Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 26 mar 2008, 02:33
człowiek nerwica napisał:
U mnie caly dzień nerwów ...myślałem ze pożnym wieczorem będzie lepiej ale się myliłem....teraz mam lęk o to że nigdy nie będe mężczyzną kompletnym takim jak inni mężczyżni.....boje sie tego strasznie

Co chcesz przez to powiedziec??

To że zawsze będe bojacym siewszystkiego nieśmiałym frajerem wedlug wszystkich ludzi na realu...każa kobieta będzie na mnie patrzeć jak na czlowieka ktorego należy obrażać,z którego należy sięśmiać........nigdy zadna kobieta nie popatrzy na mnie z tego powodu ze jej sie spodobam...........
:)

przez IceMan 26 mar 2008, 11:13
xCarmen napisał(a):Heja u mnie dobrze chociaz maly dramat jestem 500 zl w plecy, bylma na imprezie , bawilam sie bardzo dobrze ale niestety zgubilam okulary ktore pozniej znalazlam na trawniku ... pokruszone szkla powyginane druty ... nadaja sie tylko do kasacji ...
Coz jeszczenie bylam na tak drogiej imprezie xD

A w te 500 to okulary wliczone czy nie? Albo lepiej nie pytam :lol: Widzę że jak się bawisz to z rozmachem :twisted: ;)

Pierwsze zajęcia po świętach za godzinkę. I znowu będzie nam koleś udowadniał czego nie umiemy a ktoś z grupy mu udowodni że on nic nie umie :lol: a potem szturm na serwis bo już mi 2 tygodnie lapka trzymają
Przyjaciel forum

przez xCarmen 26 mar 2008, 12:31
IceMan napisał(a):A w te 500 to okulary wliczone czy nie? Albo lepiej nie pytam Widzę że jak się bawisz to z rozmachem

no niestety wliczone .. :D z rozmachem bo to jedyna impreza w przyszlosci teraz juz przeslosci na ktorej mialam okazje byc w przeciagu poltora roku... i w sumie stwierdzam ze milo sie czame upic ale skutki rano sa fatalne xD ale kaca moralnego nie mam choc troche narozrabialam xD

No a dzis, troche gorzej, zakosztowalam normalnego zycia i teraz troche mi sie smutno robi, pozatym spotkalo mnie tez kilka niemilych rzeczy na tej imprezie (ubolewam nad nietaktem mezczyzn)... ale bilans raczej dodatni.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 26 mar 2008, 20:23
Jak to zwykle z imprezami. Potem się straty i bilans liczy :lol: :lol:
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 26 mar 2008, 20:24
człowiek nerwica napisał(a):teraz mam lęk o to że nigdy nie będe mężczyzną kompletnym takim jak inni mężczyżni...

Tak na prawdę to nie wiesz, czy oni są kompletni. Pewien stopień dojrzałości jako czlowiek i jako mężczyzna (albo kobieta) nie każdemu, nie od razu i niełatwo przychodzi.

człowiek nerwica napisał(a):każa kobieta będzie na mnie patrzeć jak na czlowieka ktorego należy obrażać

Na prawdę są na świecie osoby (kobiety), które wcale nie uważają, że należy obrażać innych! W ogóle!

A ja jestem zła, bo chciałam sobie pogadać z kolegą, ale zeszło na sprawy administracyjno-uczelniane i tylko na niego nawrzeszczałam :? On mi powiedział, że do moich obowiązków należy mówienie innym co mają robić. Bo dorośli ludzie na uniwersytecie nie wiedzą :shock: Znaczy nie potrafią sami nic zrobić, oprócz mówienia mi, co ja mam robić.
Będzie strajk, zacznę im pisać różowe ogłoszenia w kwiatuszki z objaśnieniami jak dla debili :P
Amy Lee

przez zimbabwe 26 mar 2008, 21:19
A dziś pokonałam nerwicę... Śmiechem. Dziś na lekcji z nauczycielką która źle mi działa na nerwy wyobraziłam ją sobie jako grubą, zieloną żabę - no i uśmiech na twarzy! A to jest to, czego nerwica nie lubi.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez MamaMisia 26 mar 2008, 22:14
A ja dziś miałam dobry dzien.... bez ataków.... tak tylko chciałam podzielić się swą radością:) pozdrawiam
Misiu K.C

przez Salide29 27 mar 2008, 17:05
A mi od dwóch dni przeszło, delikatne myśli o raku pozostały ale jest już ok. Idiotyczne choróbsko.

przez zimbabwe 27 mar 2008, 17:15
A ja po wczorajszym ataku czuję się jakbym obudziła się ze złego snu. Nawet słonko tak jakby jaśniej świeciło...
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez xCarmen 27 mar 2008, 18:11
A ja dzisiaj mam nawet dobry humor, chodze smieje sie do siebie i planuje wybrac sie na jakies polowanie :twisted:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez offtopic 27 mar 2008, 18:44
Do du*y ;/ Lęki wróciły, nie tak mocne jak kiedyś ale wróciły :[
Na terapię chcę iść kurde a temriny strasznie długie...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Julek 27 mar 2008, 19:34
Dzień dzisiaj spokojnie sobie przepłynął :) W pracy spokoj, dzień spędziłęm właściwie tylko na grze w szachy :lol: nerwy w stanie uśpienia :D

U mnie też dziś było nieźle...

przez cixi81 27 mar 2008, 19:51
Byłam na spacerku , było fajnie chodz nie do końca fajowo :smile:

przez Amy Lee 27 mar 2008, 20:06
A ja znowu dzisiaj na ludzi wrzeszczałam :shock:
Amy Lee

Sortuj wg