Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonim 09 lut 2008, 01:51
Właśnie się dowiedziałem, że jedną dziewczynę ode mnie ze szkoły(rok młodszą) zabił pijany kierowca. Mam ochotę rozszarpać na kawałki gnoja...Dożywocie sku*wysynowi!!!Stało się to kilka kilometrów od mojego domu, niedaleko miejsca, w którym zginął mój ojciec...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jaśkowa 09 lut 2008, 02:18
anonim mnie się zawsze przysłowiowy scyzoryk w kieszeni otwiera jak o czymś takim słyszę, dla dziewczyny ['] :cry:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez smutna48 09 lut 2008, 09:59
człowiek nerwica moze psujesz oczy od kompa? moze to zmęczenie tylko lec do okulisty koniecznie.

anonim

podpisze się pod Jaśkową [*]
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zimbabwe 09 lut 2008, 10:35
anonim przykro mi z powodu tej dziewczyny...
A ja dziś drugi dzień bez lęku zaczynam - tak coś czuję. Martwię się tylko że jak w poniedziałek pójdę do szkoły, to wszystko się cofnie i będzie jak przedtem :( I oczywiście trzeba będzie się tłumaczyć wychowawczyni dlaczego nie było mnie w kinie w piątek przed feriami... A co ją to g...o obchodzi co ja robię ze swoim czasem wolnym? Ślubu z nią nie brałam, więc niech się ode mnie odczepi, nie muszę się jej spowiadać. Ech, szkoła polska od czasu "Ferdydurke" Gombrowicza nic a nic się nie zmieniła.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez IceMan 09 lut 2008, 15:51
anonim napisał(a):Ja dziś miałem myśli samobójcze, a od pewnego czasu już czułem się tak dobrze myślałem, że wyszedłem z tego gówna, a to znowu mnie dopadło i to w jednej chwili :/ Te myśli samobójcze się nasilają, jak coś mnie zdołuje to od razu powracają i mam ochotę skończyć ze sobą. O tej dziewczynie staram się nie myśleć, żeby dodatkowo się nie pogrążyć, ale to że siedzenie w domu nie napawa mnie optymizmem.

No na twoim miejscu bym zrobił to samo co na swoim miejscu zrobiłem - jakieś śmieszne zakupy, iść po coś nie wiadomo jak daleko byleby nie siedzieć w domu. Nie dość że to psychicznie pogrąża to dodatkowo jeszcze brak ruchu do tego swoje 3 grosze dokłada.
xCarmen napisał(a):poprostu nic tylko isc sie "uczyc plywac "w pobliskiej rzece

no takich rzeczy to na pewno nie pisz...
xCarmen napisał(a):nie mam pomyslu co zrobic ze soba .. zaczyna mnie wszystko bolec od tego siedzenia przy biurku , na spacer tez nie mam sie gdzie i z kim wybrac..;/
czytanie i nauka tez mi nie ida bo nie moge sie skoncentrowac....
spie bardzo dugo niezaleznie od godziny o ktorej sie poloze...
probowalam wstac o 8 ale zasnelam na kolejne 4 godziny ( zreszta lepiej przespac dzien niz blakac sie bez celu po domu)

Wkręcasz się w błędne koło i coraz gorzej będzie wyjść jeśli nie przestaniesz tak siedzieć w domu. Będziesz się czuć bardziej zmęczona, przez co nic Ci się nie będzie chciało jak i również wyjść, lepiej po prostu przejdź się na spacer, jest piękny dzień, ja we Wrocku sam po mieście się pałętam, teraz zalazłem na uczelnię i stąd piszę a potem jeszcze idę nie wiem sam gdzie.
człowiek nerwica napisał(a):A tak poza tym to kurcze z dnia na dzień coraz gorzej widze......normlanie twarzy nie rozpoznaje z bliskiej odleglości!!!!!,nie wiem co mam robići strasznie boje się ze będzie coraz gorzej.

A to nie zmęczenie? Ja w najgorszych momentach sesji nie byłem w stanie nic czytać ani pisać na kompie itp, bo po prostu musiałem mieć oczy jakieś 50-60 cm od monitora żeby ledwo co widzieć. Teraz kompletnie przeszło i wzrok jest w miarę ok.

anonim podobne mam podejście. U mnie jakieś 3-4 miesiące temu kolesie urządzili sobie wyścig uliczny (prawdopodobnie autkami pożyczonymi od rodziców) i zmasakrowali przechodzącego akurat przez jezdnię chłopaka. Gość był w moim wieku. Też niewiele z niego tam zostało :?

[*]

zimbabwe napisał(a):I oczywiście trzeba będzie się tłumaczyć wychowawczyni dlaczego nie było mnie w kinie w piątek przed feriami... A co ją to g...o obchodzi co ja robię ze swoim czasem wolnym? Ślubu z nią nie brałam, więc niech się ode mnie odczepi, nie muszę się jej spowiadać. Ech, szkoła polska od czasu "Ferdydurke" Gombrowicza nic a nic się nie zmieniła.

:shock: no comments
Przyjaciel forum

przez xCarmen 09 lut 2008, 16:00
IceMan napisał(a):Wkręcasz się w błędne koło i coraz gorzej będzie wyjść jeśli nie przestaniesz tak siedzieć w domu. Będziesz się czuć bardziej zmęczona, przez co nic Ci się nie będzie chciało jak i również wyjść, lepiej po prostu przejdź się na spacer, jest piękny dzień, ja we Wrocku sam po mieście się pałętam, teraz zalazłem na uczelnię i stąd piszę a potem jeszcze idę nie wiem sam gdzie.

racja trzeba gdzies wyjsc ... ide na spacer chociazby dooklola wlasnego domu ...posiedze na swiezym powietrzu poczytam .. a jutro pomysle co zrobic z moim zyciem...
dzis dostalam zaproszenie na spacer od tego przyjaciela ale odmowilam , stwierdzilam ze nie mam ochoty ... ( nie krzyczcie na mnie wiem ze powinnam isc ..) ale nie dalo rady ... a nie chce sie do niczego zmuszac , sama juz nie wiem ... obiecalam sobie ze takich znajomych bede ignorowac ...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 09 lut 2008, 16:07
A to jeden z tych pseudo-znajomych? W sumie takiemu prztyczek w nos się przyda :P
Przyjaciel forum

przez anonim 09 lut 2008, 16:20
xCarmen Ja bym z tobą poszedł na taki spacer, gdybym mieszkał kilkaset kilometrów bliżej :smile:

Ja jestem nawet dziś nieco podbudowany mimo tego wypadku o którym pisałem, ale cóż...
Zarejestrowałem się na kilku serwisach randkowych i jak na razie panie oceniły moje zdjęcie w skali od 1-10 na 8,33 więc się z tego cieszę. Ale jak ktoś na ulicy powie, że kojarzy mnie z tymi serwisami to chyba zapadnę się pod ziemię...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez xCarmen 09 lut 2008, 17:43
IceMan napisał(a):A to jeden z tych pseudo-znajomych? W sumie takiemu prztyczek w nos się przyda

w sumie jego njamniej uwazalam za pseudo znajomego a uwazalam go za przyjaciela ale kiedy powiedizal mi ze braklo troche szczerosci w tym ze chce sie z nim spotkac to uznalam ze to jednak przyjazn z jego strony nie byla.. wiec z mojej tez juz nie jest...

anonim napisał(a):xCarmen Ja bym z tobą poszedł na taki spacer, gdybym mieszkał kilkaset kilometrów bliżej

oo taki spacer mmm dwoch panow pod reke i idziemy w las :mrgreen: ;) IceMan idziesz z nami ?:D

anonim napisał(a):Ja jestem nawet dziś nieco podbudowany mimo tego wypadku o którym pisałem, ale cóż...
Zarejestrowałem się na kilku serwisach randkowych i jak na razie panie oceniły moje zdjęcie w skali od 1-10 na 8,33 więc się z tego cieszę. Ale jak ktoś na ulicy powie, że kojarzy mnie z tymi serwisami to chyba zapadnę się pod ziemię...

ciesze sie ze coraz lepiej sie czujesz...

w ogole to .. robie sie zazdrosna o panow z forum .. xD :mrgreen:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 09 lut 2008, 18:04
xCarmen napisał(a):oo taki spacer mmm dwoch panow pod reke i idziemy w las Mr. Green Wink IceMan idziesz z nami ?Very Happy

no ba, pewnie że tak ;)
xCarmen napisał(a):ale kiedy powiedizal mi ze braklo troche szczerosci w tym ze chce sie z nim spotkac to uznalam ze to jednak przyjazn z jego strony nie byla.. wiec z mojej tez juz nie jest...

no i w sumie prawidłowo, czasem zderzyłem się z czymś co na siłę chciało albo miało być przyjaźnią, na siłę było tak nazywane, a w sumie nią nie było. Właściwie to przyjaźń podobnie jak miłość potrzebuje tej wyjątkowej więzi między dwoma osobami - nie mniej, nie więcej...
Przyjaciel forum

przez xCarmen 09 lut 2008, 18:08
IceMan mądrze piszesz :)
.....

jestes wolny ? :twisted:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 09 lut 2008, 18:11
nio ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez xCarmen 09 lut 2008, 18:13
IceMan napisał(a):nio

........ szczescie mi sprzyja xD:D:D:D
musze Ci wyznac to co dreczy mnie od dawna ... ale to nie na forum bo sie wszyscy dowiedza ;)
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 09 lut 2008, 18:16
A ciekaw jestem co... :smile: może PW? :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg