Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marcel79 24 mar 2008, 02:28
Jeśli ktoś wygląda lepiej niż ja,tzn.że jest lepszy w kategorii "wygląd", jeśli ktoś łatwiej nawiązuje relacje z ludźmi tzn.że jest lepszy w kategorii "kontakty międzyludzkie",my nerwicowcy jesteśmy przeważnie lepsi od innych ludzi w kategorii "wrażliwość". Z tego możemy być dumni,a sądzę,że w XXI wieku ta cecha z racji swego rzadkiego występowania jest szczególnie cenna.

przez Amy Lee 24 mar 2008, 02:42
człowiek nerwica napisał(a):
Chyba nie. Z drugiej strony ja chyba nawet nie do końca świadomie uważam ludzi za trochę gorszych ode mnie i nijak pojąć nie mogę, czemu to mnie się nie udaje. To też chyba źle.

No chyba też żle.

Coś wymyślę. Będę sobie dobrze myśleć o ludziach, z którymi chcę teraz utrzymywać kontakt, a źle o kłamcach i złodziejach.
Zresztą uznanie kogoś za dobrego/fajnego/ładnego/mądrego też ma swoje dwie strony - może wywoływać u nas zazdrość/złość albo podziw i sympatię. A jeśli ktoś budzi naszą sympatię, to nie możemy się źle czuć przez to, że jest fajny.
:)
Amy Lee

przez zimbabwe 24 mar 2008, 14:36
Dziś miałam silny atak lęku, ale udało mi się go opanować - włączyłam sobie "Korowód" Grechuty, który uważam za jeden z najlepszych jego utworów, i skupiłam się na bogactwie dźwięków - lęk minął.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Julek 24 mar 2008, 14:57
Marcel79 napisał(a):Jeśli ktoś wygląda lepiej niż ja,tzn.że jest lepszy w kategorii "wygląd", jeśli ktoś łatwiej nawiązuje relacje z ludźmi tzn.że jest lepszy w kategorii "kontakty międzyludzkie",my nerwicowcy jesteśmy przeważnie lepsi od innych ludzi w kategorii "wrażliwość". Z tego możemy być dumni,a sądzę,że w XXI wieku ta cecha z racji swego rzadkiego występowania jest szczególnie cenna.

Zgadzam się z Tobą, tacy jak my, ludzie bardzo wrażliwi, o wiele więcej czujemy i więcej rozumiemy. Potrafimy dostrzec o rzeczy, bądź cechy ktorych inni nie zauważają i mówie to na własnych doświadczeniach.
Dzięki temu m.in. łątwej nam trafić w potrzeby emocjonalne innych łatwiej pomagać bo ja sam w przeciwieństwie do innych czesto potrafie wyczytać atmosfere, odczucia rozmowców i reagować na nie.

w końcu nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. :smile:

przez Gosiulka 24 mar 2008, 16:06
A ja mam mały kłopocik.Otóż dwa dni temu zmarł mój dziadziuś który miał 96 lat i kłopot w tym że pogrzeb jest koło Bydgoszczy czyli jak dla mnie trochę daleko. Tak bardzo chciałabym jechac i go pozegnać ale ta cholerna nerwica chyba mi tego nie ułatwia i raczej nie pojadę. Kurcze jestem zła na siebie i na cały świat że jestem taka głupia :cry: :cry: :cry:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 24 mar 2008, 18:34
Directx 9.0c vs ja 3:0,poddaje sie już chyba tego nigdy nie zainstaluje

A dla mnie dzisiejszy dzień jest taki nerwowy troszke<przez kompa :twisted: >

przez offtopic 24 mar 2008, 19:56
A ja mam mały kłopocik.Otóż dwa dni temu zmarł mój dziadziuś który miał 96 lat i kłopot w tym że pogrzeb jest koło Bydgoszczy czyli jak dla mnie trochę daleko. Tak bardzo chciałabym jechac i go pozegnać ale ta cholerna nerwica chyba mi tego nie ułatwia i raczej nie pojadę. Kurcze jestem zła na siebie i na cały świat że jestem taka głupia Crying or Very sad Crying or Very sad

W czwartek zmarła moja babcia, jutro pogrzeb, mam nadzieje że jakoś to przetrzymam.
niby czuję sie lepiej po lekach ale róznie to może być.
:(
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez mariusz123567 24 mar 2008, 21:25
Bez zycia, caly dzien w domu, nie poszedlem do kosciola nie wiem jakis lek, ze przyjde ludzie sie beda gapic itp... a bylem ministrantem kiedys i bylo dobrze,....

przez IceMan 24 mar 2008, 22:14
Wróciłem ze świątecznej wyprawy, jak ostatnio zwykle się tym świątecznym odpoczynkiem zmęczyłem i czekam już na studia, trzeba będzie się zregenerować :mrgreen:

Gosiulka zdeinstaluj gg i zainstaluj najnowszą wersję, możesz na własną rękę próbować wyłączać różne programy - może któryś gryzie się z gg. No i z tym Kasperskym najlepiej wystartować od razu po formacie i będzie spokój. PS. widzę że masz podobnego farta do kompów jak ja :P
Amy Lee napisał(a):może się w końcu oduczę kombinować za bardzo i poddam się w końcu imperium Billa Gatesa

Powodzenia :P ja reinstaluję windę najrzadziej co 2 miesiące bo zawsze coś wykombinuję :mrgreen:
offtopic napisał(a):tylko wstyd mi było juz kiedy wszyscy sie pytali czy zdałem prawko i odpowiadałem w końcu kłamiąc że tak, że mam już od dawna

a czego tu się wstydzić, ci co zdali za pierwszym razem po prostu farta mieli ;)
Gosiulka napisał(a):Tak bardzo chciałabym jechac i go pozegnać ale ta cholerna nerwica chyba mi tego nie ułatwia i raczej nie pojadę

A może to okazja żeby się jakoś (przynajmniej spróbować) przełamać?
człowiek nerwica napisał(a):Directx 9.0c vs ja 3:0,poddaje sie już chyba tego nigdy nie zainstaluje

http://www.programosy.pl/program,direct ... stall.html
http://www.majorgeeks.com/download2935.html
potem na czysto zainstaluj 9.0c i powinno być 4:3 dla ciebie ;)

A w ogóle to [*] ... jakiś pogrzebowy nastrój w tą wielkanoc :roll:
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 25 mar 2008, 01:53
Usunąłem directxa starego ale i tak nie moge wgrać 9.0c bo w czasie instalacji program szybko sie ładuje i pokazuje że "wszystkie skladniki zostały zainstalowane"...ale i tak w systemie jest wersja 9.0a....zresztą teraz to nie ważne bo znalazłem sposób na ominięcie komunikaty podczas instalacji gry że potrzebny jest directx9.0c lub lepszy aby odpalić gre...i gierka chodzi na directx 9.0a ;)

A tak w ogole to rzeczywiscie dzisiaj w ogóle jest taka jakaś smętna atmosfera :( .
U mnie caly dzień nerwów ...myślałem ze pożnym wieczorem będzie lepiej ale się myliłem....teraz mam lęk o to że nigdy nie będe mężczyzną kompletnym takim jak inni mężczyżni.....boje sie tego strasznie :cry:

przez motylcio 25 mar 2008, 20:16
hej, witam wszystkich! nie bardzo wiem gdzie napisać, więc napiszę tutaj... mam nerwicę lękową i ostatnio koszmarnie się czuję. Zawsze jest gorzej, gdy nadchodzi wiosna.. Chciałam się spytac, czy ktoś z Was też odczuwa silniejsze dolegliwości na wiosnę. Nie wiem czy to jest tylko wiosną spowodowane, bo ostatnio miałam strasznie dużo stresów... Ratunku!

przez xCarmen 25 mar 2008, 20:24
Heja :mrgreen: u mnie dobrze chociaz maly dramat jestem 500 zl w plecy, bylma na imprezie , bawilam sie bardzo dobrze ale niestety zgubilam okulary ktore pozniej znalazlam na trawniku ... pokruszone szkla powyginane druty ... nadaja sie tylko do kasacji ...:D
Coz jeszczenie bylam na tak drogiej imprezie xD

No i ogolnie jestem rozleniwiona. Poznalam kilka osob z mojej " przyszlej" klasy i w sumie to mi ulatwi zmiane miejsca. Chociaz i tak sie boje .
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Zagubiony148 25 mar 2008, 21:29
człowiek nerwica napisał(a):U mnie caly dzień nerwów ...myślałem ze pożnym wieczorem będzie lepiej ale się myliłem....teraz mam lęk o to że nigdy nie będe mężczyzną kompletnym takim jak inni mężczyżni.....boje sie tego strasznie

Co chcesz przez to powiedziec??
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez offtopic 25 mar 2008, 22:44
Ja jakoś przetrwałem, tłum ludzi na pogrzebie więc lęki mnie dopadły, ale wziąłem podwójną dawkę leków i dałem radę.
Zmęczony jestem, i mam dylemat czy iść jutro do pracy czynie....
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

Sortuj wg