Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gonso 06 mar 2008, 20:28
Ja dzisiaj byłem u laryngologa,z powodu zatok kaszlę przeważnie na wieczór,czasem nawet wymiotuję,bardzo się męczę.Mam chodzić na lampy,ale w lecie koniecznie muszą mnie zoperować.W tej chwili szukam w internecie dobrego szpitala.
gonso

przez IceMan 06 mar 2008, 21:27
Po operacji będzie już wszystko ok?
Przyjaciel forum

przez xCarmen 06 mar 2008, 22:19
zimbabwe napisał(a):Wiem, że niektórym może wydać się to głupie, ale w moich myślach kiełkuje zamysł wolontariatu...

Wcale nie glupiem ja jak zdam mature ( moje marzenie zeby zdac ja w spokoju za rok hehe) to albo zaczne studia albo zajmuje sie wolontariatem ale chcialabym juz tak bardziej na powaznie ... tzn jechac na jakies misje itp tylko ze narazie nie mam doswiadczenia zadnego.

Fajniezimbabwe ze czujesz sie lepiej :D<tuli> nawet mnie to podnioslo na duchu, ze innym sie udaje odzyskac dobry humor :)
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gonso 07 mar 2008, 09:40
Tak IceMan po operacji powinno już wszystko być w porządku.
gonso

przez Gosiulka 07 mar 2008, 11:46
A ja jestem załamana.Otóż małżon dostał zwolnienie na 10 dni z pracy i na tym pewnie się nie skończy :cry: Biedactwo palucha sobie ciachnął piłą-jakąś krajzegą (pracuje w tartaku) i skutek taki że nie ma dużego kawałka palca tzn.paznokieć został tylko do kości sobie ciachnął bleeee i teraz będzie siedział w domu jak nic mam nadzieje że będzie chociaż na działkę chodził bo ja tu przecież nie wytrzymam z nim :cry: No i teraz druga załamka. Znalazłam fajną ofertę pracy do której bym chciała iść ale tu tkwi problem że ja nawet nie umiem CV napisać bo jak ja chodziłam do pracy to załatwiałam po znajomości i nigdy nie potrzebowali tego i nie wiem co ja mam pisać :? a ja muszę iść do pracy bo niedługo tu jajo zniosę w domu :?
Przyjaciel forum

przez IceMan 07 mar 2008, 12:24
Tak IceMan po operacji powinno już wszystko być w porządku.

No to tylko mogę powodzenia życzyć
Gosiulka napisał(a):Biedactwo palucha sobie ciachnął piłą-jakąś krajzegą (pracuje w tartaku)

Wrrrr... cholerne piły... u mnie w rodzinie 2 osoby potraciły przez to palce :?
Gosiulka napisał(a):i teraz będzie siedział w domu jak nic mam nadzieje że będzie chociaż na działkę chodził bo ja tu przecież nie wytrzymam z nim

Jakoś przetrzymasz ;) może faktycznie będzie latał bo w końcu wiosna idzie to zajęcia trochę będzie
Gosiulka napisał(a):ale tu tkwi problem że ja nawet nie umiem CV napisać bo jak ja chodziłam do pracy to załatwiałam po znajomości i nigdy nie potrzebowali tego i nie wiem co ja mam pisać

Poszukaj po internetowych stronkach dotyczących pracy, jest multum różnych CV i będziesz mogła się wzorować.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 07 mar 2008, 17:22
No gonso, wiem że zatoki potrafią dać w dupkę. Ale co to za operacja :?: :?: :?:

Mam dzisiaj przesympatyczny dzień :mrgreen: Nic go nie przebija :mrgreen: Zakochałam się - w samochodzie! I byłam na przejażdżce porsche 911 turbo :!: :!: O mało nie ssikałam się z radochy :mrgreen: No co :P Każdy ma swojego bzika :P Moim są samochody :mrgreen:
Pstryk

przez smutna48 07 mar 2008, 17:46
bethi hihihih Fajny dzień zyze Ci takich b wielu jeszcze i porsche na własność :mrgreen: hihihi zabierz mnie kiedyś na przejażdzkę :))) :oops: :mrgreen: :oops: Ps. juz nie moge się doczekać 12 :lol: :oops: :oops: :oops: :D :mrgreen:

przez ulala 07 mar 2008, 19:18
a u mnie juz od dluzszego czasu spokojnie a tu nagle łup i znowu te cholerne dusznosci no jasna
jeszcze sie wystraszylam sepsy starsznie
i znowu paranoje :cry:
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez Ewelia-Sonne 07 mar 2008, 19:29
Ja dzisiaj o dziwo wyszłam z domu. Miałam trochę tragikomiczny humor!
Chodzilam w zwolnionym troche tempie po moich Setalofcie, ktorego biorę od 3 dni dopiero i przechodzilam tak 2 godziny na wyjątkowo bezsensownych zakupach. Poza tym to dzisiaj żadnych planów, będę siedzieć i oglądać równie bezsensowne niemieckie programy :twisted:
Niech ten dzień się już skończy........

przez xCarmen 07 mar 2008, 19:50
.... Jestem zdumiewajaco spokojna, dzis bylo milo dopoki brat po raz kolejny nie nazwal mnie dziwką. Poniewaz mamusia sie tym nie przejmuje i synka wychowac nie potrafi a ja nie pozwole sie obrazac to zareagowalam i z kazdym takim incydentem bede reagowac jeszcze ostrzej.. Dzisiaj poszlo mleko, chlusnelam calym kartonem na niego i na sciane przy okazji.

Oczywiscie matka sie bardziej przejela sciana niz tym jak sie ludzi traktuje w tym domu. Wytermosila mnie wiec , sprzeklinala... i kazala scierac wszysto.

Odpowiedzialam ze sie dzisiaj juz wystarczajaco nazmywalam naczyn za wszystkimi. Zreszta nie bede sie wdawac z nia w dyskusje, trzeci raz z rzedu ostrzegalam ja ze jesli swojego synalka nie nauczy szacunku to w ruch pojda noze.. najpierw ucierpi on a pozniej sobie podetne conieco i zbryzgam im sciany krwia zeby miala co scierac skoro tak sie o nie martwi. Mam dosc tego domu i tego jak sie mnie w nim traktuje ...

To nie pierwszy raz kiedy tak mnie traktuje brat ( mlodszy gowniarz) i traktuje tak bez powodu... mimo iz spokojnie zglaszalam to rodzicom to ukochany wypieszcony mlodszy smarkacz nie ponosi zadnych konsekwencji... Wiec jesli nie z reki rodzicow to poniesie je z mojej.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez julie 07 mar 2008, 20:07
xCarmen napisał(a):.... brat po raz kolejny nie nazwal mnie dziwką.

Wiesz, nie dziwię się Twoim biednym nerwom nic a nic...
Sama mam brata, ale starszego o 3 wiosenki i choć gdy byliśmy nastolatkami i darliśmy koty na porządku dziennym to nie było między nami takich bluźnierstw; ale z relacji brata wiem, że jego koledzy równieź przezywali swoje siostry (młodsze) dziwkami, a co niektórzy pluli im do pokoju...dziewczyny oczywiście nie były dłużne...
ale gdzie w tym sens? nie dość, że człowiek ma ze sobą problemy to jeszcze najbliższa rodzina daje się we znaki! nic, tylko trzeba twojemu bratu ukrucić "cugle" ;)
greets
Ostatnio edytowano 07 mar 2008, 20:12 przez julie, łącznie edytowano 1 raz
Can as well die if cannot fly

przez xCarmen 07 mar 2008, 20:10
julie moj brat do mlody gówniarz .. :?

ja sobie na cos takiego nie pozwole...
/cenzura/ jak tak dalej na byc to wole zeby mnie w psychiatryku zamkneli tam bede wsrod normalnych ludzi...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez julie 07 mar 2008, 20:18
:arrow: i dobrze, że sobie nie pozwolisz (masz swój charakter:) a jeśli Twój brat jest mlody to super-łatwiej będzie go "przeprogramować" na właściwą drogę->ale to już robota 4 parents
:arrow: co do psychiatryka to wstzymaj się z emocjami:) jeszcze roczek i po maturce bedziesz z normalnymi ludźmi w realu na studiach ;)
Can as well die if cannot fly

Sortuj wg