Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Gosiulka 06 gru 2007, 16:55
Współczuję.Dobrze że była przy tobie mama,która ci pomogła. Ach te nerwy kiedy nam się to wreszcie skończy.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 06 gru 2007, 16:59
Smuutna to tylko lęk,życzę Ci aby się to już nie powtórzyło.

A mojdzień jest w miare ok..........szkoda tylko że jestem przeziębiony.....
Dzisiaj w nocy miałem atak takich dreszczy...,najgorsze że to się już tak dzieje kolejny raz....nie wiem skądsię te drescze biorą...
:)

przez Gosiulka 06 gru 2007, 17:06
Człowieku Nerwica może to nadchodzi grypa co????
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooni 06 gru 2007, 17:08
snaefridur napisał(a):Lubię ogórki małosolne.
W porównaniu z niektórymi ludźmi,z którymi mam szczęście mieć do czynienia,są całkiem bystre :/

bethi, no to może nie wyjdę :mrgreen:
a wogóle to bądź tak miła, przyjedź i pomóż mi wyjść 8)

smutna48 napisał(a):ja sie poł nocy męczylam z bolem serca

to pewnie na tle nerwowym
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez IceMan 06 gru 2007, 19:53
Polina napisał(a):jestem cholernie zmęczona i ledwo widzę na patrzały

ufff... ja też - po ćwiczeniach z kochanym Panem H. Mistrzuniem Logiki i laboratoriach z fizyki moja energia życiowa jest skrajnie bliska zeru...
Polina napisał(a):dostałam propozycję wyjazdu za granicę for ever i normalnie przeżywam ciężki szok bo tak totalnie z zaskoczenia

współczuję... tzn zaskoczenia ale propozycji nie współczuję bo na dobrą sprawę nie licząc szoku to i może jest z czego się cieszyć... chociaż jak kto woli :roll:
smutna48 napisał(a):Ale byłam odrętwiała cała niemogłam oddychać tzn przy oddychaniu mam takie uczucie jak by coś mi miało peknąć

oby ostatni raz ... nie za przyjemnie
człowiek nerwica napisał(a):szkoda tylko że jestem przeziębiony.....

to co Darek - pijemy zdrowie przeziębionych :P może nie w tym topicu piszę ale pal to licho

Mooni wrzucimy granat z gazem rozśmieszającym do słoika i sobie na pewno poradzisz ;)
Przyjaciel forum

przez Pstryk 06 gru 2007, 20:00
Mooni napisał(a):a wogóle to bądź tak miła, przyjedź i pomóż mi wyjść Cool

Jak tylko wyrwę się z mojego piekła, to na pewno i w pierwszej kolejności zajmę się Tobą Kochanie. W ogóle, przepraszam Skarbie, nie wiem co się dzieje w okół mnie, ciągle się dzieje i dzieje, dokłada się do pieca, chyba mnie potarga :? Widzimy się w weekend. Obiecuję.
Pstryk

przez Amy Lee 06 gru 2007, 20:09
Napisałabym wam coś, ale po co was, biednych znerwicowanych ludzi jeszcze dodatkowo dołować.

Słucham sobie rockowych ballad, nie pomaga, ale dobrze się przy tym płacze.

I tak zaraz jadę do kumpla, może mi pomoże zjeść czekoladę, która mi została z niedoręczonego prezentu mikołajowego.

Nie, nie, nie wierzę, że jestem lepszym człowiekiem niż mówi mi lęk.
:cry:
Amy Lee

przez smutna48 06 gru 2007, 20:18
dzieki wam ja wiem ze to nerwy mam to nie od dziś więc wiem niestety czasem mi sie tak dizeje :( eghh ale juz jest lepiej ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Zahn 06 gru 2007, 20:23
Amy Lee napisał(a):Nie, nie, nie wierzę, że jestem lepszym człowiekiem niż mówi mi lęk.

Lęk to ściemniacz jakich mało... ja bym mu nie wierzył ;)
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

przez Pstryk 06 gru 2007, 21:48
Niebo, tak siebie oszukuje.... Nie potrafię przejść do porządku dziennego z faktem, że mój Ex mnie nienawidzi. To trochę boli wiecie po 4 latach... Boli nie fakt, że mnie nienawidzi, bo w końcu zasłużyłam, a to, że nie potrafię ot tak się nie przejmować jego losem. W gruncie rzeczy obchodzi mnie co się z nim stanie. Nie potrafię ot znienawidzić faceta, chociaż wiem, że tak byłoby lepiej. Co z tego, że go nie kocham. Kiedyś go kochałam.
Obecny związek to coraz więcej lęków. Chłopak jest cudowny, ale ja już nie potrafię się nie bać bycia z kimś. Nie wiem dokąd mnie to zaprowadzi. Na razie widzę czarny mur. Objawy nerwicy się nasilają. Boję się.
Pstryk

przez anonim 06 gru 2007, 22:24
Ostatnio postanowiłem, że nie będe tu zaglądał, ale mam problem...który mnie całowicie dobił i muszę sie was poradzić... Zaprosiłem jakiś czas temu dziewczynę na studniówkę...Wcześniej mówiła, że chętnie pójdzie, ale prosił ją kuzyn żeby z nim poszła, tak się składa, że znam tego kuzyna i z nim pogadałem, powiedziałem, że chciałbym z nią iść na tą stódniówkę, on powiedział, że sobie kogoś znajdzie(i znalazł) więc ponownie spytałem się tej dziewczyny czy ze mną pójdzie, zgodziła się. Dziś w szkole przed próbną maturą gadam z tym kuzynem i powiedział mi nagle że ona ma chłopaka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: powiedział to tak jakby to nic nie znaczyło: a wiesz wczoraj rozmawiałem z jej chłopakiem...ja na to CO? Z KIM QRWA?
"no z jej chłopakiem, nawet spoko koleś nic nie ma przeciwko temu żebyś poszedł z nią" "Czemu mi nic o tym nie powiedziałeś" "bo wtedy jak pytałeś ona jeszcze z nim nie chodziła" :/ Po tej rozmowie byłem tak dobity, że miałem ochotę zrezygnować i wyjść z matury :/ Miałem nadzieje, że będzie z tego coś więcej, bo szczerze na stódniówkę, chciałem iść tylko z jej powodu, a nie bywam na takich imprezach i nie będe czuł się tam dobrze :/ Teraz myślę tylko nad tym jak to wszystko odkręcić, czy pójśc do niej i zagadać: słuchaj dowiedzialem się ostatnio że masz chłopaka i sobie pomyślałem, że trochę nie wporządku byłoby gdybyśmy razem poszli na tą stódniówkę... Czuje się jak by zrobili ze mnie głupka :/ Nie mogę znieśc myśli, że ona kogoś ma :/ ech mam wszystkiego dosyć, cały dzień siedze w pokoju i ciągle o tym mysle.....
Dziewczyna o której myślałem latami i którą w końcu zaprosiłem gdzieś ma chłopaka....Jutro idę kupić flachę i browary...nie ma to jak się nawalić...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez smutna48 06 gru 2007, 22:34
anonim kurcze wiem ze zabolało ale nie baw sie w to. Olej ją nie rozumiem jej chłopaka ja bym się na coś takiego nigdy nie zgodziła... dziwny ten koleś... popytaj nie rezygnuj tak latwo moze jak nie ona to z kims innym???? nie poddawaj się zasługujesz na ten wieczór drugi raz się nie powtórzy sprobuj moze się uda z kims innym pojść... :cry: przykro mi ale popytaj
Susan Taylor

przez anonim 06 gru 2007, 22:42
jutro z nią pogadam na poważnie...ale jestem przygotowany na to że wypłacam pieniądze za stódniówkę i idę chlać... w końcu trzeba zatopić niepowodzenia z tego tygodnia(również związane z próbną maturą)...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez smutna48 06 gru 2007, 22:57
To nie pomoze na chwile poczujesz się lepiej a potem lepiej nie mowić ... probowałam tez tego ale nie skutkuje zawsze rano czułam się 10 razy gorzej a chyba nie o to chodzi :?: :? trzymaj się jak mowię nie ona to inna :!:
Susan Taylor

Sortuj wg