Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 03 mar 2008, 02:21
Ale po co się do ich poziomu zniżać ;) takie to tylko olać ciepłym.... :twisted: teraz sobie przypomniałem że miałem podobną sytuację, ale niestety szczęka mi opadła gdy coś takiego usłyszałem, niestety czasem głupota bywa tak szokująca że potrafi zamienić człowieka w słup soli :roll:
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 02:25
w sumie racja nie warto :oops: ale mnie nosi jak słysze o takich idiotkach :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez depresyjny86 03 mar 2008, 02:26
tylko tak mialem z każdądziewczynąktóa w realu spotkalem.....a przecież tyyyyyyle dziewczyn nie moze być głupich.....kurcze moze rzeczywiście cośjest nie tak ze mną ze to jest aztak widoczne zę ludzie sięze mnie nabijająsmiejąitp....tylko o co tu może chodzic ??
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez offtopic 03 mar 2008, 02:50
człowiek nerwica napisał(a):tylko tak mialem z każdądziewczynąktóa w realu spotkalem.....a przecież tyyyyyyle dziewczyn nie moze być głupich.....kurcze moze rzeczywiście cośjest nie tak ze mną ze to jest aztak widoczne zę ludzie sięze mnie nabijająsmiejąitp....tylko o co tu może chodzic ??

Sorry może to przez to że dzisiaj wyjątkowo mam zły dzień, ale nie wierzę w to co piszesz. Dziewczyna która widzisz pierwszy raz w życiu się z Ciebie śmieje ? i to jeszcze z wyglądu ? Masz dwie ręce dwie nogi i głowę więc z czego tu się śmiać ? Naprawdę nie każdy przywiązuje uwagę do wyglądu drugiego człowieka, a jeśli już to nie jest na tyle bezczelny żeby się śmiać.
Ponownie sorry, ale może Ci się wydaje że się z Ciebie śmieje?
Ja np. tak miałem...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 03:07
offtopic napisał(a):
człowiek nerwica napisał(a):tylko tak mialem z każdądziewczynąktóa w realu spotkalem.....a przecież tyyyyyyle dziewczyn nie moze być głupich.....kurcze moze rzeczywiście cośjest nie tak ze mną ze to jest aztak widoczne zę ludzie sięze mnie nabijająsmiejąitp....tylko o co tu może chodzic ??

Sorry może to przez to że dzisiaj wyjątkowo mam zły dzień, ale nie wierzę w to co piszesz. Dziewczyna która widzisz pierwszy raz w życiu się z Ciebie śmieje ? i to jeszcze z wyglądu ? Masz dwie ręce dwie nogi i głowę więc z czego tu się śmiać ? Naprawdę nie każdy przywiązuje uwagę do wyglądu drugiego człowieka, a jeśli już to nie jest na tyle bezczelny żeby się śmiać.
Ponownie sorry, ale może Ci się wydaje że się z Ciebie śmieje?
Ja np. tak miałem...

I nie bierz tego wszystkiego tak do siebie bo sie wykonczysz :smile: W koncu napewno znajdzie sie taka dziewczyna ktora powie ''ej stary ale ty jestes zajebisty'' :D głowa do gory !
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez xCarmen 03 mar 2008, 12:33
IceMan ale ja chce nie "predzej czy pozniej" ale teraz realizowac swoje pasje, a tak siedze w domu i sie kisze....Pozatym moj stan sie pogarsza mialam chec do czytania ksiazek i jakiejs nauki przedmaturalnej a tu nagle wrocily leki i boje sie znowu wychodzic z domu ...
stalam sie bardzo podejrzliwa i nieufna.Boje sie ze jak pojde na tamta impreze na ktora dostalam zaproszenie to wszyscy zaczna mnei pytac o moje plany , dlaczego matury nie zdaje itd. Boje sie tego.

Chcialam pojsc do kina to pewnie pojde sama bo zadna z kolezanek mi nie chce towarzyszyc a z chlopakami ktorzy mysla jakby tu sie umowic znia na nasteone spotkanie -nie chce isc.

I w ogole jak czytam wasze posty o maturze to mi sie plakac chce.

Mam dzis zly dzien :cry:

człowiek nerwica daj spokoj ,oni nie maja pojecia jak rania innych takimi slowami :| jak lysze cos takiego to norrrmalnie zlosc we mnie kipi !
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Mooni 03 mar 2008, 13:17
Kto śmiał włączyć poniedziałek? przyznać się bez bicia!
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 13:27
Mooni napisał(a):Kto śmiał włączyć poniedziałek? przyznać się bez bicia!

to ja :oops: kurde wydalo sie :oops: ale to niechcacy przez przypadek :oops:

ExModerator

przez depresyjny86 03 mar 2008, 14:23
,
to ja kurde wydalo sie ale to niechcacy przez przypadek

ALEKS*OLO dzięki,że wlączyłaś poniedziałek ;) ,ja tam lubie poniedzialki ;)
offtopic-nie przepraszaj mnie tak ;) nie masz za co ;).....
A z tymi ludżmi to naprawde tak mam że sobie tego nie wyobrażam.
Ostatnio edytowano 03 mar 2008, 14:25 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez gonso 03 mar 2008, 14:24
Ja dzisiaj miałem zły dzień.Uciekłem z trzech godzin.Na tym zasranym niamieckim tylko ja z klasy z kartkówki dostałem 0 punktów .Ta szmata(nauczycielka)mnie wyśmiała,zaczęła na mnie krzyczeć,powiedziała ,że jestem tępy ,że jestem nieukiem,że ona sprawdza moją kartkówkę ,a ja ją odzrzucam - takie tam....Klasa zaczęła się ze mnie nabijać.
gonso

przez depresyjny86 03 mar 2008, 14:28
Ja dzisiaj miałem zły dzień.Uciekłem z trzech godzin.Na tym zasranym niamieckim tylko ja z klasy z kartkówki dostałem 0 punktów .Ta szmata(nauczycielka)mnie wyśmiała,zaczęła na mnie krzyczeć,powiedziała ,że jestem tępy ,że jestem nieukiem,że ona sprawdza moją kartkówkę ,a ja ją odzrzucam - takie tam....Klasa zaczęła się ze mnie nabijać

Kurcze nie mam słow co do tej pani :twisted: :twisted: :twisted:

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 14:30
gonso napisał(a):Ja dzisiaj miałem zły dzień.Uciekłem z trzech godzin.Na tym zasranym niamieckim tylko ja z klasy z kartkówki dostałem 0 punktów .Ta szmata(nauczycielka)mnie wyśmiała,zaczęła na mnie krzyczeć,powiedziała ,że jestem tępy ,że jestem nieukiem,że ona sprawdza moją kartkówkę ,a ja ją odzrzucam - takie tam....Klasa zaczęła się ze mnie nabijać.

co za babsko :evil: to moze ona jest tepa ze nie potrafi nauczac :evil: boshe widzisz i nie grzmisz :evil:

ExModerator

przez IceMan 03 mar 2008, 16:01
xCarmen ważne żebyś dbała o siebie, o swoje zdrowie i tu w szczególności psychiczne, nie załamywała się obecną sytuacją, bo co będzie jeśli totalnie rozhuśtasz swoje nerwy, pojawią się nowe lęki utrudniające życie i w tym momencie przyjdzie możliwość realizacji twojej pasji, dasz radę? Bo myślę że jeśli się załamiesz to nie. Lepiej skup się na sobie i o siebie dbaj. Nie myśl o tym co mogłoby być ale myśl o tym co jest i w tych ramach wszystko planuj. Ja miałem szansę zmienić stancję, wynieść się z tej zinwigilowanej stancji w której nie można mieć zbyt wiele prywatności, dzisiaj zadzwoniłem i dowiedziałem że świeża oferta jest już nieaktualna. Więc najprawdopodobniej nadal będę męczyć się z właścicielką stancji na której mieszkam, chować przed nią piwo jak 15-latek i myśleć co mi już przewertowała albo łatwiej - do której szafki jeszcze nie zajrzała. Mam się z tego powodu załamać? Czy raczej radzić sobie w tym co jest? Tak samo u Ciebie...
Mooni napisał(a):Kto śmiał włączyć poniedziałek? przyznać się bez bicia!

Poniedziałek jest git! :mrgreen: mam zajęcia od 9 do 17, nie nudzę się, trochę stresu, adrenalinka, wykład, ćwiczenia, 2 laborki, w międzyczasie mało nie spaliłem laptopa który schowałem do plecaka gdy był włączony (wina trudna do rozstrzygnięcia bo niby go wyłączyłem ale przy wyłączaniu się zawiesił na co nie zwróciłem uwagi :P ). No przynajmniej nudów nie ma :lol:

gonso współczuję zajęć z kretynką :?
Przyjaciel forum

przez xCarmen 03 mar 2008, 16:29
IceMan napisał(a):Lepiej skup się na sobie i o siebie dbaj. Nie myśl o tym co mogłoby być ale myśl o tym co jest i w tych ramach wszystko planuj.

Problem jest w tym ze nie wiem jak. Skoro nie mam srodkow na to co chce zrobic to planowanie nie ma sensu.. moge sobie pomarzyc ,a marzenia ktore wiem ze nie zostana zrealizowane frustruja mnie jezcze bardziej ...
Dbanie o siebie polegaloby w moim przypadku albo na relizacji pasji, byciu ciagle w ruchu, przeroznej aktywnosci intelektualnej i fizycznej albo na psychoterapi. A do tego i do tego potrzebne sa pieniadze.

Oczywiscie mozna powiedziec ze moge wyjsc na dwor i sobie pobiegac to bede aktywna za darmo, albo uczyc sie wieczorami jezyków, niestety to mnie nie satysfakcjonyje bo po separacji ze szkola chcialabym wreszcie zaczac cos robic. Byc sprawdzana i motywowana przez innych , jak np na kursie jezyka czy na zajeciach tanecznych... gdzie mam kontakt z ludzmi ktorzy oceniaja mnie i moje postepy a inni uczestnicy motywuja do rywalizacji. No coz ale wiadomo jak to jest ... nie zarabiasz - nie masz na co liczyc ..

Powiedzcie mi ze mam za duze wymagania od zycia , ze powinnam sie cieszyc tym co mam: cieply dom, rodzine w miare normalna, dostep do internetu ,mam co jesc i ze robie z igly widly. Moze wtedy mi przejdzie. :/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Sortuj wg