Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez luthien 28 gru 2007, 19:03
dżejem napisał(a):dieta powinna być bogatsza kalorycznie.

Prawda. Wszystko zależy od trybu życia, płci, wieku, wagi... Nie wyobrażam sobie jak ktoś pracujący ciężko fizycznie wytrzymałby na 1000 kcal ;)

dżejem napisał(a):ale podczas jazdy samochodem odpadło mi pół zęba. To znaczy zęba razem z plombą.

Współczuję. Ja na szczęście przynajmniej z zębami nie mam problemów.

Nie mogę się doczekać niedzieli :D :D :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez dlugi 28 gru 2007, 19:11
anonim napisał(a):Dziś w mieście spotkałem ją...Tą z którą miałem iść na stódniówkę...Szła z chłopakiem, szli trzymając sie za ręce...ech okropny widok :/ mam przez to niezłego nerwa :/

Trzeba było mu skopać jaja a ty tak po prostu przeszedłeś obok.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez viviana 28 gru 2007, 23:04
luthien , masz rację :) Zapomniałam napisać to co Ty napisałaś bo zakręcona kobitka jestem : :smile: Od drugiego stycznia zaczynam , jak co roku .

Ranek -ok , południe - ok , po południu poddenerwowanie a , że doprawiłam się kawą to wieczorem nerwy jak cholera i te napięcie :( Morał z tego , nie pij vivianko mocnej kawki . Dołożył się jeszcze do tego mąż , ale to już inna bajka...Jak przyjedzie to zastosuje chyba metodę długiego ;)
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 29 gru 2007, 00:21
staram się napisał(a):ja wczoraj sie czułem jak Miałczyński w dniu świra

a ja się tak dziś czuje identycznie coś jak przy wypłacie Jesus k... ja.....p........ autentycznie tak i jak bym dostala w m..ę
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez anonim 29 gru 2007, 01:39
Trzeba było mu skopać jaja a ty tak po prostu przeszedłeś obok.

Szczerze to jak go zobaczyłem to żal mi się zrobiło, małe takie(niższy od niej chyba, waflowate. A poza tym nie będe bił człowieka w południe w centrum miasta...Zresztą on nie jest niczemu winny
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez dlugi 29 gru 2007, 06:04
Jak zastaniesz swoją dziewczynę w łóżku z inny m facetem to go przykryj żeby sie nie zaziębił.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez Mooni 29 gru 2007, 13:08
anand22 napisał(a):wina by była tylko po naszej stronie

o właśnie. Trzeba sie zastanowić nad swoim związkiem, a nie szukać winnych dookoła. Po prostu coś szwankowało, niedogadanie jakieś, brak zrozumienia porzeb. Potem nawet rozmowa nie pomaga, kazde mówi swoim własnym, niezrozumiałym dla drugiej strony, językiem. Bez tego związek nie może poprawnie funkcjonowac. Przerabiałam to przez 10 lat i wiem, co mówie.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez viviana 29 gru 2007, 13:57
Smutek , smutek , smutek :( Najchętniej zaszyłabym się gdzieś w kącie i długo z niego nie wyszła :( Spadam do swojego świata ...
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez Felicity 29 gru 2007, 14:40
Chrzanię to :twisted: A przynajmniej się staram. Czekałam na jego odzew. Nie doczekałam się. Doczekałam się dwuznacznych opisów na gg. Teraz nie rozumiem już nic. Gówno nadal trwa ale podnoszę się po zaistniałej sytuacji. :smile:
Szukam Nadziei.

przez smutna48 29 gru 2007, 15:30
Wariuje wariuje wariuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
A może już zwariowałam :( ???? Nie wiem .......AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
mam problem :( dośc wielki:(( Nie wiem co mam zrobic z sylwestrem... Zaprosilam kogos do siebie ale myslałam ze moja siostra mi jakoś pomoże ze bedzie ze bede mogla razem z Nim posiedziec u niej a tu :cry: nie wiadomo czy gdzies nie pojdzie. pytałam jej czy beda w domu mowiła ze tak :( a jak sie dowiedziała ze On ma byc to tak jakby "ja się ualtniam" Bosz ludzie co ja mam zrobić sama z nim tu nie moge siedziec :cry: :cry: :cry: :cry: Co ja mam zrobić Pomocy!!!!!! z nikąd pomocy do tego matka za ścianą AAAAAAAAAAAAAAAAAA jestem strzębkiem nerwów boje sie i chyba wogle znikne i moje zycie spłynie w kiblu :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez anonim 29 gru 2007, 15:48
a jak już o sylwestrze mowa to mam iść do kumpla na impreze tylko powiedział: alkohol przynosi każdy ze sobą, nie chciałem już pytać żeby głupka z siebie nie robić to co mam wziąć, szampana?wódę? Kurcze, ale się ostatnio rozpiłem :)

Smutna może wyjdźcie gdzieś zamiast w domu siedzieć...
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez smutna48 29 gru 2007, 15:51
Gdzie????????????? jak zimno i do kitu gdzie???????? kurcze buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry: :cry: :cry: dlatego chciałam zeby Ona byla bo to jej kolega ze szkoły pods. znają się i takie tam było by poprostu fajniej :(( a tak to nie wiem co robić :cry:
Susan Taylor

przez anonim 29 gru 2007, 15:53
No nie wiem może do jakiegoś baru, restauracji gdzie organizują sylwka jeśli w ogóle będą gdzieś wolne miejsca bo z tym pewnie ciężko teraz będzie...
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Sortuj wg