Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Faunik 17 lut 2007, 23:59
Od niedzieli mnie nie było ,ale pewnie nikt nie zauważył .Nawet wam nie napisałem ,że przez tydzień mnie nie będzie ( widać jak dużo mi do ciebie brakuje Różo ,nie stać mnie na taki gest jak Twój ) sam nie wiem dlaczego nic nie napisałem ,na usprawiedliwienie mogę powiedzieć ,że mocno mnie stresował ten wyjazd ,ale wiem ,że to i tak nie jest żadne wytłumaczenie .A byłem u siostry ,żeby zająć się jej synkiem ,Ona wyjechała na podszkolenie - rachunki i księgowość ,a ja sobie z nim siedziałem ,był trochę przeziębiony i zamiast w przedszkolu był ciągle ze mną .Nawet nie było ze mną tak zle ,bo myślałem-bałem się ,że deprecha może mi się nasilić i moje towarzystwo - obecność będzie niewyczuwalna i nieznośna i zamiast pomóc tylko zaszkodzę ,ale zdołałem wykrzesać z siebie niewielką ilość optymizmu i na tydzień starczyło i nawet jakoś było fajnie ,chociaż pierwszy dzień był marny - nic nie zjadłem i milczałem ,a ich ( teściów siostry ) nieznośnie męczące pytania ,drażniące uwagi i litościwe spojrzenia dodatkowo mnie katowały ,ale oni chyba myśleli ,że jak zjem tego cholernego torta to zacznę tryskać energią i włączę się w ich rozmowy na temat jaką mamy pogode ,jak to fajnie oni mają w pracy czy jak zrobić taki orzechowy tort bez mąki .Siedząc tak z nimi przy stole coraz bardziej uświadamiałem sobie ,jak bardzo nie potrafię znalezc relacji i kontaktu z normalnymi ludzmi .Ale wieczorem już pojechali i potem zostałem sam z małym i dobrze się z nim czułem .A teraz znowu jestem w domu z bratem i mamą no i z wami ,ale znowu wątpię czy kogoś to rusza ,że tu jestem .
Pozdrawiam czule wszystkich na R ,G ,S ,M i Ś i przesyłam wam trochę dobrych myśli ,które jeszcze we mnie zostały .
Wszystko co jest we mnie ,co czuję w środku - nie chcę już tego ukrywać .

przez depresyjny86 18 lut 2007, 00:21
A ja dziś zdalem egzamin z socjologii,ale i tak czuję się żle,czułem spojrzenia innych ludzi,słyszałem jak mówili kidy przechodziłem po schodach że jestem dziwny i slyszalem śmiech a kiedy zorientowali się że wszystko słyszałem to tylko glupio gapili się na mnie.O tym,że jestem dziwny mówiły moje koleżanki,czyli nie tyllko koledzy uważają mnie za świra
:)

przez wiatr 18 lut 2007, 00:30
Moje gratulacje :mrgreen: Ja natomiast jutro mam egzamin i
człowiek nerwica napisał(a):czułem spojrzenia innych ludzi,słyszałem jak mówili kidy przechodziłem po schodach że jestem dziwny i slyszalem śmiech a kiedy zorientowali się że wszystko słyszałem to tylko glupio gapili się na mnie.O tym,że jestem dziwny mówiły moje koleżanki,czyli nie tylko koledzy uważają mnie za świra
ja też tak chcę, najwyraźniej to tylko świry zdają
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 18 lut 2007, 00:59
Ja natomiast jutro mam egzamin

A z jakiego przedmiotu?
najwyraźniej to tylko świry zdają

Bardzo możliwe :D :D
Ale wracając do mojej poprzedniej myśli czuję,że wszyscy ludzie są lepsi ode mnie:mają szczęście,miłość,mądrość,są chudzi,super wyglądają...a ja to taki potwór o krzywym ryju-sorry za wyrażenie ale już wcześniej uslyszałem taką opinie o sobie :( Aaa wiaterku napisz jutro koniecznie czy zdałaś.Trzymam za Ciebie kciuki :smile:

przez gusia 18 lut 2007, 05:19
Faunik napisał(a):Od niedzieli mnie nie było ,ale pewnie nikt nie zauważył .

Oj mylisz się......właź do off-topicu,i szukaj.... ;)
Faunik napisał(a):,jak bardzo nie potrafię znalezc relacji i kontaktu z normalnymi ludzmi .

coraz częsciej wydaje mi sie że to MY jesteśmy normalni,nie oni .....sorry ale tak mam... :roll:

studentom życze zaliczenia!!!!:*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Róża 18 lut 2007, 12:08
coraz częsciej wydaje mi sie że to MY jesteśmy normalni,nie oni ....

Gusiu ja tez tak mam :D i jestem pewna,że dobrze myślimy ;)

Faunik-oj Faunik,kiedy uwierzysz,że cię bardzo bardzo lubię :?: :!: :evil:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez IceMan 18 lut 2007, 12:25
Róża napisał(a):coraz częsciej wydaje mi sie że to MY jesteśmy normalni,nie oni ....

Gusiu ja tez tak mam Very Happy i jestem pewna,że dobrze myślimy Wink

ja też ja też!!! dopisuję się do tego :D
Przyjaciel forum

przez wiatr 18 lut 2007, 22:59
Miałam egz. 2 w jednym - Prawo ADM i ,, nerwica"- P.ADM b.dobrze zdałam natomiast z ,,nerwicy " zaliczyłam.O Panie!!!!!.Po prostu po wszystkim uciekłam jak najdalej, do domu. Byłam tak psychicznie wykończona ,zasnęłam. Jak ja walczyłam z sobą by nikt nie zobaczył jest to nie do opisania. Człowieku nerwico , widziałam byli tacy co się uśmiechali, coś tam mówili, wydaje mi się tez że i do mnie. Ale ja chciałam jak najdalej być od nich i tego wszystkiego.Wiem teraz na pewno że nie mamy prawa mówić o sobie że jesteśmy świrami. Odwalamy 2 robotę, a tego może tylko dokonać tylko wartościowy człowiek i silny.A my tu na forum jesteśmy silni, wytrwali i pracowici.Ponadto dziękuję Wszystkim za wsparcie duchowe.Pa :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 18 lut 2007, 23:31
No to świetnie,że zdałaś!!!!.
ja chciałam jak najdalej być od nich i tego wszystkiego.

Ja też chciałem uciec od tego wszystkiego.Po raz kolejny pokonałaś nerwicę,brawo.Jesteśmy z Ciebie dumni.

przez wiatr 18 lut 2007, 23:34
Damy radę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pa. Kocham Was! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 18 lut 2007, 23:52
Wiaterku, świetnie że zdałaś... brawo! Obrazek Obrazek Obrazek
Przyjaciel forum

przez maiev 19 lut 2007, 04:38
człowiek nerwica napisał(a):słyszałem jak mówili kidy przechodziłem po schodach że jestem dziwny i slyszalem śmiech

heh nie przejmuj się nimi. Ja to nawet polubiłam swoją dziwność - dobrze mi z tym. Nie mogłam zmienić to zaakceptowałam. I ty znajdziesz sposób żeby przestać sie przejmować głupimi komentarzami.
człowiek nerwica napisał(a):A ja dziś zdalem egzamin z socjologii

Gratulacje!!!
wiatr napisał(a):P.ADM b.dobrze zdałam

Tobie też gratuluję Wiaterku.
Fajnie że Wam dobrze poszło!!!

Ja natomiast "egzaminu z nerwicy" nie zdałam i wcale nie moge być z siebie dumna.
Poszłam na imprezę (w końcu się udało) i ....zawiodłam się na sobie. Myślałam ze już jest w miarę dobrze, ale znowu mam tonę kompleksów, na ludzi reaguję "fobicznie" - a już było lepiej. Ale cóż - objawy odstawienne pigułki szczęscia też robią swoje. Na "balu" było fajnie - oprócz tego że żołądek mi wariował, kręciło mi się w głowie i znowu gorzej widzę jak jestem w tłumie. Prawie zawału dostałam jak podeszła do mnie obca dziewczyna z aparatem i poprosiła żebym zrobiła zdjęcie. Serce mi tak waliło że szok. Oczywiście z tego stresu to chyba ze 3 razy próbowałam zrobić to zdjęcie- udało się w końcu ale i tak mi było głupio że taka tępa jestem. Śmieszne to - przez takie coś się stresować. Nic nie poradzę że tak reaguję na tłumy - przynajmniej na razie. Ale i tak było lepiej niż przed rokiem na podobnej imprezie. Może jeszcze będzie lepiej. Na razie testu nie zdałąm tak jakbym chciała. Ludzie!! Ja nie chcę wracac do stanu takiego, ze nie będę mogła wydusić z siebie słowa w sklepie. Ani myslę.
Pozdrawiam Was! Miłego dnia dzisiejszego!!
"I need a new version of me..."

przez wiatr 19 lut 2007, 09:16
Nie zdajecie sobie sprawę jak wiele dla mnie znaczycie, jesteście najważniejsi w moim życiu. Śledzę Wasze sukcesy, porażki i jak sobie radzicie jak pojawia sie dane zadanie, ktore musicie wykonać. Dzięki temu wiem, że nie mogę być bierna. By dotrzeć do wolności nieraz będę potykała się, jestem świadomie przygotowana, że nie jeden raz mnie zaboli mój upadek. Ale wytrwam. Nie zawrócę z raz podjętej decyzji.
Wiara we własne siły, damy radę.Niezmiernie się cieszę że Was mogłam poznać. Dlatego mój dzisiejsz dzień rozpoczynam od nastawienia pozytywnego bez względu co mi ono przyniesie. Pozdrawiam Pa. :lol: ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez Atkaa 19 lut 2007, 13:38
Witam wsyskich ponownie :D Wróciłam z mojej wielkiej wyprawy weekendowej ale i tak pewnie nikt nie zauważył mojej nieobecności (to był tzw. akt użalania się nad sobą). Hmm.. nie będę się tym zrażać i nadal walczę o wasze względy (to był tzw duch walki) :mrgreen:

maiev napisał(a):Na "balu" było fajnie - oprócz tego że żołądek mi wariował, kręciło mi się w głowie i znowu gorzej widzę jak jestem w tłumie.

Gratuluję :mrgreen: Pierwsze kroki sa najtrudniejsze ale warto warto...

wiatr napisał(a):P.ADM b.dobrze zdałam natomiast z ,,nerwicy " zaliczyłam.O Panie!!!!!.

Jesteś moim idolem :D Cieszę się razem z Tobą wiaterku, naprawdę!!!

P.S. Kurcze, tak czytam poprzednie posty i się zastanawiam i zadaję pytanie: Czy wy wszyscy bierzecie jakieś leki? Z tego co przeczytałam wynika, że jakieś pojedyncze jednostki tylko zostają free no i... sama nie wiem... czuję sie jakaś niedopieszczona albo oszukana... sama nie wiem...
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Sortuj wg