Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 31 gru 2007, 16:28
a jednak będzie wie o wszystkim i będzie u mnie :)) :mrgreen: z reszta chyba sister zmiękla ;) :roll: a ja sama zobaczę ale czuje w kościach że będzie :))))))<hura>
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Amy Lee 31 gru 2007, 17:50
Ja jeszcze raz przemyślałam sobie opcję wyjścia, ale... zaziębiłam się. Nah, siedzę w domu.

Przyszły filmy na DVD 8)
Amy Lee

przez linka 31 gru 2007, 18:15
dżejem napisał(a): teraz w słuchawkach leci Hendrix- "All Along The Watchtower". Kocham ten kawałek... :smile:

Tego nie da się nie kochać :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zorki 01 sty 2008, 17:28
Miło było.
Trafiłem kulturalną imprezę. Na mój gust trochę aż zbyt kulturalną. W zhipisiałym towarzystwie piliśmy wino i graliśmy w butelkę.
Ale miło było.
:]
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez anonim 01 sty 2008, 17:32
A ja siedziałem do 6 rano i potem poszedłem spać, sylwek minął mi jak normalny dzień z tą różnicą, że siedziałem te trzy godziny dłużej no i było słychać i widać jak szczelali w nocy...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez luthien 01 sty 2008, 18:00
Przespałam wczoraj dwunastą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mam straszną grypę żołądkową, byłam taka zmęczona tym bólem brzucha i mdłościami, że zmogło mnie wczoraj około dziesiątej. Obudziłam się tylko na chwilę jak wyły syreny i strzelali petardami i mruknęłam tylko: "kurde obudzili mnie" i za minutę już spałam dalej. Dzisiaj jest już trochę lepiej, chociaż wieczorem to wszystko się nasila. Fajny Sylwester :? fajny Nowy Rok :? nie ma co. Zabrałam się do realizacji postanowień noworocznych, ślęczę nad esejami.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez pyzia1 01 sty 2008, 20:30
Rzaba napisał(a):Trzymajcie za mnie kciuki!!!

I jeszce jedno. Ciesze się , że ten parszywy rok się kończy i mocno wierzę w to, ze w następnym będe wolna i silna :D Czego i wam życzę :D

Trzymam z całych sił, mam nadzieję, że Ci się uda.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez makanti 02 sty 2008, 01:07
Przespałem dziś cały dzień...
...

przez rolingstone 02 sty 2008, 10:59
Witam wszystkich w nowym 2008 roku,

niestety od niedzieli mam gorszy nastrój, ucisk głowy i lekki lęk, ale może ten rok będzie lepszy niż poprzedni.

Pozdrawiam
Nerwicę można pokonać :)

przez viviana 02 sty 2008, 12:17
Czuję się zaj...ście żle :( Taki o to będę miała dzisiaj dzień :(
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez *maleństwo* 02 sty 2008, 16:41
Ojjj jak mnie tu juz dawno nie było ...:/
Mam remont i miałam strasznie mało czasu.... a mam już dość tego wolnego.. i tych świat wszystkich bo nie powinno się pracowac no i remontowac a mnie czas goni!jeszcze wczoraj zepsuła mi sie w aucie szyba i jechałam ponad 60 km z otwarta , snieg piżdziło jak nie wiem... no nigdy tak nie zmarzłam!!! masakra!myslałam że sie przewroce jak do domu weszłam!.... buuu....
Mam nadzieję że ten rok bedzie lepszy ..dla nas wszytkich nerwusków :))

przez Amy Lee 02 sty 2008, 20:09
Ja coś kiepsko ostatnio śpię. Długo w noc myślę, a potem bardzo późno się budzę. A moim postanowieniem noworocznym będzie zmiana trybu dobowego.

Ostatnio wymyśliłam ciekawą teorię, że ten który chciał być moim chłopakiem, a potem nie chciał, może mieć tak na prawdę stany depresyjne wywołane zaburzeniami hormonalnymi. Teraz to i tak dla mnie raczej obca osoba, ale na przyszłość to ja na prawdę nie chcę faceta, który ma problemy sam ze sobą. Bo mnie jest czasem ciężko, ale się przynajmniej staram.

Mam nadzieję, że wy też, bo u was każdy, najmniejszy sukces jest wart docenienia, więc się nie poddawajcie. Głowa do góry!
Amy Lee

przez yeti 02 sty 2008, 22:05
Amy Lee napisał(a):Ja coś kiepsko ostatnio śpię. Długo w noc myślę, a potem bardzo późno się budzę. A moim postanowieniem noworocznym będzie zmiana trybu dobowego.

witaj w klubie, też bym chciała to zmienić... Może nam się uda ;) Powodzenia:)

przez Amy Lee 02 sty 2008, 22:24
yeti napisał(a):
Amy Lee napisał(a):Ja coś kiepsko ostatnio śpię. Długo w noc myślę, a potem bardzo późno się budzę. A moim postanowieniem noworocznym będzie zmiana trybu dobowego.

witaj w klubie, też bym chciała to zmienić... Może nam się uda ;) Powodzenia:)

Na początek myślenie o czymś przyjemnym przed zaśnięciem, mniej kawy w ciągu dnia, zielona herbata, witaminy, melatonina i oczywiście dobre chęci :smile:
Amy Lee

Sortuj wg