Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Zagubiony148 04 lut 2008, 00:24
człowiek nerwica napisał(a):UCZUCIE JEDNOSTRONNE

Ehe..jasssssssne
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez smutna48 04 lut 2008, 01:05
człowiek nerwica napisał(a):niespelniona milośc lekiem nie jest :cry: .TO JEST UCZUCIE JEDNOSTRONNE... :cry: ....poza tym to miłoścniemożliwa<zbyt duża odleglość<prawie z 200km odległości>,poza tym wygląd wiadomo jaki zewnętrzny mam :(

Darku.... zasadzil Ci ktoś kiedyś kopa?????????? za takie gadanie!?????
juz się chcialam ucieszyć ze u Ciebie coś ruszylo na przod po czym jak doszlam do końca twojego postu znów się cofnełam moze to deja Vu???czy co? a ja mam dziś kiepski dzień kiepską noc kiespkie zycie kiepskie wszystko... chodze wk... jak osa bo moj się odezwal tylko poł słowkiem do mnie po całym dniu milczenia ale juz wiem co jest powodem pijak jeden paskudny :cry: rujnuje sobie resztki zdrowia nieodpowiedzialny gnojek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jestem zał wk... smutna wściekła i postanowilam on się pakuje!!!!!!!!! i wraca bez dyskusji :cry: :cry: :cry: :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez nunus85 04 lut 2008, 01:38
oj dawno tu nie pisałem

człowieku nerwico - po pierwsze nie ma czegos takiego "jak nie jestem typem który podchodzi do ludzi i zagaduje" kazdy to moze zrobic to tylko i wyłacznie kwestia zapisu doświadczen w naszym mozgu
proponuje ci probowac zaczac rozmawac z ludzmi ktorych "znasz" na uczelni i wiesz ze sa spoko i ze cie nie wysmieja na jakies tematy ogolne - na pewno takie osoby sa
proboj w temat ogolny wklecic cos o sobie , takie lekkie otwarcie moze poskutkowac tym samym z drugiej strony - jest nawiazany kontrakt
to jest zlota zasada bo wtedy zawsze mozesz znowu podejsc i znowu zagadac a ta osoba nie bedzie juz stawiac łatki "najpierw zagadaj"

ja po terapi poszedłem do pracy jako ph (musialem zagadac i nawiazac kontakt z osobami które go nie chcialy na ich terenie )
z tych kontaktów dowiedziałem sie o sobie ze wciaz przezywam sie jako osobe slabsza bo kiedy napotykałem "słaba kobiete" lub "slabego mezczyzne" czulem sie pewnie i dominowałem podczas relacji
kiedy byla "mocna kobieta" czułem sie na równi i walczylem
kiedy jednak byl "mocny mezczyzna" zaczynałem sie jakac i mowic bez sensu - czyli moje postepowanie bylo ściśle zalezne od zachowan innych ludzi
te kontakty jednak pozwoliły mi sie ogolnie zesocjalizować i leki opadly chociaz wciaz je mam
wszystko to jest bardzo skomplikowane ale kiedy bedziemy sie uczyc swoich zachowan i probowac na nie wpłynac - mozemy zmienic ogromnie duzo, nawet sie ostatnio zaczolem zastanawiac czy....:)
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 04 lut 2008, 02:54
Smutna......to nie tak że się cofnąłęm w swoich postanowieniach itp.,chce żeby było lepiej ze mną....staram się jak moge przywoływać pozytywne myśłi o sobie,nawet powiem szczerze:zaczynam mieć gdzieś złe zdania i opinie na mój temat od innych ludzi z reala...
Ja myślęnawet zę jeżeli chodzi o charakter to godze siępowoli z nim,teraz dla mnie trudną kwestią jest sprawa wyglądu........musze Go zmienić nie wiem jak?,nie wiem ile to potrwa czasu ale chce schudnąć<bo uwierz mi:jestem ohydny,nie sugeruj się zdjęciem na forum bo na tym zdjęciu wszystkiego nie widać >...i wyglądać lepiej...dlatego wrócilęm do diety,tyle że teraz tak łatwo się nie poddam.No i zacząłęm stosować różne kremy na twarz,chce wyglądać lepiej i do tego dąże.
A co do sprawy z tą dziewczyną..to jest milość niemożłiwa choćby ze względu na kilometry,no i przez to ze jest to uczucie<czy tez obsesja> jedynie z mojej strony.
:)

przez smutna48 04 lut 2008, 10:41
A co ja mam powiedzieć??? mnie dzieli z moim 2000km :shock: i do tego jestem zla bo odwalac zaczyna. Darku rob wszystko tak abys dobrze się czuł we wlasnej skorze... zycze Ci wytrwałości żebyś w dązeniu do celu. Polub siebie to na początek a wszystko Ci pojdzie latwiej. I Pamietaj ze wszystko wymaga czasu wiec do przodu... ;)
Susan Taylor

przez IceMan 04 lut 2008, 12:29
człowiek nerwica napisał(a):A co do sprawy z tą dziewczyną..to jest milość niemożłiwa choćby ze względu na kilometry,no i przez to ze jest to uczucie<czy tez obsesja> jedynie z mojej strony.

ale to jest jedynie problem a nie coś skreślającego wszystko na początku :!: :!: :!:
smutna48 napisał(a):jestem zał wk... smutna wściekła i postanowilam on się pakuje!!!!!!!!!

A posłucha? Może to był tylko jeden wyskok (ostatki) ...
Przyjaciel forum

przez smutna48 04 lut 2008, 12:34
On az tak praktykujący nie jest .... :roll: wisz IceMan ja się poprostu boję po tym co uslyszalam boję się o Niego
każdy kto by usłyszał że Jego 2 połowie grozi najgorsze jak nie zmieni swojego stylu zycia by się martwił po tym co przeszłam w zyciu jeszcze musze się martwić bo co bo sam nie ma rozumu? zdaje sobie sprawę ze będzie coraz gorzej jak tego nie zmieni a nie stosuje się do tego I jak mu przetłumaczyć ... Posłucha musi posuchac a jak nie to jak przyjedzie w okolicy świat wielkiej Nocy i nie wroci tam... bo nie pozowle ... wystarczy ze ktoś tam palcem kiwnie ze wodka jest i leci jak w dym. A potem w srodku nocy wysyla smsy ze kocha i przeprasza serce mięknie ale nie moge pozwolić na to żeby tak dalej zył :cry:
Susan Taylor

przez IceMan 04 lut 2008, 12:42
No ja myślę że nie masz się czego obawiać. W sumie on tam lekko tam nie ma, więc wyluzować raz na ruski rok też się może i nic się stanie. A myślę, że ma głowę na karku i się z piciem nie rozkręci.
Przyjaciel forum

przez smutna48 04 lut 2008, 13:01
mam nadzieje dzięki zasłowa otuchy ale On sie coś za często wyluzowuje... fajki dla osoby z astmą sa zabojstwem alkohol to samo eghhh ale i tak go kocham..... ;)
Susan Taylor

przez depresyjny86 04 lut 2008, 15:00
Smutna-napewno uda Ci się Go przywołać dp porządku i [rzedstanie tak postępować.
ale to jest jedynie problem a nie coś skreślającego wszystko na początku

Dla mnie to jest coś skreślającego....poza tym z tego co wiem to jest zainteresowana kimś innym,moim zupełnym przeciwieństwem,takim gościem co jest chamski i gadatliwy.w dodatku w porządku wygląda.
Ja jeszcze popracuje nad swoim wyglądem to tez będe normalnie wyglądał.Tylko nie wiem jak mam pracować nad swoim ciałem skoro narazie nie mam dostępu do silowni<boje się pojśc>,chyba mi tylko dieta została i cwiczenia któe mogą być wykonywane w warunkach domowych.
Dobra ja spadam do psychologa.Trzymajcie sie ;)
:)

przez zimbabwe 04 lut 2008, 19:15
smutna48 sama mam astmę więc wiem o czym piszesz. Ja nie palę i nawet staram się nie przebywać tam gdzie zadymione. Raz na lekcji chemii jak były doświadczenia to były opary i dostałam takiego ataku że prawie się przekręciłam (głupia baba od chemii nie chciała mnie wypuścić choć wszyscy widzieli co mi się dzieje :evil: ). A propos, dziś moje płucka zamieniły się w trabanta - bo takie dźwięki się z nich wydobywają.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez ulala 04 lut 2008, 22:13
wygarnelam sasiadce i sie zdenerwowalam musze uczyc sie historii a nie moge sie skupic ....
tyle mam spraw na glowie :roll: czuje ze to za duzo na jedna glowe :(
człowiek jest kowalem swojego losu tylko gówno plynie z pradem ....

przez gonso 04 lut 2008, 23:07
Ja dzisiaj miałem fajny dzień - udało mi się pogodzić z mamą.
gonso

przez IceMan 04 lut 2008, 23:56
u mnie kolejny dzień walki z lenistwem i całkami :roll: byle do piątku i byle zaliczyć
Przyjaciel forum

Sortuj wg