Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Akin 30 lis 2007, 19:18
dzień jak dzień, codziennie tak samo....

Mooni napisał(a):tak właśnie i nie przejmuj się codziennoscia

Tylko to nie takie proste ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:19 pm ]
dzień jak dzień, codziennie tak samo....

Mooni napisał(a):tak właśnie i nie przejmuj się codziennoscia

Tylko to nie takie proste ;)
Akin

przez pyzia1 30 lis 2007, 19:31
Polinka, zauważyłam u Ciebie niepokojącą fiksację na punkcie walców :D Może chcesz o tym pogadać :? :lol:

Ja dzis nie piłam kawy ale za to po powrocie z pracy (dziś o 12) poszalm spać. Musiałam odespać ostatnią upiorną nockę przerywaną ciągle pawiami córki :D (byłam u lekarza - to nie sepsa :smile: )
Za to fajków nakopciłam mnóstwo ;)

Ice Man, nie wiem jak to znosisz. Podziwiam Twoja cierpliwość.
Ostatnio edytowano 30 lis 2007, 21:26 przez pyzia1, łącznie edytowano 1 raz
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez luthien 30 lis 2007, 19:56
Polina napisał(a):Smutna, walcem ją, walcem :lol: :lol: :lol: Iceman, Tobie też polecam walec!! Niezawodna metoda na wnerwiające gnidy

Niezłe, niezłe :D :D :D Muszę wypróbować, mam parę takich wnerwiających gnid :D :D :D
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 30 lis 2007, 19:58
Pyzia1 edytuj post zrob większe odstępy między cytowanym tekstem a wlasnym i będzie ok ;)

Polina czołgiem moze bardziej boli :twisted: :?: hehehehe
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 30 lis 2007, 21:53
Jedno muszę dodać w konkluzji sytuacji którą opisałem kilka postów temu:
Mam naprawdę złotych rodziców a dokładnie złotą mamę. Rozmawiałem z nią przed chwilą, wytłumaczyłem całą sytuację - jest kompletnie wściekła zarówno na właścicielkę stancji która zaczęła wszystko jak i na moją ciocię która całą sytuację jeszcze rozjuszyła... a na mnie? nic :D no i prawidłowo bo w sumie nie miała powodu ale brawa dla niej że nie dała się do końca ponieść historyjkom jakie wczoraj usłyszała. A dzisiaj jestem w akademiku u kumpla, szykuje się jakaś impreza i a nuż się dołączę ;) (jeszcze nie wiem) ... a mama mi życzyła dobrej zabawy ;)
Ci co znają mnie dłużej pewnie są zaskoczeni rozwojem sytuacji ale naprawdę moja mama teraz jest taka a nie inna ;) i jest cudowna :D
Przyjaciel forum

przez smutna48 30 lis 2007, 22:29
No widzisz masz przynajmniej wspaniałą mame :) i leje na ta babke i tak powinno byc ;) ;) ;) ;)
Susan Taylor

przez naamah85 30 lis 2007, 22:38
dzien jak kazdy od dwoch tygodni...czyli znowu na plus dla smierci...

btw. istnieje w necie cos takiego jak szybka, bezplatna pomoc psychologiczna...cos w stylu pogotowia meilowego lub na gg...bo szukalam, szukalam, szukalam...i nie znalazlam nic, az mi sie normalnie od tego szukania umierac odechcialo :/

przez IceMan 30 lis 2007, 23:12
Jeśli ci się umierać odechciało to mamy jeden pozytyw tego wieczoru ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:13 pm ]
smutna48 napisał(a):i leje na ta babke i tak powinno byc

i jest
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 30 lis 2007, 23:20
A dla mnie dzień..w sumie był pozytywny...no bo dzięki pewnej bardzo bardzo mądrej osobie i superfajnej osobie zacząlem znowu walczyć i wierzyćże można normalnie rozmawiać z ludżmi ;) Z tego miejsca tej pewnej osobie baaardzo dziękuje ;)
:)

przez IceMan 30 lis 2007, 23:23
A jednak się taka zdarzyła
miałą powody i masz komu dziękować - wreszcie ktoś pokazał prawdę

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:25 pm ]
no to jedna jeszcze kawka i na imprezę :D
Przyjaciel forum

przez naamah85 30 lis 2007, 23:27
no Polina wlasnie :/
mi wsumie ten pomysl podsunela moja psychoterpeutka...tzn gadalysmy o moim domniemanym samobojstwie i ona sie mnie pyta, czy w razie ostrego kryzysu wiem gdzie szukac pomocy...na pytanie zgodnie z prawda odpowiedzialam ze nie mam pojecia...na to ona, zebym na pogotowie jak cos zadzwonila heh (znajc lodzkie, to by mnie pavulonem dobili :p)...oczywiscie stwierdzilam, ze dzwonienie na pogotowie byloby "lekka" hipokryzja jesli juz podjelabym decyzje o samobojstwie...

no ale wracajac do moich totalnie ostrych stanow, w ktorych jestem w 200% przekonana, ze smierc to najlepsze rozwiazanie dla mnie i otoczenia, fajnie by bylo uzyskac gdzies taka chwilowa profesjonalna pomoc...bo boje sie, ze kiedys ten stan psychiczny moze mnie doprowadzic do czynow, a wtedy przestanie byc rozowo :/

ale jak widac w Polsce kazdy woli sciagnac kase niz dzialac humanitarnie... egh :/

przez Gosiulka 30 lis 2007, 23:34
A ja miałam dzisiaj taki jakiś szalony dzień.Cały dzień latałam po mieście i robiłam zakupy dla siostry (bo ona jest w pracy i nie mogła).Wieczorkiem spotkanie rodzinne bo tatuś dzisiaj miał 66 urodzinki (a ja mieszkam przecież z rodzicami), no i potem zaczęło się oczywiście wielkie sprzątanko po gościach i dopiero teraz mogłam spokojnie wejść i chwilkę odsapnąć także dzisiejszy dzień nie był taki zły ;)
Przyjaciel forum

przez smutna48 30 lis 2007, 23:45
człowiek nerwica napisał(a):A dla mnie dzień..w sumie był pozytywny...no bo dzięki pewnej bardzo bardzo mądrej osobie i superfajnej osobie zacząlem znowu walczyć i wierzyćże można normalnie rozmawiać z ludżmi Z tego miejsca tej pewnej osobie baaardzo dziękuje

wresscie dobre wieści tak trzymaj darek :D :D :D :D usmiech na twarz i głowa do góry :D
Susan Taylor

przez pyzia1 01 gru 2007, 11:32
Też się bardzo cieszę Darku, oby tak dalej!!
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

Sortuj wg