Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez BehindGreenEyes 27 lis 2007, 16:02
w sumie to niewiem walcze z tym swinstwem juz ze 3 lata i ciagle wraca biore leki ale jakos mi nie pomagaja...niewiem od czego sie to bierze...wydaje mi sie ze ja po prostu nie radze sobie z zyciem i tyle...

przez makanti 27 lis 2007, 17:24
Ja jestem dziś wściekły, bo myślałem że uda się załatwić kilka niedokończonych spraw i znów czekanie do jutra... Poza tym to ogólnie jest do d... Utknąłem w martwym punkcie, nie wiem co dalej począć z własnym życiem nic nie ma sensu i boje się już chwytać i zmieniać czegokolwiek w moim życiu bo się jeszcze to do reszty wszystko zawali.
...

przez smutna48 27 lis 2007, 18:19
Zgadzam się z Twoim podpisem... ale nie możesz się załamywać nic to nie da jak będziesz ciągle o tym myslał bo to pogrąza...eghhhh sama ze sobą sobie nie radzę a mowie innym co mają robić... eghhh co ja Ci moge powiedzieć ze będzie jeszcze lepiej nie wiem kiedy ale zobaczysz będzie
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 27 lis 2007, 19:45
Ja się czuję jakos beznadziejnie :( od kilku dni zle sie czuje!strasznie lekliwa jestem!różne rzeczy wywoluja u mnie jakies takie podenerwowanie!:(((
Dzis byłam odwiedzic znajomych bo urdził im sie dzidziuś :) fajniuusi :)
Ale jak kumpela opowiadała o tym rodzeniu to...straszne to jest!chce miec dziecko ale tak sobie wyobraziłam siebie jak rodze i tam mdleje... z nerwów...straszne nie wiem czy ja sie nadaje!!:(((((

przez Pstryk 27 lis 2007, 19:55
Widzę, że brak kolorków i promyczków słońca źle wpływa na Wszystkich. Nie będę więc się powtarzać ;) Dzisiaj zrobiłam ważny krok w przód a poza tym przeżyłam dzień na drogach w wiadomych warunkach atmosferycznych więc nie jest tak źle :lol:
Tulam Wszystkich.
Pstryk

przez smutna48 27 lis 2007, 20:08
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... 697#130697 pomożcie bo nie umiem ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:16 pm ]
*maleństwo* napisał(a):Ja się czuję jakos beznadziejnie od kilku dni zle sie czuje!strasznie lekliwa jestem!różne rzeczy wywoluja u mnie jakies takie podenerwowanie!((
Dzis byłam odwiedzic znajomych bo urdził im sie dzidziuś :) fajniuusi :)
Ale jak kumpela opowiadała o tym rodzeniu to...straszne to jest!chce miec dziecko ale tak sobie wyobraziłam siebie jak rodze i tam mdleje... z nerwów...straszne nie wiem czy ja sie nadaje!!((((

tego się podobno potem nie pamięta tego bolu. Fakt przerabane podobno do entej potęgi ale potem jak tylko wezmiesz maluszka na ręce zapomnisz o wszystkim co zle. Tak to podobno działa wiec nie zamartwiaj się tym :-)
Susan Taylor

przez Zorki 27 lis 2007, 22:05
bethi napisał(a):Widzę, że brak kolorków i promyczków słońca źle wpływa na Wszystkich.

Jak o 4 rano zobaczyłem śnieg za oknem to mi się od razu gęba ucieszyła :]

Idzie dobrze. Wkrurza mnie interfejs Corela. Wkurza mnie moja matka i jej brak umiejętności wychowywania psa. Poza tym spędziłem kolejny produktywny dzień i ogólnie jest dobrze. Nawet kolano przestaje mnie boleć.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Mizer 27 lis 2007, 22:43
ja żyję, ale nie podoba mi sie zdjęcie klasowe XD

pocieszam sie tym, że jestem jedną z mniejszych i drobniejszych a nie największą jak w podstawówce XDD

ojciec mnie opierdzielił, wkurzyłam sie właśnie. blaa
nic mu nnie mozna powiedziec, nic! ojciec, jak wróci z roboty to jest zmęczony, ale tylko on, porównałam to, że jak on po robocie jest zmeczony tak ja po szkole i korkach tez, mam czas, to siedze na kompie i odpoczywam, ALE NIE. JASNIE PANA PORóWNAłAM Z LENIWYM GNOJEM- SOBą

/cenzura/
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 27 lis 2007, 22:58
Zorki napisał(a):Jak o 4 rano zobaczyłem śnieg za oknem to mi się od razu gęba ucieszyła :]

Heh mi najpierw szczęka ze zdziwienia opadła a potem się ucieszyła :P
Mizer napisał(a):ojciec mnie opierdzielił, wkurzyłam sie właśnie. blaa

takie ekscesy to tylko w niepamięć puścić :P po prostu OLEJ TO
Przyjaciel forum

przez smutna48 27 lis 2007, 23:01
czemu zawsze wieczorem dopada mnie uczucie nie dam dłuzej rady? czemu wieczorem zawsze czuje ze nie dam rady dluzej??? czemu mnie to wszystko spodkalo:(( nie mogło trafić na kogos innego??? czemu ja ??? nie mam siły do samej siebie zmęczona jestem ale nie ze względu na pore ogolnie w dzien tez ciagle bym spała ale walcze z tym staram się nie klaść bo jak sie połoze to masakra będzie wieczorem... :roll:
Susan Taylor

przez Pstryk 27 lis 2007, 23:33
Zorki napisał(a):Jak o 4 rano zobaczyłem śnieg za oknem to mi się od razu gęba ucieszyła :]

Ble :twisted: Mi też jak zobaczyłam trochę czarnej jezdni pod kołami po czterech godzinach prowadzenia samochodu :twisted: Hehe czarny kolor czasem też pięknie wygląda :lol:

Mizer napisał(a):JASNIE PANA PORóWNAłAM Z LENIWYM GNOJEM- SOBą

Prawda w oczy kole. Nie spodziewaj się, że tak od razu zweryfikuje swoje poglądy :lol: Daj mu czas :lol:

smutna48, po co zadręczasz się pytaniami, na które nie ma odpowiedzi? Sprawa jest prosta: nic nie dzieje się bez przyczyny. Jakbyś zechciała, to byś na pewno znalazła parę pozytywów ;)

Hehe, po raz pierwszy w życiu rozebrałam kompa na części :mrgreen: Potem go złożyłam i co najlepsze - DZIAłA :lol: Potem zrobiłam sobie na złość i spisałam w punktach wszystko co dzisiaj zrobiłam. Uzbierało się 26 PUNKTóW :shock: Następnie spisałam, czego nie zrobiłam - 5 punkcików. Jak tu się nie uśmiechnąć do siebie :lol:
Pstryk

przez IceMan 27 lis 2007, 23:44
bethi na ten elegancki czarny kolor to bardziej niż na śnieg uważaj ;)
bethi napisał(a):Hehe, po raz pierwszy w życiu rozebrałam kompa na części

zawsze musi być ten pierwszy raz ;)
bethi napisał(a):Potem go złożyłam i co najlepsze - DZIAłA

no tu nie musi być pierwszy raz więc jeśli Ci się udało to congratulations :)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 28 lis 2007, 04:27
a ja wczoaj zdałem sobie sprawe z tego jak bardzo mam zniszczone życie przez to kim jestem//i tym oprtmistycznym akcentem kończe swój dzień i ide spać.Dobranoc
:)

przez smutna48 28 lis 2007, 10:33
bethi Skarbie nie wiem czy to zadreczanie wiem ze najwiecej lęków jest we mnie wieczorem i nie rozumiem dlaczego mogły by sie chcociaz rownomiernie rozlozyc na cały dzień a nie sprawiać ze czuje sie odrętwiała i brak mi powietrza cos jak zaraz zemdleje :roll: :roll:
Susan Taylor

Sortuj wg