Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pstryk 09 gru 2007, 14:09
Naprawdę ważne są opinie ludzi,którzy nas poznali.

Święte słowa. Dodam: opinie tych, którzy są warci uwagi...

Ja znowu w niebie jestem. Ale jakaś niespokojna. W czwartek sie mocno pocięłam. Do dzisiaj czuje jakiś niesmak i niepokój. Czyżby miało być jeszcze ostrzej :?: :?: :?: :?: Jakieś dziwne przeczucie, coś wisi nade mną.
Pstryk

przez smutna48 09 gru 2007, 16:24
Oj Bethi Bethi i po co??? lezej Ci teraz??? jak ty będziesz wyglądac z bliznami <tule> chyba wcale dobrze nie jest wciąz mam wrażenie ze wcale piekła nie opuściłaś ciągle się czyms zadręczasz. Co na to Twoj nowy chlopak??? Przestań się ranić czyTy nie rozumiesz ze juz dość koszmarów ile można w tym tkwić wyłąz z tej czarnej dziury zastaw ją czyms zebyś nie mogła wpaść nigdy więcej <tule b ciepło>
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Sorrow 09 gru 2007, 17:26
Marcel79 napisał(a):Mam nienawidzieć każdego,kto mając 2 sekundy na wyrażenie swojej opinii na mój temat oceni mnie negatywnie? Przecież to nie wynika z jego złego charakteru,a raczej z głupoty,niewiedzy,braku empatii lub po prostu z tego,że brakło mu czasu lub chęci,by spróbować postawić się na moim miejscu.

A myślisz, że czym niby jest zły charakter jak nie głupotą, niewiedzą i brakiem empatii?

Ogólnie rzecz biorąc się zgadzam z przedmówcami. Takiemu bydłu trzeba pokazać gdzie jego miejsce. Nie można na takich gnoi szczędzić rózgi, bo się zepsują :twisted: .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 09 gru 2007, 17:39
a propo rozg przydala by się komus powinnam sprac dupsko na kwaśne jabłko ale obić tak zeby juz nigdy nie usiadl na d... :twisted: :twisted: :twisted:
Susan Taylor

przez Marcel79 09 gru 2007, 17:42
Czasami dobrzy ludzie robią złe rzeczy (i odwrotnie). Nigdy nie zdarzyło się Wam nazwać z pogardą np.jakiegoś polityka głupkiem zamiast użalić się empatycznie nad jego nieszczęsnym losem? ;)
Spójrzmy na sprawę zadaniowo: co dobrego może przynieść atak agresji? (abstrahując od tego,że najczęściej ofiara nie jest zdolna do zareagowania agresją)

przez fiufiu 09 gru 2007, 20:09
Moj dzisiejszy dzien wyglada tak.....mam zajebistego dola....wlasnie pije a zaraz ide do kumpla na ciag dalszy. Mam teraz ogolnie na wszystko wyje... jutro do roboty...na nia tez mam wyj... najwyzej sobie inna znajde prace. Z rodzicami dzis znow rozmawialem oni mi sie dziwia ze ja tak narzekam...bo mam dobre zycie ogolenie ( a jak na moj wiek to zajebiste) ale jestem samotny...laska ktorej zaufalem mnie olewa...a raczej chyba dalej probuje sie ze mna bawic...sam juz nie wiem. Wylane na wszystko...ech.....Wasze zdrowie......
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez Sorrow 09 gru 2007, 20:54
anand22 napisał(a):
Marcel79 napisał(a):Czasami dobrzy ludzie robią złe rzeczy (i odwrotnie). Nigdy nie zdarzyło się Wam nazwać z pogardą np.jakiegoś polityka głupkiem zamiast użalić się empatycznie nad jego nieszczęsnym losem? ;)

Ludzie gardzą politykami, śmieją się z nich, a tak naprawdę do każdy im zazdrości, że są znani, zamożni, mają ciekawe życie

Niezbyt. Po prostu ludzie gardzą politykami z tego powodu, że politycy są ludźmi upośledzonymi moralnie i często niekompetentnymi, którzy z nie wiadomo jakiej racji próbują kontrolować życie innych ludzi.

przez depresyjny86 09 gru 2007, 22:52
A ja tylko chcialem dodać że leże w łóżku bo mnie grypa wzieła :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i tak cały dzień przeleżałem prawie :cry: :cry: Czasami boje się ze to ptaisa grypa bo mnie mocno dreszcze biorą :cry: :cry: :cry: <no wiem nie realne ale troche sieboje>
:)

przez Lukasz1987 09 gru 2007, 22:59
człowiek nerwica napisał(a):Czasami boje się ze to ptaisa grypa bo mnie mocno dreszcze biorą

mam tak samo ... różni nas tylko, że Ja mam teraz faze na Sepse ... kiedyś wyskoczyły mi czerwone plamy i narobiłem takiej paniki, że ho ho !

dzisiejszy dzień ...

przyjmuję już tydzień leki i do tej pory było bez efektów a dziś totalne dno ... boje się :(
Mam dopiero 19 lat ...

przez smutna48 09 gru 2007, 23:41
człowiek nerwica no bez przesady nie masz ptasiej grypy krolcfelda jakoba czy jak to sie pisze tez nie masz ;) Jedyne co masz to tą wrazlwośc ktorej innym w Twoim otoczeniu brakuje jestes jak IA sztuczna inteligencja ludzie Cie nie rozumieja bo sa płytcy Ci o ktorych piszesz czasami ... pozdrawiam ciepło nie daj się bedzie dobrze nie wkręcaj sobie czegos czego nie masz :)<tule>
Susan Taylor

przez Tornado 10 gru 2007, 09:49
To mnie wszystko przerasta. Mój dzisiejszy dzień, wczorajszy, dni dalsze i przyszłe... Nie potrafię, nie daję rady :cry:
Ból psychiczny to chyba najgorszy ból ze wszystkich /a z bólem fizycznym miałam do czynienia nie raz - i to nawet nie małym - ale tak źle nie było/
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez snaefridur 10 gru 2007, 11:50
Właśnie wróciłam z zakupów i miałam wrażenie,że wszyscy w jakiś magiczny sposób wiedzą,jak bardzo się wczoraj schlałam :/.
Generalnie nie wypiłam dużo,ale w trakcie wzięłam 2 ibupromy,co było kiepskim pomysłem.Nie poszłam na zajęcia,bo chyba ozdobiłabym autobus.
Bosz...moja głowa :(.Chcę umrzeć.
Z pozytywów ino tyle,że przegadałam pół wieczoru z mężczyzną,w którym się od pierwszej LO podkochuję.Zajęty naturalnie,a M. to bardzo miła dziewczyna .
:?
snaefridur

przez Lukasz1987 10 gru 2007, 12:03
snaefridur napisał(a):jak bardzo się wczoraj schlałam :/.

generalnie właśnie dlatego staram się unikać gorzałeczki ...

pamiętam jak na studniówce przecholowałem, ale taka okazja raz w życiu ... :/ i od tamtej pory powiedziałem stop ! a teraz biorę leki a więc na razie odpada :(

dziesiejszy dzień ... na 13.00 do pracy ( do 21.00 ) >>> szlak by to trafił nie lubię tych popołudniowych zmian, ale praca to nie bajka więc iść trzeba !

ogólnie ostatnio zaczynam się zastanawiać dlaczego nie zacząłem studiować :( myśl nie daje mi spokoju >>> czuje się jako zwykły robol ...

pozdrawiam i życzę miłego dnia ! :)
Mam dopiero 19 lat ...

Sortuj wg