Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonim 08 gru 2007, 20:49
I co jeszcze kurrrrrrr*a? No zebrało się dwóch i będą teraz gadać jacy to oni nie są straszni. A może tak zrobić to o czym tu wiele razy była mowa: zaakceptować to czego nie da się zmienić i popracować nad tym co da się zmienić? A może po prostu w was dwie cholerne marudy i nie macie w sumie za bardzo konkretnej potrzeby zmieniana czegokolwiek w sobie tylko tak szukacie dziury w całym? Zastanówcie się ...

Chyba nie chodziło Ci o mnie... poza tym trzeba zrozumieć że nie wszyscy są idealni i każdy ma coś nie tak, jeden ma krzywy nos drugi ma krzywe zęby jeszcze inny łysieje... Każdemu coś dolega i nie ma co zwracać uwagi na gwiazdy hollywood które mają za sobą 50 operacji plastycznych, albo mają pół kilo tapety na sobie, zobaczcie ich zdjęcia robione z zaskoczenia to zobaczycie, że niektórzy z nich są wręcz szkaradni...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez IceMan 08 gru 2007, 22:39
anonim napisał(a):Chyba nie chodziło Ci o mnie... poza tym trzeba zrozumieć że nie wszyscy są idealni i każdy ma coś nie tak, jeden ma krzywy nos drugi ma krzywe zęby jeszcze inny łysieje... Każdemu coś dolega i nie ma co zwracać uwagi na gwiazdy hollywood które mają za sobą 50 operacji plastycznych, albo mają pół kilo tapety na sobie, zobaczcie ich zdjęcia robione z zaskoczenia to zobaczycie, że niektórzy z nich są wręcz szkaradni...

No teraz to całkiem inaczej gadasz. I o to chodzi :D Od świecenia są gwiazdy a my normalni ludzie jesteśmy od tego żeby pokazywać normalność - a wraz z nią rozsądek i umiar - w podejściu do siebie też. Po prostu ;)
Przyjaciel forum

przez anonim 09 gru 2007, 01:04
co nie zmienia faktu że i tak mam cholernego doła po "aferze stódniówkowej" ale cóż mogę zrobić...
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 09 gru 2007, 01:08
Nie dziwię Ci się... każdy by miał. Ale najgorsze to jeszcze się zacząć w tym momencie czynnie pogrążać obrażaniem własnej osoby. A to widzę że rozumiesz i chwała Ci za to. PS. Przypomnij mi te słowa jeśli Ci się zdarzy zauważyć kiedykolwiek powyższe objawy u mnie ;)
Przyjaciel forum

przez anonim 09 gru 2007, 01:22
Nie ma sprawy ;) Choć z drugiej strony od tamtego smsa zacząłem czuć się wolny...przez 4 lata ukrywałem swoje uczucie...Teraz gdy wszystko wyszło na jaw czuje się lepiej, jakby kamień spadł mi z serca... Dziś już było lepiej niż wczoraj choć był jeden nieprzyjemny incydent...poszedłem do kumpla i zostałem trochę niemiło przyjęty...po tej wizycie powiedziałem sobie: a niech się pier*oli nie będe się przez imbecyla przejmował...
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez IceMan 09 gru 2007, 01:36
Nieprzyjemne incydenty puszczamy w niepamięć i idziemy do przodu ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 09 gru 2007, 03:44
A ja dziś zupełnie przypadkowo spotkałem 2 osoby ktore mnie znaly z przeszłości...te osoby stały sobie i gadały ze sobą,a ja przypadkowo przechodzilem obok nich...Na początku podeszłem i powiedziałem cześc no i poszłem dalej i skręciłem w lewo i zacząłęm słuchać tego co o mnie mówiły te 2 osoby.....niestety przyjemnych rzeczy o sobie się nie dowiedziałem :cry: :cry: <te 2 osoby mnie niewidziały bo byłem za murem>miedzy innymi było zdanie:Boże jaki ciul z niego....,no masz racje Daruś jest niezłymprzyje.em :cry: :cry: <dla wyjaśnienia nazywano mnie Daruś w liceum :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: >padały jeszcze gorsze słowa ale tych to nawet w stanie nie jestem napisać :cry: :cry:
:)

przez pan zolpidem 09 gru 2007, 03:49
Mój dzisiejszy dzień. Do południa dwadzieścia przyjemnych kilometrów na rowerze. A po południu powrót na kurs prawa jazdy. Pozytywnie, dzień na plus.

Pozytywnie.

przez Marcel79 09 gru 2007, 11:18
Jak to było? Nie sądźcie,byście nie byli sądzeni? Nie twierdzę,że nigdy nie byłem obrażany i raniony przez ludzi,nie twierdzę,że nie kosztowało mnie to wiele bólu. Ale każdy musi nieść swój krzyż,można do tego podejść w sposób religijny albo racjonalny. Niewiele osób dostaje od losu superwygląd, extracharakter i brak problemów. Większość z nas dostanie jeszcze od życia nieraz po d... i oby nie dotyczyło to tych,którzy dokuczali przedmówcy.

przez snaefridur 09 gru 2007, 11:24
Albo nadstaw drugi policzek? ;)
Marcel79,mam nadzieję że nie mówisz serio...
snaefridur

przez Marcel79 09 gru 2007, 11:33
Mam nienawidzieć każdego,kto mając 2 sekundy na wyrażenie swojej opinii na mój temat oceni mnie negatywnie? Przecież to nie wynika z jego złego charakteru,a raczej z głupoty,niewiedzy,braku empatii lub po prostu z tego,że brakło mu czasu lub chęci,by spróbować postawić się na moim miejscu. Czy każdy z nas jest tak empatyczny,że nigdy w sprzyjających okolicznościach nie skrytykował innych?
Jeśli ktoś kogo słabo znam wyrazi swoją opinię na mój temat na podstawie mojego wyglądu,zachowania,tików,sposobu mówienia - nie interesuje mnie to,choć negatywne opinie nigdy nie są miłe. Naprawdę ważne są opinie ludzi,którzy nas poznali.

przez IceMan 09 gru 2007, 12:59
anand22 napisał(a):Ważysz prawie 100 kg, więc siłę musisz mieć, tak więc za takie coś trza im było z zaskoczenia nakłaść po mordzie albo chociaż się jakoś odgryźć. Z każdą taką sytuacją w której zostaniesz poniżony i nic z tym nie zrobisz, Twoja psychika będzie coraz gorsza, więc musisz się przeciwstawić od czasu do czasu.

Nakłaść po mordzie nie tylko dla poprawy twojej psychiki ale żeby inni też się nauczyli na przykładzie tamtych. Im więcej pozwalasz na poniżanie tym mocniejsze zielone światło dajesz tym idiotom żeby to robili. W sumie po mordzie to taka ostateczna metoda - odradzam korzystać ale przyłożyć odpowiednim tekstem albo stuprocentową pogardą - jak najbardziej.

Marcel79 z takim podejściem jak opisujesz to Darek zaszedł do tego miejsca w którym obecnie jest. Niestety ludziom trzeba pokazywać że mają mieć do nas szacunek i pewną dozę respektu. A Darek nie jest żadnym cierpiętnikiem żeby nieść swój krzyż i znosić pogardę i poniżanie, tylko jest normalnym człowiekiem tak jak każdy z nas który chce normalnie prosperować w tym świecie i nie obrywać od każdego za rogiem.
Przyjaciel forum

przez smutna48 09 gru 2007, 13:29
nic mi się nie chce :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg