Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 26 lut 2008, 00:40
Pierwszy solidny dzień na studiach, oczywiście na pierwsze zajęcia zaspałem - zdołałem tylko budzik wyłączyć i kimono :lol: ale tak się płaci za ciężki weekend :mrgreen: trzeba kiedyś to odespać. Ale na następne już zdążyłem (dobiec) i było całkiem ciekawie. Jak na razie swoich ćwiczeniowców oceniam pozytywnie choć co niektórzy zinterpretowali uśmiech jednego z nich jako "nie martwcie się - i tak was uwalę" :lol: :lol: ale poza tym i tak dzień ok - oby takich więcej chociaż na jednych zajęciach niepotrzebnie najadłem się stresu :P
dwugodzinny spacer z przyjaciolka z ktora zerwal chlopak spedzilysmy na smianiu sie i oglupialysmy do reszty...

oby jak najdluzej utrzymac ten stan ...

ja tak mam chyba od 4 dni - oby jak najdłużej :D
Przyjaciel forum

przez Pstryk 26 lut 2008, 21:56
Puk puk - ja chciałam tyko powiedzieć, że życie mi się układa o cholera :shock: :lol: Wiem, wiem - oszukuję się heh - no cóż, raz za jakiś czas można :twisted: A tak poważnie - trzymajcie jutro proszę za mnie kciuki - mam ważną rozmowę z pewnym Ważnym Wielkim Panem z Ważnej Wielkiej Firmy a ja w ogóle nie podchodzę do tego poważnie :!: :!: :!:
Pstryk

przez gonso 26 lut 2008, 22:37
Ja dzisiaj miałem trochę trudny dzień.Dzisiaj miałem dwie godziny z tym nauczycielem,który na wszystko sobie pozwala - te debilki z klasy znowu się na niego darły mordy,kłóciły się z nim.W dodatku dostałem kosę z niemca(którą i tak poprawię).Udało mi się także odpysknąć dwóm dziewczynom z klasy - bardzo się z tego cieszę.
gonso

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 26 lut 2008, 22:53
bethi napisał(a):że życie mi się układa o cholera

Gratulacje i oby tylko tak dalej :D
bethi napisał(a):mam ważną rozmowę z pewnym Ważnym Wielkim Panem z Ważnej Wielkiej Firmy a ja w ogóle nie podchodzę do tego poważnie

No i świetnie, a nie jesteś byle kim żeby się nawet wielkiego pana z wielkiej firmy bać, luz pomoże a nie zaszkodzi ;)
gonso napisał(a):Dzisiaj miałem dwie godziny z tym nauczycielem,który na wszystko sobie pozwala - te debilki z klasy znowu się na niego darły mordy,kłóciły się z nim.W dodatku dostałem kosę z niemca(którą i tak poprawię).Udało mi się także odpysknąć dwóm dziewczynom z klasy - bardzo się z tego cieszę.

Co to za hardkor? :shock: Popraw tą pałę a z tym cyrkiem najlepiej się nie zadawaj :shock:
Przyjaciel forum

przez viviana 26 lut 2008, 23:04
Dawno nie pisałam w tym dziale , ale muszę się pochwalić jaki miałam bardzo pracowity dzień :) Złapałam w swoje łapska łopatę , grabie i taczkę i wzięłam się za odgruzowanie podwórka. W związku z nieustającym remonetm domku , trzeba było wywieść to i owo , więc pomagłam mężowi . I powiem Wam kochani , że nic nie tak nie pomaga na nerwice jak ciężka praca :)

bethi , trzymam kciuki i może właśnie dlatego , że nie podchodzisz do tego poważnie , wszystko się uda ?
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez IceMan 26 lut 2008, 23:08
viviana napisał(a):nic nie tak nie pomaga na nerwice jak ciężka praca :)

te słowa radzę każdemu nerwuskowi oprawić w ramki bo są bardzo trafione :D
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 26 lut 2008, 23:24
no to nerwuski do łopat :lol: choć i ja się zgodzę, że jak dam sobie tak fizycznie porządnie w kość to od razu mi lepiej :)
bethi kciukasy zaciśnięte
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez viviana 27 lut 2008, 00:10
A pewnie , że w rameczkę :) Na kolejene dni też sobie zaplanowałam prace łopatologiczne :) Koniec lenistwa i wiecznego szukania sobie chorób . Łopate w dłoń i na podwórkowy front ;)
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez IceMan 27 lut 2008, 01:09
Pewnie że tak o wiele lepiej ;) ja za to lubię powędrować po uczelni i wolę się męczyć z wykładami / ćwiczeniami / laborkami w tygodniu niż gnuśnieć w weekend i nie mieć za bardzo zajęcia. No chyba że to aktywny weekend to już pełnia szczęścia :D
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 27 lut 2008, 01:19
Jutro mam wyniki egzaminu. Jeden durny, przedurny egzamin, a zależy od niego kształt reszty moich studiów i cała motywacja :roll:
Amy Lee

przez depresyjny86 27 lut 2008, 01:51
Hej.
Jutro mam wyniki egzaminu. Jeden durny, przedurny egzamin, a zależy od niego kształt reszty moich studiów i cała motywacja

Ja mam dziś egzamin z psychologii.Amy trzymam kciuki zeby wyniki były super ;)
trzymajcie jutro proszę za mnie kciuki - mam ważną rozmowę z pewnym Ważnym Wielkim Panem z Ważnej Wielkiej Firmy a ja w ogóle nie podchodzę do tego poważnie

Jasne że będe trzymał kciuki ;)
:)

przez Gosiulka 27 lut 2008, 09:46
Kropelki w uszach z antybiotyku juz mam.Za chwilę ide na działkę do mojego króliczka i w czasie drogi Bethi będę trzymała kciuki moooocno a jak wrócę to też będę trzymała. Daj znać jak Ci poszło ;)
Przyjaciel forum

przez zimbabwe 27 lut 2008, 10:49
A ja nie poszłam do szkółki - antybiotyk zwala mnie z nóg. Wolałabym bez niego, ale gdy przeczytałam jakie są konsekwencje nieleczonego infekcyjnego zapalenia zatok, to już odechciało mi się buntu.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez xCarmen 27 lut 2008, 12:24
o_O

Dzień fatalny , nie dosc ze pogoda sie popsuła to wlasnie sie dowiedzialam od zyczliwych ze "cala szkoła sie ze mnie śmieje"... no poprostu sie zalamalam , teraz wiem ze nie wroce tam zeby powtarzac klase ...

I uwaga ten powyzszy komentarz to komentarz drugoklasisty... pewnie ososby ktora mnie nie widziala na oczy .. wiec jak widac " mit o mnie" jest powtarzany tez mlodszym ...

A najgorsze jest to ze te wszystkie komentarze wplywaja na moje nowe znajomosci ktore chcialam zawierac od nowa ... Jak ktos moze zechciec mnie poznac kiedy na wstepie dowiaduje sie ze cala szkola sie ze mnie smieje .. itd ...

Nie mam mozliwosci wyjechac ani ukonczyc szkole w innej miejscowosci ... wiec bede sie meczyc jeszcze kolejny rok i pewnie dojdzie do jakiejs tragedii...
Nie dziwie sie temu nastolatkowiw USA z polskimi korzeniami ktory chorowal na depresje ze wystrzelal pol uczelni bo sama mam ochote to teraz zrobic ... :?
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Sortuj wg