Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *maleństwo* 28 lis 2007, 13:14
Ja dziś mam okropnie zatkane uszy od wczoraj!!:( tyle że wczoraj miałam jedno zatkane a dzis sie rano obudziłam i oba:( na zajecia nie pojechałam bo jak mam jechac autem jak nic prawie nie słysze:(dobrze ze dzis mam umówiona wizyte u laryngologa:)a na zajeciach nie sprawdzali obecności na szczescie:))) masakra z tymi zatkanymi uszami jakbym miała w nich wode....okropne to jest nigdy nie miałam czegos takiego!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:20 pm ]
smutna48 ja tez wieczorem zawsze najgorzejsie czuje! do niedawna sprawiało mi wielki problem iść na zajecia ktore były np.o 18.30 to była masakra!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:30 pm ]
smutna48 ja tez wieczorem zawsze najgorzejsie czuje! do niedawna sprawiało mi wielki problem iść na zajecia ktore były np.o 18.30 to była masakra!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:51 pm ]

przez smutna48 28 lis 2007, 17:15
*maleństwo* wiem jak to jest ost moj problem z tym był kiedy wpadałam w depresje... nie dość ze psychika do niczego to jeszcze nic nie słyszałam oprócz szumu w uszach. Z tym to najlepiej od razu. podobno to przez nadmierne mycie głowy nadmierną hignenę tak mi to tłumaczył lekarz... bo mi się tak zawsze dzieje własnie wtedy. Mi jest najciężej wieczorem ale psychicznie wczoraj wziełam lek paracetamol bo głowa mnie bolała i od razu zaczełam się czuć źle drętwienie i do tego brak powietrza nogi jak z waty i to szybkie bicie serca... ale przeszło a rano z nowu ciągle bym spala... czuje sie jak na kacu po nieprzespanej nocy. Dzis byłam po te pieniądze ale nie mogli mi dac mam być w piątek rano :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:23 pm ]
Polina napisał(a):<sepsa o Jesuuuu wykończę się tym> nudziliśmy się jak te mopsy dziś.

Polinko zapomnij o sepsie porpstu osłabienie zimno brzydko blee i napewno od tego...
Polina napisał(a):Czy ja naprawdę jestem takim potworkiem, czy po prostu podli ludzie chcą mnie wdeptać w glebę?

swego czasu tez się zastanawiałam nad tym i wyszło na ludzi :twisted: ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mizer 28 lis 2007, 18:15
beth- wiem wiem. rozmawiałam z nim szczere raz w życiu, wszystko było okej, ale ten temat ominął. a jest to nie do zniesienia. ile to kurde jeszcze razy będzie sie powtarzać? że on jak jest zły to może porozstrącać a ja nie moge powiedzieć nawet słowa: dupa, mam być ustawiona jak zegarek uśmiechac sie w tę samą stronę co on i jeszcze mówic odpowiednim tonem "dzień dobry", no qurwa no, ludzie. ja wiem, że może mieć takie wybryki bo sam wraca zmeczony z pracy, sama też ustawiam brata jak ma siedziec przed TV, bo denerwuje mnie jak macha nogą, ale to dochodzi do tego, że kiedy tata wejdzie do pokoju to ja z niego uciekam, bo wiem że jest 10 000 rzeczy wartych uczepienia na dany moment. powiedziałam mu o tym szczerze.
było dobrze.
mieliśmy rozmawiać.
i znowu dupa :( :(

ale jam szczere gówno, pójde i powtórze jak będę miała ochoteta kolejną rewolucje, na razie nie mam sił i czasu.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 28 lis 2007, 18:46
Oj Polinko nie dobrze zdrówka życze i nie mart się to napewno nic groźnego ;)

Mizer mogę jedynie współczuć i rozumieć tez ostatnio kazdy sie mnie czepia to jest jakoś tak widza drzazgę w moich oczach i w swoich belki nie widzą... jakoś tak ;) męczące to jest dołujące ale martw się olej nie przejmuj się przejdzie
Susan Taylor

przez Dino 28 lis 2007, 20:30
hej wam :D jestem padnięty jak co dzień jak przyjadę z trasy,nie mam czasu myśleć o tej nerwicy,nawet zapomniałem brać tabletek i co i nic wszystko ok,jak bym siedział na dupie to zaraz pewnie bym sobie wkręcił skutki odstawienie,jestem trochę nerwowy i rozkojarzony,a mam dużo towaru do rozwiezienia i jest drogi,jak mi coś brakuje to szlak mnie trafia,albo jak nie mogę znaleźć jakiegoś punktu na zadupiu,jest duzy stres ale jakoś daje rade,jak pomyśle parę miesięcy temu że będę prowadził ciężarówkę to bym chyba się puknął w czoło ,po moim doświadczeniu wiem nerwice można zwalczyć rzucając sie na głęboką wodę i trzeba brać ją ostro za ryj ,to musi być decyzja radykalna i jak w moim przypadku spontaniczna.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez Rachel 28 lis 2007, 22:14
Co za dzień. Mimo, że nie wszystko idzie tak jak chcę to mam ochotę śpiewać z radości. Wydaje mi się że jestem w stanie wszystkiemu podołać. Nawet poradziłam sobie dziś z osobą na widok której zwykle się trzęsę. Gdy spojrzałam na tą osobę to tak mi się śmiać zachciało że myślałam że nie wytrzymam i wybuchnę śmiechem. Zupełnie bez powodu. Nie wiem skąd u mnie ostatnio tyle optymizmu bo to raczej rzadkie zjawisko. Tylko ciekawe jak długo to potrwa.
"Nie musimy bać się innych. To tacy sami ludzie jak my."
"Każdy ma swój własny, niepowtarzalny styl popełniania głupstw."

przez IceMan 28 lis 2007, 22:19
Boooski dzień - najpierw kartkówka z programowania na której przez połowę czasu ćwiczeniowiec chyba sam nie wiedział co mamy zrobić i teraz sobie zrobiłem przerwę w przygotowaniu do jutrzejszego kolokwium które zapewne obleję (jak zapewne 90% mojego wydziału). Jutro będzie rzeź. I nie ma to jak optymizm :? prawda?
Przyjaciel forum

przez smutna48 28 lis 2007, 22:25
IceMan

Współczuje naprawde mimo wszystko 3 maj się jutro :roll: ;)

Widze ze pustki dzisiaj jakies to ja tez juz sobie idę papa do jutra albo nie wiem do kiedy
Susan Taylor

przez ewela8207 28 lis 2007, 22:47
jeśli nie umrę w ciągu godziny to chyba można będzie powiedzieć, że mam dobry dzień!

przez Mizer 29 lis 2007, 00:50
smutna48- bardzo chętnie bym olała. :( ale to jest mój własny ojciec i ja nie chcę go puścić w odpieprzone, co innego olać pewne zachowania, co innego olać cały stosunek między mna a ojcem, bo to nas oddala. :/

IceMan- oj chrzanisz, tak jak z ta maturą XD Dasz sobie rade. :*
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez depresyjny86 29 lis 2007, 01:53
Mój ojciec zachowuje się tak zawsze nawet jak nie jest zmęczony po robocie....zawsze ma 100000 powodów do czepiania się i opieprzania...jak wchodzi do moejgo pokoju to jaoczywiście wychodze bo wiem że znowu zacząłby głupio klnąć i sie czepiać.....Problem z nim jest jeszcze taki,że z nim kompletnie ne da się rozmawiać bo zawsze śmieje się z moich zastrzeżeń wobec niego.......zresztą jest typowym chamem////
:)

przez Amy Lee 29 lis 2007, 12:54
Cześć, kochani!

Mam już nowy komputerek i wracam na dobre na forum. Mam wam dużo do opowiedzenia :smile:
Amy Lee

przez Mooni 29 lis 2007, 14:45
cześć Amy Lee :D

opowiadaj, opowiadaj!
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Mooni 29 lis 2007, 15:39
Polina napisał(a):przestałam jeść

Polina przynajmniej coś w płynie przyjmuj, bo się wykończysz. Jak nie, to ci tam przyjadę i będę cię karmić przez rurkę, jak gęsi ;)
A tak serio, masz deprechę z jakiejś przyczyny, czy bo tak?
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Sortuj wg