Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zimbabwe 10 sty 2008, 13:00
Aktualnie siedzę w domku drugi dzień - ale już nie 38 stopni tylko 37,5 :smile: zawsze to jakaś poprawa ;)
Maleństwo nie przejmuj się kolejkami. Ja w przychodni jak są kolejki to zawsze próbuję konstruktywnie wykorzystać czas - a to podsłucham czegoś (wredna jestem :P ), a to pogadam z jakąś starszą pacjentką, a to zrobię zadanie... Zawsze coś się znajdzie. Pozdrawiam i trzymaj sie!
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Mooni 10 sty 2008, 13:09
bethi, jesli to przemyslałaś, zrób to. Rzuć to w cholere i poszukaj czegoś innego.

Ja mam dzis dzień jakiś dziwny. Boli mnnie głowa i czuję się, jakbym ją miała wypełnioną helem (pustogłowie? :twisted: )
Dziś idę do terapeutki. Ostatnio jej pomoc jest dla mnie nieoceniona.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 10 sty 2008, 14:27
bethi napisał(a):czas na zmiany, których się tak boję, że przez półtorej roku pozwalałam się wykorzystywać.

najwyższy czas...
*maleństwo* napisał(a):Jakoś mnie lęk dopada..chyba dostane jakiś atak

oj no tylko bez takich myśli mi tu proszę! wkręcać się nie wolno! ;)

zimbabwe wracaj do zdrowia ;)
Mooni napisał(a):Ja mam dzis dzień jakiś dziwny. Boli mnnie głowa i czuję się, jakbym ją miała wypełnioną helem (pustogłowie? Twisted Evil )

Pustogłowie to choroba występująca zazwyczaj u studentów ;) Objawia się zwykle na kolokwiach i egzaminach i zazwyczaj zdąża przejść przed poprawkami :mrgreen: (tego ostatniego mi życzcie :P )
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luthien 10 sty 2008, 14:38
U mnie pustogłowie występuję przy pisaniu bezsensownych eseji (a mam teraz takie 4, z czego właśnie kończę 2, więc jeszcze 2 przede mną :? ), a zwłaszcza gdy brakuje mi jeszcze z 3000 znaków, a nic sensownego nie potrafię wymyślić ani znaleźć w materiałach.

Dzień pod znakiem tabletek przeciwbólowych :?

IceMan tobie i wszystkim studentom (czyli sobie też :mrgreen: )- powodzenia w czasie kolokwiów i sesji :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez IceMan 10 sty 2008, 14:44
luthien napisał(a):IceMan tobie i wszystkim studentom (czyli sobie też Mr. Green )- powodzenia w czasie kolokwiów i sesji Very Happy

ufff... przyda się ;) (nie dziękuję :P )
luthien napisał(a):U mnie pustogłowie występuję przy pisaniu bezsensownych eseji (a mam teraz takie 4, z czego właśnie kończę 2, więc jeszcze 2 przede mną Confused ), a zwłaszcza gdy brakuje mi jeszcze z 3000 znaków, a nic sensownego nie potrafię wymyślić ani znaleźć w materiałach.

U mnie wnerw przy pisaniu kolejnego sprawozdania z fizyki którego mi się nie chce pisać :P
Przyjaciel forum

przez Mooni 10 sty 2008, 14:55
IceMan i luthien życzę wam a takim razie pełnogłowia. I niech to wypełnienie waszych głowic będzie treściwe i z polotem :mrgreen:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 10 sty 2008, 15:07
Mooni napisał(a):I niech to wypełnienie waszych głowic będzie treściwe i z polotem

...i bez wylotu (z uczelni) :P
Przyjaciel forum

przez eva79 10 sty 2008, 15:57
Cholera,powinnam wyjsc z domu.Mam tyle spraw do załatwienia.A siedze przed komputerem i odwlekam moment wyjscia:(
Znowu czuje ten ucisk w brzuchu i gule w gardle.No i w glowie zaczyna mi wirowac.Jak ja zazdroszcze ludziom,ktorzy zyja normalnie.Bez nerwicy.

przez rolingstone 10 sty 2008, 16:56
A ja dziś bezlękowo. No nie mogę z tą nerwicą. Przedwczoraj hiperlęk, a dziś OK. Kurczę, mogłaby się na coś zdecydować :)

Pozdrawiam
Nerwicę można pokonać :)

przez Jaśkowa 10 sty 2008, 23:05
a ja dziś przespałam pół dnia co za koszmarna pogoda w weekend czekają mnie dwa egzaminy Panie miej mnie w swojej opiece :roll:
rolingstone to, że nerwiczka jest złośliwa to już dawno odkryłam robi z nami co chce cholernica jedna :twisted:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 10 sty 2008, 23:23
Poli witaj w klubie mój jedzie na Eurospalu trzeci dzień tak kaszle :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez makanti 10 sty 2008, 23:25
Dzisiejszy dzień to jeden z milszych w ciągu ostatnich trzech miesięcy :smile: Cały dzień przegadałem z koleżanką no i poza tym dostałem pracę w Holandii więc tylko załatwię bieżące sprawy i wyjeżdżam z tej dziury...
...

przez IceMan 11 sty 2008, 00:46
eva79 napisał(a):Cholera,powinnam wyjsc z domu.Mam tyle spraw do załatwienia.A siedze przed komputerem i odwlekam moment wyjscia:(
Znowu czuje ten ucisk w brzuchu i gule w gardle.No i w glowie zaczyna mi wirowac.Jak ja zazdroszcze ludziom,ktorzy zyja normalnie.Bez nerwicy.

Uff... znam to - to piekielnie utrudnia przygotowania ale wtedy nie myślę za wiele, biorę najpotrzebniejsze rzeczy i po prostu wychodzę żeby tylko wyjść. Planowanie wtedy wykańcza. Wolę wyjść bez czegoś niż w ogóle nie wyjść.
Jaśkowa napisał(a):w weekend czekają mnie dwa egzaminy

powodzenia ;)
makanti napisał(a):Dzisiejszy dzień to jeden z milszych w ciągu ostatnich trzech miesięcy Smile Cały dzień przegadałem z koleżanką no i poza tym dostałem pracę w Holandii więc tylko załatwię bieżące sprawy i wyjeżdżam z tej dziury...

No wreszcie pozytywy widzisz - to dobrze :smile: - a jak wyjeżdżasz - na jakiś czas czy na stałe?
Przyjaciel forum

przez eva79 11 sty 2008, 01:07
Bylam u psychiatry.Dostalam skierowanie do psychiatryka na odzial nerwic.Nie wiem co robic.Boje sie troche/

Sortuj wg