Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mooni 29 lis 2007, 15:49
bidulinko <przytulas>
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez snaefridur 29 lis 2007, 16:08
Dziwnie tak.Przyjaciółka poprosiła mnie dziś o przysługę.Jej siostra jest w ciąży zaawansowanej,niedługo poród.Przyjaciółka dużo czasu jest na uczelni,ojciec dziecka w pracy,a ja mam czwartki i wtorki wolne i czy wobec powyższego mogłabym tam posiedzieć,bo się boją że R. zacznie rodzić jak będzie sama i np nie da rady wezwać karetki.
Kurcze wolałabym nie być tego świadkiem,ale nie mogłam odmówić.Tchórz ze mnie chyba.
snaefridur

przez Mooni 29 lis 2007, 16:22
w razie czego miej w pogotowiu goraca wodę i czyste ręczniki :mrgreen: :mrgreen:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 29 lis 2007, 17:04
Mooni napisał(a):w razie czego miej w pogotowiu goraca wodę i czyste ręczniki :mrgreen: :mrgreen:

To tak jak u nas na ćwiczeniach :D Prowadzącej idzie na dziewiąty miesiąc, poprosila nas, żebyśmy przynieśli za 2 tygodnie indeksy i dowiedzieli się co nieco o odbieraniu porodów :lol:
Amy Lee

przez snaefridur 29 lis 2007, 18:28
Proszę mnie nie straszyć ;(. Ciągle mam nadzieję,że okażę się zbędna :mrgreen: .
snaefridur

przez Pstryk 29 lis 2007, 18:31
Buuu, niech mnie ktoś dobije :cry: Jestem taka zmęczona, że uciekłam dzisiaj z pracy. A przede mną dwa najgorsze dni - najwięcej zapierd.... Ale jak tylko sie to skończy, wsiadam w samochód i jadę do mojego nieba. Uciekam....
Pstryk

przez Akin 29 lis 2007, 18:57
Ja tez jestem zmęczona jak codzień, wracam do domu gdy już się robi ciemno za oknem. Nie mam zwykle na nic ochoty, dziś znów tak zamo jest, a trzeba się zabrac za naukę.
Akin

przez IceMan 29 lis 2007, 20:06
Jestem padnięty, nieżywy, o logice nie myślę, za to na laborkach z fizyki było bosko (zaliczył mi 3 sprawozdania jednym rzutem :D ) i o tym myślę, poza tym dla mnie się właśnie zaczął WEEKEND!!!! :D:D:D:D

Snae odważny z Ciebie tchórz ;)

[a teraz powtórka tego co nie doszło rano bo mi net padł]
Amy Lee witam ponownie w naszym gronie forumowym i moderatorskim ;) a jak masz co opowiadać to poczytamy :)

smutna48, Mizer dzięki ;) w sumie nie było tak fatalnie ale nadal nie wiem co z tego wyjdzie :P
Przyjaciel forum

przez smutna48 29 lis 2007, 21:14
a ja sie wybrałam dziś do superkarketu -selgors na spacer heh dlatego na spacer bo nie miałam pieniędzy jutro jade po kase ciekawe ile :roll: i mam nadzieje że bez problemów chodziłąm sobie w dziale zabawek i bawiłam się przyciskajac wszystko co cos robiło :smile: glaskając pieski ktore pod pływem ciepła rąk zmieniają kolor na rózowy :smile: fajnie sie tak pobawić i za darmo bo taki psiak 90 zeta kosztuje :shock: eghhh ogolnie poszłam z nimi żeby nie zasnąc bo nadal się czuje śpiąca
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez makanti 29 lis 2007, 21:54
Dziś zaczyna się początek mojego końca. Jedno wielkie nieudane bagno...
...

przez Zorki 29 lis 2007, 22:53
IceMan napisał(a):poza tym dla mnie się właśnie zaczął WEEKEND!!!! :D:D:D:DP

Nie mający weekendu pozdrawiają Cię. (A obyś kaca miał, cholera ;) )

Mizer, olewać frustratów i robić swoje.

Snae
Lekarz ginekolog rozmawia z weterynarzem. Po jakimś czasie rozmowa schodzi na tematy zawodowe. Każdy z rozmówców zaczyna zazdrościć drugiemu warunków pracy. W końcu dochodzi do umowy: lekarz spędzi jeden dzień w lecznicy dla zwierząt, a następnego dnia weterynarz - na oddziale ginekologiczno-położniczym.
Po pierwszym dniu spotykają się znów. Weterynarz pyta o wrażenia.
- Wrażenia? Jak najlepsze! Miałem jedną interwencję, ale bardzo prostą.
Nieskomplikowany poród, tyle że rozmiary większe i trzeba było troszkę
więcej siły, bo to była krowa. Następnego dnia lekarz czeka na weterynarza - a ten nie przychodzi. Pojawia się dopiero po dwóch godzinach.
- No i jak poszło? Czemu tak długo?
- A niech to! Sam poród był prosty, ułożenie główkowe, dziecko i matka
zdrowe. Tylko ile ja się musiałem natłumaczyć, że ona ma zjeść łożysko!

Refleksja na dziś: Nie lubię donosicielstwa.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Amy Lee 29 lis 2007, 23:06
Nas prowadząca ćwiczenia, której idzie na dziewiąty miesiąc, poprosiła o przyniesienie indeksów za tydzień-dwa i dokształcenie się w kwestii odbierania porodów :lol:
Amy Lee

przez *maleństwo* 30 lis 2007, 00:26
Ja dziś też padam na pysk! kurcze okazało sie wczoraj ze te moje zatkane uszy wcale nie sa zatkane!!! mam niedrożne bembenki słuchowe dlatego dziwnie słysze!taki szum jak pod wodą okropne to jest!najgorzej jest w miejscu gdzie duzo ludzi jest :(( dostałam wczoraj zastrzyk az mi sie słabo z nerwow zrobiło i leżałam na kozetce!:( bo pielegniarka mi zle igle wbiła w naczynie i poleciało mi tyle krwi na podłoge ze hej!i trzeba bylo sie wkluc w drugi pośladek :(( a tak mnie to teraz boli :((
Jeszcze musiałam dzis na uczelnie jechac po głupie wpisy i takie tam....a jutro jade do elektrocieplowni .... wystałam sie dzis ponad godz w korku...co za dzien!!!.... musiałam sie wygadac!:(((

przez depresyjny86 30 lis 2007, 00:53
Kurcze maleństwo rzeczywiście miałaś okropny dzień dzisiaj<tuli mocno,z nadzieją że następne dni będą lepsze>
Ja mam jutro zjazd... :cry:
:)

Sortuj wg