Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 06 sty 2008, 23:16
Ehh po prostu mam takiego pecha po prostu że słysze... dzisiaj słyszałem słowa"Co to za chłopak"....odpowiedż brzmiala "To ciul"przy czym było wyrażne spojrzenie na mnie.
:)

przez VTEC 06 sty 2008, 23:38
człowiek nerwica :

powinieneś się poważnie zastanowić czy możesz nazwać choćby znajomymi ludzi , którzy mówią na Ciebie ciul ....

***ieprzyć ich .... :evil:
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez viviana 06 sty 2008, 23:58
Do po południa miałam fajniutki dzień . Raniutko napadało śniegu , więc poszliśmy z synkiem na saneczki . Było super i mieliśmy fuksa , bo po śniegu nie ma już śladu :( Póżniej miałam atak ciśnieniowy , ale o tym już nabazgrałam gdzie indziej ;) Juto wybieram sie do lekarza , wyprawa na 102 :)

człowiek nerwica , wiem ,że to trudne , ale postaraj się nie przejmować tym co mówią inni . Ja się tego nauczyłam i nauczysz się Ty :)
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 07 sty 2008, 00:36
człowiek nerwica napisał(a):chłopak"....odpowiedż brzmiala "To ciul"przy czym było wyrażne spojrzenie na mnie.

takim elementom jak ci ludzie uzywajacy takich słów wspłczuj naprawde ;)
niech wezmą słownik i sprawdzą znaczenie zanim zaczną uzywać ;-) Nie przejmuj sie nimi załosne ludziki pozdrawiam Ciepło :))))))))
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez agnieszas25 07 sty 2008, 08:57
Ludzie gadaja i zawsze beda gadac.............co by sie nie zrobilo...........................w ten sposob oczyszczaja siebie..................znajduja sobie osoby o ktorych mozna pogadac i samemu poczuc sie lepiej. Tak wiec chrzanic to. :lol:

U mnie leki zaczely dzialac......................w koncu.....................budze sie bez leku..............coz za piekne uczucie................jednak depresja nadal pozostaje....................wczoraj caly dzien przelezalam w lozku......................ale dzionek byl nawet super...............nadrobilam zaleglosci filmowe.................mezus zajmowal sie swoimi sprawami..........................naprawde odpoczelismy. Oby juz tak zostalo. :D

przez something else 07 sty 2008, 10:20
tekla, dziękuje bardzo, jako jedyna odpowiedziałaś na mojego posta. Jakoś sie udało, moja kochana przyjaciółka już podniosła sie z dołka, ponoć dzięki mnie :smile:. Najważniejsze, że już sie szczerze uśmiecha. Emanuje szczęściem. Nadal nie wiem za bardzo co sie działo z Nią, jednak wiem już, że nigdy nie pozwolę już Jej być samej w taki czas. Bo czasem sama obecność wystarcza.

Raz jeszcze Ci dziękuje, kawę....albo gorącą czekoladę (jako, że mróz) Ci winien jestem, trzymaj sie ciepło i nie daj sie złamać ;)

przez IceMan 07 sty 2008, 12:29
viviana napisał(a):Raniutko napadało śniegu , więc poszliśmy z synkiem na saneczki . Było super i mieliśmy fuksa , bo po śniegu nie ma już śladu

Za to przynajmniej u mnie jest pełno lodu. Pół drogi na uczelnie szedłem po jednej długaśnej tafli lodu. Nie wiem jak się nie wywróciłem :P

A u mnie ... co tu dużo pisać - wszystko wyraża mój avatar :P

anonim napisał(a):jak to jest że zawsze słyszysz to co inni o tobie mówią?

a może to ludzie którzy mówią na tyle głośno żeby ta osoba o której się mówi na pewno usłyszała... nie rozumiem tylko czemu Darek albo ma do takich farta albo się wokół takich obraca
Przyjaciel forum

przez smutna48 07 sty 2008, 13:33
Ludziki kochane trzymajcie się nie dajcie się zwariować :) u mnie ostatnio super, ale smutno mi sie robi na myśl o tym, że wyjedzie 13 :(( miałam miec wizytę u lekarzy w styczniu, ale nawet nie pamiętam kiedy... zgubiłam te kartki z tą informacja moze to i dobrze odwołam :)) bo jak wam słowo daje nie są mi juz potrzebni :)))
Mam tylko klopot z matka boszzzz u nas tak szybko wszystko się dzieje spac u mnie nie może to znaczy spi ale matka chodzi wkurzona do emtej potęgi :(( przykro mi , że po tym co przeszłam ona jest taka oschla taka denerwująca a ja nie mam szmas sie z tąd wynieść narazie :(( poprostu nie mam szmas:((
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez pyzia1 07 sty 2008, 13:53
Wygląda, że u was ciągle jeszcze mróz a u mnie prawie wiosennie! Co prawda trochę mokro bo wszystko się potopiło ale za to temperatura jest do zniesienia(wreszcie) i świeci słoneczko. Aż miło :smile:
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez rolingstone 07 sty 2008, 16:00
Jezu, ale się dziś źle czuję. No co jest do diabła :(

Czy mróz wpływa ujemnie na Wasze zdrowie?
Nerwicę można pokonać :)

przez viviana 08 sty 2008, 00:20
Płacze , płacze i nie przestane płakać :cry: Dzisiaj dowiedziłam się , że odszedł Kacperek , chłopczyk któremu wysłałam miesiąc temu zabawke z Bobem Budowniczym . On kochał Boba , a dziś juz Go nie ma :cry: Coś we mnie się buntuje , bo dlaczego tak się dzieję , ze dzieci cierpią , odchodzą ??? Dlaczego ???
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez luthien 08 sty 2008, 19:23
dżejem napisał(a):
IceMan napisał(a):A u mnie ... co tu dużo pisać - wszystko wyraża mój avatar

Jak dobrze już nie mieć żadnych egzaminów. :P

Oj, a ja jeszcze nic nie mam do przodu, zaliczenia zaczynam dopiero za dwa tygodnie, ale się hardcore szykuje :roll:

przez depresyjny86 08 sty 2008, 22:15
A ja zrobiłem pierwszy kroczek.......wyszłem sobie z domu tak normalnie polazić nie było mnie w domu ponad godzine,inaczej wreszcie się postawiłem swoim rodzicom...mam nadzieje ze jutro tez mi się uda
:)

przez Amy Lee 08 sty 2008, 23:07
człowiek nerwica napisał(a):A ja zrobiłem pierwszy kroczek.......wyszłem sobie z domu tak normalnie polazić nie było mnie w domu ponad godzine,inaczej wreszcie się postawiłem swoim rodzicom...mam nadzieje ze jutro tez mi się uda

No i właśnie o to chodzi :smile: Małymi kroczkami można zajść bardzo daleko!

A u mnie mniej różowo, zmęczona po całym dniu na uczelni, w domu awantura... :/
Amy Lee

Sortuj wg