Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Atkaa 20 lut 2007, 13:08
maiev
jakkolwiek mocno się jakałaś i cokolwiek źle ci poszło to napewno nie jest powód do zmartwień, wręcz odwrotnie. Ja też ostatnio miałam niezbyt przyjemne wrażenia po jednym z ważniejszych dla mnie "specjalistów" a potem zaczęłam się martwić, że się cofam. Na szczęście ktoś mi uświadomił, że jeden krok w tył po wielu naprzód to nawet dobry znak i kazał wyciągnąć pozytywne wnioski. Faktycznie - znalazły się :D

musli napisał(a):A moze przydalby mi sie jakis "kopniak" ? Szkoda, ze nikt nie moze mi go zafundowac w tej chwili :/

Kurcze, ja też dziś nienajlepiej sięczuję ale przez grzyby, które wczoraj pożerałam garściami :? Pozostaje mi przeczekać a Tobie daje kopniaka! Zastanów się co by sobie kupić w tym sklepie, żeby humor poprawić :P
Może jakiegoś lizaczka? :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 20 lut 2007, 13:47
kurczę zawstydziłam sie :oops:
Dzięki Wam aniołki ;) Od razu mi lżej! Potraficie humor poprawić!
człowiek nerwica napisał(a):znowu masz bardzo niską samoocenę

masz rację - ostatnio patrze na siebie jakoś tak nieprzychylnie (lata praktyki) - postaram się to zmienić - znowu
heh wcale nie jestem taka mądra - raczej nadgorliwa i jednak troszkę "stuknięta" ale postanowiłam to zakceptować. Ale ludzie jednak bardzo często oceniaja innych po wyglądzie. Dziś poszłam ubrana na luzie - sportowo i wygodnie - i bez tapety. Wyglądam wtedy jakbym miała z 16 lat. heh I moge się założyć że jakbym się wypindrzyła i założyła butki na obcasie, żakiecik i płaszczyk to od razu byłaby inna gadka. Testowałam już to nie raz. Oczywiście nie wszyscy tak reagują ale często.
Trzymajcie się.
musli - marsz do sklepu. Nie obijać się!! :mrgreen: Dasz radę!
Pozdrawiam Was!!
"I need a new version of me..."

przez depresyjny86 20 lut 2007, 16:00
Kurcze,mam się uczyć na psychologię a zamiast tego na forum siedzę ;) <nie chcę być psychologiem :D>.Na dodatek znowu wpadam w rozmyślanie nad sobą,nad tym dlaczego ludzie postrzegają mnie jako jakiegoś niedorozwiniętego idiotę,nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi,czy ja tak wyglądam,że od razu widzą we mnie debila??,czy może ubieram się żle,albo żle chodzę,czy robie jakieś głupie miny,czy może dlatego,że jestem nieśmiały???.Ehhhh...co za dzień....
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusi 20 lut 2007, 16:29
człowiek nerwica napisał(a):czy ja tak wyglądam,że od razu widzą we mnie debila??

No tego to ja osobiscie nie wiem ;) ale gdybys dał jakieś zdjęcie to na pewno znalazłyby się wielbicielki ;)
Mysle że to wszystko to sprawa Twojego postrzegania własnej osoby. I trochę nieśmiałości.
ExModerator

przez maiev 20 lut 2007, 16:36
człowiek nerwica napisał(a):znowu wpadam w rozmyślanie nad sobą

to chyba jakiś taki dzień bo ja też heh i do tego strasznie senna jestem
Lusi ma racje. Pomyśl nad ta fotką. Nie ma się co wstydzić. Moze Ci przetłumaczymy ;) że zbyt surowo się oceniasz ;)

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 3:36 pm ]
człowiek nerwica napisał(a):znowu wpadam w rozmyślanie nad sobą

to chyba jakiś taki dzień bo ja też heh i do tego strasznie senna jestem
Lusi ma racje. Pomyśl nad ta fotką. Nie ma się co wstydzić. Moze Ci przetłumaczymy ;) że zbyt surowo się oceniasz ;)
"I need a new version of me..."

przez Atkaa 20 lut 2007, 18:13
Oj kochani, dzień jest zupełnie do... spania :?

człowiek nerwica
przychylam się do pomysłu Lusi z fotką, może zapoczątkujesz taki nurt emocjonalnej śmiałości i będą z ciebie brały przykład miliony, bo to sprawi, że lepiej się poczujemy odsłaniając swoje oblicze przed tłumem 8)
Hmm... kto wie, kto wie, może i ja pójdę w twoje ślady :P
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 20 lut 2007, 18:33
Tylko,że jest jeden problem...po prostu się boję,no i tu jest kolejny problem bo jak się boję to już nie mogę się przestać bać<tzn,że na przykład jak boję się do kogoś odezwać to się nigdy nie odezwę no chyba,że ten ktoś się pierwszy odezwie to wtedy odpowiadam>.Poza tym nigdy sobie sam zdjęcia nie robiłem bo nie umiem posługiwać się aparatem-chyba już dawno osiągnąłem szczyt głupoty.
Aha,no i oczywiście nie umiem przesyłać zdjęć do komputera- i tu też widzę syndrom mojej głupoty.W ogóle nie umiem wielu czynności które są dla wszystkich latwe....

przez Atkaa 20 lut 2007, 18:43
czy ty się aby nie wymigujesz??? Takie argumenty to mnie nie przekonują, no ale dobrze, że nie napisałeś, że nie chcesz się pokazać bo np. nas nie lubisz nas :shock:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 20 lut 2007, 19:03
dobrze, że nie napisałeś, że nie chcesz się pokazać bo np. nas nie lubisz nas

Bardzo Was lubię.Wracając do zdjęcia to naprawdę nawet takich prostych rzeczy zrobić nie potrafię....

przez Atkaa 20 lut 2007, 19:43
nawet takich prostych rzeczy zrobić nie potrafię....

ale dlaczego? a może po prostu nie próbowałeś?
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 20 lut 2007, 20:30
Wiesz,jeżeli chodzi o aparat to jest kwestia taka,że1.Coś zepsuje.2.Że potem zaczną pytać się po co sobie robie zdjęcie,a jak się dowedzą że do neta wysyyłam te zdjęcie,to zaraz zrobią taką aferę,że jak mnie nie będzie to odpalą mój komputer,znajdą forum,zalogują się,znajdą moje zdjęcie i będą oglądać wszystkie moje posty,jak zwykle smiać się z moich problemów,potem powiedzą o całej sytuacji dalszej rodzince która też się będzie logować specjalnie na forum po to aby zobaczyć moje zdjęcie i posty.Taka jest moja rodzinka niestety....Natomiast jeżeli chodzi o dalsze rzeczy których nie potrafię to są one związane z tym,że nie potrafię np.zauważyć jakiegoś przycisku,nie potrafie znależć w urządzeniu tego czego ode mnie się wymaga.
Kurde chyba napisalem coś głupiego,bo jakoś nikt nic po mnie nie pisze ;) ..

przez Atkaa 21 lut 2007, 10:12
:D wydaje mi się, że jesteś przewrażliwiony na punkcie swojej rodziny, poza tym nie musisz im wcale mówić ani pokazywać, że robisz jakieś zdjęcia a tym bardziej nie musisz im mówić po co je robisz. Ja nie widzę problemu. :roll:
Wyolbrzymiasz wszystko do największej potęgi a potem się martwisz, że jesteś znerwicowany. Wyluzuj i wszystko będzie ok. Masz duzy potencjał, aby poczuć się zdrowym, mogłabym nawet stwierdzić, że najwiekszą szansę z nas wszystkich :D
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Lusi 21 lut 2007, 10:53
Człowieku kochany, chyba zbyt wiele od siebie wymagasz. Musisz pogodzić się z tym, że nie jesteś wszystkowiedzący, wszystkowidzący i wszystkoumiejący. Każdy czasem palnie jakąś gafę i jest to normalne, nie należy się tym zbytnio przejmować.
A jeśli chodzi o zdjęcie to mogę Ci krok po kroku wytłumaczyć jak je zrobić i jak wrzucić na forum. Ja też na początku nie wiedziałam jak to zrobić. A jak się bałam kiedy zamieściłam moje pierwsze zdjęcie. A taraz moich twarzy jest tu kilka, oprócz tego różne inne fotki. I mam to naprawdę głęboko czy ktoś niepowołany je zobaczy i czy przeczyta moje posty. Nie mam się czego wstydzić - nikomu nic złego nie zrobiłam.
Radzę Ci wyluzować i nabrać dystansu wtedy wszystko zobaczysz w innych barwach.
Podsumowywując - dawaj fotę, nie ściemniaj!
:mrgreen: ;)
ExModerator

przez Atkaa 21 lut 2007, 10:59
tak! właśnie! dawaj ją! dawaj! :mrgreen:
i żeby nie było, że tylko ty się odważysz, ja zamieszczę swoją zaraz po tobie :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Sortuj wg