Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Róża 19 lut 2007, 15:23
Wiaterku-gratulacje ze wszystkich powodów :D :*
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez maiev 19 lut 2007, 15:58
Atkaa napisał(a):i tak pewnie nikt nie zauważył mojej nieobecnośc

o żesz Ty orzeszku!! :mrgreen: Ani się waż tak mysleć!! ;)
Jak tam wyprawa??
Atkaa napisał(a):Czy wy wszyscy bierzecie jakieś leki?

Raczej nie wszyscy.
Atkaa napisał(a):czuję sie jakaś niedopieszczona albo oszukana... sama nie wiem...

No coś ty! Ty to dopiero jesteś prawdziwą "twardzielką" :mrgreen: - walczysz z tą małpą (nerwicą ;) ) bez pomocników. :mrgreen:

Wybaczcie że bredzę, ale tak kołuje mi się w głowie że mam ochotę połozyc sie i spać.
"I need a new version of me..."

przez Atkaa 19 lut 2007, 20:05
maiev
naprawdę, naprawdę :mrgreen: pamietaliście o mnie :mrgreen: naprawdę naprawdę :mrgreen: ojej jak miło :P
A co do walki to faktycznie bez "pomocników" ale nie czuję się samotna na polu walki, między innymi dzięki Wam misiaki! :mrgreen:

maiev napisał(a):Wybaczcie że bredzę, ale tak kołuje mi się w głowie że mam ochotę połozyc sie i spać.

wcale nie bredzisz i mam nadzieję, że Ci sen pomoże ;)
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 19 lut 2007, 20:13
hehe fajnie by było jakby pomógł mi sen - ale znając życie nie zasnę do 3 nad ranem. Ale jestem przyzwyczajona. Muszę napisać wypracowanie o tragicznym losie ludzkim - akurat jestem w nastroju :mrgreen:

przez IceMan 19 lut 2007, 21:24
Atkaa! Pamiętaliśmy i tęskniliśmy !!! Obrazek Witaj ponownie!

Chyba już gdzieś indziej pisałem, ale leków nie bierem i nie mam zamiaru.

I... Atkaa widzę, że mała metamorfoza na forum... A któż to skrywa się za czernią i bielą tego avatara?? Ty? :smile:
Przyjaciel forum

przez atrucha 19 lut 2007, 21:31
Zle mi .. i tyle.
Przyjaciel forum

przez gusia 19 lut 2007, 22:02
Atkaa napisał(a):Czy wy wszyscy bierzecie jakieś leki?

Przestałam miesiąc temu ,ale niestety wracam do nich i to już jutro :cry:

atrucha napisał(a):Zle mi .. i tyle.

Cio jest Bea?.....qrde mi tyż....pogoda? :roll:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez anielka 19 lut 2007, 22:24
mój dzień był taki sobie.. w sumie nie zdecydowałam się pójść na poczte, ale zmusiłam się do wyjścia na zakupy.. mam takie momenty, ze ide niby wszystko ok, a mam taką wewnętrzną niechęć do stawiania kroków.. najchętniej bym się położyła na ulicy i tak została.. dziwne uczucie..
staram się nie dopuścić do momentu w kt. się zasiedze w domu, wtedy czuję się znacznie gorzej i wychodzic mi ciężko..

przez depresyjny86 19 lut 2007, 23:54
Dzisiaj przeszłem obok moich kolegów nie zauważając ich na co zwrócili uwage i zaczeli się troche nabijać,oczywiście potem ich zauważyłem ale oni już wtedy się śmiali...czyli dałem kolejną plamę bo inny człowiek nie łaziłby rozkojarzony,tylko by zauważył znajomych.Potem wpłaciłem 200 zl na karte poprawkową,potem dowiedziałem się o kolejnych zadaniach z biomedyki do nauczenia się na poprawkę.....potem ludzie się na mnie gapili jak na zwierze w pociągu.....no i ta głupia pogoda.W trzech słowach:nie lubię poniedzialku!!!! :twisted: :twisted:
:)

przez Agna 20 lut 2007, 00:49
poniedziałek- przedłuzenie weekendu ...
wstałam ze swiadomoscia rozpoczecia nowego semestru na uczelni (sesja, niby ok, niby by mam warunek z prawa hyhy) i odgorna niechecia jechania na wykład do wyboru- filozofia. Odpusciłam sobie... wszakze było cos koło poludnia ogarnełam sie, spaliłam kilka papierochów eh cholerny nałóg, odpaliłam kompa. Ogolnie to dzien jak codzien, 0 motywacji, checi na zrobienie "czegos" pozytecznego ale wyszłam na "zewnatrz"- w ostatnim czasie stanowi to dla mnie problem? wychodze gdy musze... poszperałam troche w necie- zawsze sie cos znajdzie ;) pogadałam z tymi co trzeba, potrułam kilku osoba "dupska" hyhy, dostałam login na owe forum i tak mi czas mija, a teraz chyba bezsennosc mnie wzieła (dziwnie bo po lekach spie) a jutro pobudka o 5 ehhh
" poznanie rzeczywistosci prowadzi do wiedzy, jak rzeczywistosc zmienic- znajac rzeczywistosc ukształtowac ja wedle swojej woli "

przez Atkaa 20 lut 2007, 11:07
Piotrek napisał(a):I... Atkaa widzę, że mała metamorfoza na forum... A któż to skrywa się za czernią i bielą tego avatara?? Ty? Smile

Nom Piotruś to ja byłam ale już zmieniłam avatarka bo się trochę wstydzę :oops: Tak sukcesywnie będę dochodzić do pełnej otwartości i w końcu zamieszczę się bez żadnych oporów :D
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez maiev 20 lut 2007, 12:32
kurde kurde kurde- przypomnijcie mi następnym razem jak będę chciała iśc do lekarza żebym lepiej sie palnęła w łeb. Znowu sie do nich uprzedziłam. Następnym razem jak się wybiorę postarzę się o 5 lat, ubiorę jak businesswoman i będę się zachowywać jakbym pozjadała wszystkie rozumy. Moze wtedy zaczną mnie traktowac po ludzku a nie jak jakieś niedorozwinięte dziecko. Fakt, czasem się zachowuję jakbym miała poprzestawiane klepki - ale to moja wina że z tych nerwów jąkam sie i zachowuje jak ....idiotka. Prawda- to moja wina. Znowu przez rok się nie wybiorę do lekarza. A jutro miałam iśc do dentysty. Znowu będę miała wielkiego stresa.
Cofam się! Znowu zaczynam się zbytnio przejmowac tym co sobie o mnie myslą inni ludzie. Ehh Ide sobie humor poprawić. Pozdrawiam

przez musli 20 lut 2007, 12:57
Raz z gorki raz pod.....

Od rana wybieram sie do sklepu. Hm.. ciekawe - wybiore sie czy nie ?

Nie latwa to walka.. :(

A moze przydalby mi sie jakis "kopniak" ? Szkoda, ze nikt nie moze mi go zafundowac w tej chwili :/

przez depresyjny86 20 lut 2007, 13:04
maiev-niektórzy lekarze są poprostu beznadziejni,nie rozumieją drugiego człowiieka
Moze wtedy zaczną mnie traktowac po ludzku a nie jak jakieś niedorozwinięte dziecko.

Żli lekrze traktują tak każdego swojego pacjenta.Niestety.
Fakt, czasem się zachowuję jakbym miała poprzestawiane klepki - ale to moja wina że z tych nerwów jąkam sie i zachowuje jak ....idiotka. Prawda- to moja wina.
Po pierwsze:nie zachowujesz się jak idiotka
-idiotami są ludzie którzy zachowują się żle w stosunku do Ciebie,po drugie:nerwy i związane z nimi problemy to ludzka rzecz,po trzecie:te nerwy nie są zależne od Ciebie więc to nie jest Twoja wina.Widzę,że znowu masz bardzo niską samoocenę więc coś ci powiem:jesteś bardzo mądrą,dobrą osobą,pomogłaś i pomagasz swoimi dobrymi radami wielu osobom na tym forum,wspierasz nas wszystkich w ciężkich chwilach,więć nie masz prawa mówić o sobie żle.Trzymaj się.Pozdrawiam ;)
:)

Sortuj wg