Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 20 sty 2008, 23:49
Felicity napisał(a):Nie jestem warta nikogo i niczego. Widocznie mam być sama.

a myślisz że każdemu jednakowo będziesz się podobać lub nie? jeśli tak to mylisz się... nie ma co się dołować

anonim dałeś z siebie wszystko - czego więcej wymagać?

~10 godzin spędzonych nad programowaniem... ledwo żyję - a jutro od nowa - nad algebrą
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 21 sty 2008, 00:05
człowiek nerwica nie ma ludzi lepszych i gorszych. Wszyscy jesteśmy równi

Są....lepiej wyglądajacy,pewni siebie,umiejący normalnie komunikować sie z ludżmi.....to sa lepsi ludzie ode mnie..
Sam sie tak postrzegasz...
Nawet nie wiesz jakie bzdury wygadujesz... a niby jaki????? jestes????????

Nie rozumiem czego Ty od siebie wymagasz nawet nie wiesz ile ile masz w sobie zalet wciąz skupiasz się tylko na negatywnym postrzeganiu siebie...

Jestem brzydki,gruby,boje sie wszystkiego,jestem nieśmiały i to bardzo bardzo bardzo niesmiały......wedlug innych zachowuje się jak debil,
nie umiem się zachować w sytuacjach z ludzmi.zawsze robie cos glupiego i ludzie sieze mnie śmieja,olewają mnie,traktuja niektórzy jak dziecko,jak bym był jakims ksmitą,...naprawde ja sobie tego nie wymyslilem<niestety>.
:)

przez anonim 21 sty 2008, 00:26
anonim dałeś z siebie wszystko - czego więcej wymagać? [/quote

właśnie to jest najgłupsze, być może mam do siebie pretensje, że tak szybko wysiadłem

~10 godzin spędzonych nad programowaniem... ledwo żyję - a jutro od nowa - nad algebrą

Współczuję pamiętam jak kiedyś się tym bawiłem w wakacje, siedziałem ok3-4 godziny i już wysiadałem, a 10 to już masakra :shock:

PS: Mam limo tzn już jest żółte, ale nie chcę żeby w szkole było widać, znacie jakieś sposoby żeby siniak zniknął?Lód pomoże?

Są....lepiej wyglądajacy,pewni siebie,umiejący normalnie komunikować sie z ludżmi.....to sa lepsi ludzie ode mnie..

Problem jest w tym, że ty wmówiłeś sobie, że nie możesz się zmienić i strasznie się tego boisz. Zgodzę, się facjatę każdy dostał i nie łatwo ją zmienić, ale na Boga nikt nie jest na tyle brzydki, żeby ludzie się go bali i unikali(chyba że jest jakiś zmasakrowany po wypadku, nie dba o siebie itp.) Może po prostu w innych włosach wyglądał byś lepiej... Jeśli chodzi o pewność siebie to tu nie ma akurat żadnych przeszkód, żeby to zmienić, zresztą co masz do stracenia, skoro ludzie mają Cię za kogo Cię mają teraz, to chyba gorszej opinii o tobie już nie będą mieli. Znam ludzi którzy są naprawdę szpetni, chodzą niemodnie ubrani, ale jednak mają znajomych, skoro oni mogą mieć to czemu ty nie?...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 21 sty 2008, 03:04
Jeśli chodzi o pewność siebie to tu nie ma akurat żadnych przeszkód

Są przeszkody...nie wiem jakie,strach,lęk ktory mnie paralizuje,i cos jeszcze jest przeszkodą bo nawet jak nie ma strachu to cos mnie blokuje...
Wiem bo od 7 lat pracuje nad tym i nic,mialem juz 3 psychologów i zaden mi nie pomógł<ten trzeci moze jeszcze mi pomoc>

Znam ludzi którzy są naprawdę szpetni, chodzą niemodnie ubrani, ale jednak mają znajomych, skoro oni mogą mieć to czemu ty nie?...

widzisz bo oni napewno mają to coś,co sprawia ze fajnie sie z nimi gada i przebywa.

przez luthien 21 sty 2008, 08:17
człowiek nerwica napisał(a):
człowiek nerwica nie ma ludzi lepszych i gorszych. Wszyscy jesteśmy równi

Nie ma lepszych i gorszych ludzi. Ty sobie po prostu to wmówiłeś. Możesz mówić, że jesteś gorszy, a ja i tak ci nie wierzę, bo na pewno masz wiele zalet, tylko ich nie widzisz, bo wyolbrzymiasz wady. A wady ma każdy.

Mój dzień - zmęczona, po makabrycznym zjeździe. Ale... ale... ale... obroniłam projekty wczoraj (we are the champions my friend... :mrgreen: ), 7 przedmiotów zaliczonych, zostały jeszcze 4. Uff, to już z górki teraz. Dziś spałam już normalnie, a wczorajsze osłabienie okazało się przeziębieniem, które chciało mnie zaatakować, ale chyba mu się nie udało. Mam nadzieję, bo jak będę miała katar, to nie wiem co zrobię. Katar to najgorsze, co może człowieka spotkać :mrgreen:
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez IceMan 21 sty 2008, 11:05
anonim napisał(a):właśnie to jest najgłupsze, być może mam do siebie pretensje, że tak szybko wysiadłem

no raczej nie masz o co - wielu by wysiadło w połowie - m.in. ja :P
luthien napisał(a):Ale... ale... ale... obroniłam projekty wczoraj

brawo brawo brawo ;)

No to jazda z algebrą... potem programowanie, a potem... mam nadzieję że kolejne koło w tym tygodniu okaże się bujdą - już mam 3 sztuki + egzamin + laborki :?
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 21 sty 2008, 15:34
Nie ma lepszych i gorszych ludzi. Ty sobie po prostu to wmówiłeś. Możesz mówić, że jesteś gorszy, a ja i tak ci nie wierzę, bo na pewno masz wiele zalet, tylko ich nie widzisz, bo wyolbrzymiasz wady. A wady ma każdy.

Lepsi są ode mnie ludzie wygladający lepiej ode mnie,mający silny charakter....
przykładowo gosć który grał ostatnio w teleturnieju "Milionerzy" miał 18 lat a wyglądał super i dodatkowo mial spoko charakter.....no i dlatego uznalem go za lepszego.

przez linka 21 sty 2008, 15:46
człowiek nerwica napisał(a):przykładowo gosć który grał ostatnio w teleturnieju "Milionerzy" miał 18 lat a wyglądał super i dodatkowo mial spoko charakter.

Wyglądał ok, bo nałożyli mu kilo tapety, był ubrany przez specjalistów a kamery filmowały go tak, żeby wyglądał jak najlepiej, a co do charakteru....to pojęcia nie mamy czy jest spoko czy jest skończonym idiotą czy może ma kompleksy.
Takie porównywanie siebie do kogoś jest zupełnie bezcelowe.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez luthien 21 sty 2008, 18:44
człowiek nerwica napisał(a):Lepsi są ode mnie ludzie wygladający lepiej ode mnie,mający silny charakter....

Bzdura. Ludzie są równi, będę to powtarzać do znudzenia.

człowiek nerwica napisał(a):przykładowo gosć który grał ostatnio w teleturnieju "Milionerzy" miał 18 lat a wyglądał super i dodatkowo mial spoko charakter.....no i dlatego uznalem go za lepszego.

Ba, w telewizji ze smoka potrafią księżniczkę zrobić :mrgreen: . Trochę pracy dobrego stylisty wystarczy. Nie porównuj się do gwiazd telewizji, bo tam pracuje sztab stylistów i makijażystów. W rzeczywistości ci ludzie wyglądają całkiem inaczej. Widzałeś Pamelę Anderson lub Dodę bez makijażu. Jak nie, to poszukaj zdjęć w necie, a przekonasz się, co potrafi dobry stylista :shock: albo dobry programik do obróbki grafiki :shock:
Wyjdź na ulicę i zobacz ile "zwykłych" ludzi tam jest. Ale "zwykłych" nie znaczy gorszych od tych "lepiej" wyglądających, czy przebojowych. "Zwykli" ludzie są dużo bardziej niezwykli niż by się mogło wydawać.

przez Amy Lee 21 sty 2008, 19:51
A ja mam mieszany nastrój.

Z jednej strony głupawka, podśpiewywanie pod nosem i masa pomysłów, z drugiej strony chęć, żeby wszystko się skończyło, żeby nikt już nic ode mnie nie wymagał...
Amy Lee

przez Tromgenn 21 sty 2008, 20:02
Ludzie nie są równi. Są lepsi i gorsi pod różnymi względami. człowiek_nerwica jest gorszy (na razie ) w dziedzinie śmiałości od wielu innych osób. Ale to absolutnie nie znaczy ze nie może stać się lepszy. Moze. Trzeba tylko trochę wysiłku.

przez Pstryk 21 sty 2008, 20:02
... czyli tzw. święty spokój ;) No bo jak Amy odreagować to wszystko na raz, co Nas w życiu spotyka. Dystans i poczucie humoru to jedyne co Nam pozostaje :lol:

A propos, ktoś tam, na górze nieźle się bawi moim losem :twisted: Chce mnie za sznurki złapać i mną manipulować. Ale nic z tego :twisted: Nie złamię się :twisted: Skoro przeżyłam dzisiejszą przymusową jazdę autobusem, to nic mnie nie powali :mrgreen:
Pstryk

przez IceMan 21 sty 2008, 20:15
bethi napisał(a):przeżyłam dzisiejszą przymusową jazdę autobusem

a widzisz że potrafisz - gratulacje

A u mnie... jak zaliczę ten semestr to będzie jakiś p*****ony cud :? nie wiem czy dam radę - chyba chcą na wydziale czystki zrobić i to solidne
Przyjaciel forum

przez luthien 21 sty 2008, 20:16
Tromgenn mnie chodziło o całość, nie o konkretne cechy. To, że ktoś ma w jakiejś dziedzinie braki, to nie znaczy że jest gorszym człowiekiem niż inni. Bo te braki mogą wynikać nie z naszej winy. Oczywiście nie neguję tego, że nad sobą trzeba pracować. Ale akceptować jako człowieka też siebie trzeba. Niestety u ludzi z niskim poczuciem wartości ciężko z tym. Wiem po sobie.

Sortuj wg