła........ :twisted:
:)

Sortuj wg