Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 24 lis 2007, 20:02
człowiek nerwica coś jak ja znikam czuje ze znikam jestem co raz b wyczerpana dziejszy dzień był koszmarny nic się nie wydarzło po za tym co wstrętne co wywołało we mnie znowu drgawki :cry: i po za tym ze wreszcie się najadłam :cry: bo babcia przyjechała i przywiozła gołabki ...
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Tornado 24 lis 2007, 20:13
bethi - nawet jeśli nie odczówas tego - pomagasz bardzo wiele. Jesteś naprawdę wartościową osobą i potrafisz wiele zdziałać. Nie koncentruj się na problemacha ale na tym, co dobre.
I nie mów proszę, że czujesz się bezużyteczna, bo wiem, że mogę mieć zawsze w Tobie oparcie i pewnie nie tylko ja. Tulę mocno!
Ostatnio edytowano 24 lis 2007, 21:48 przez Tornado, łącznie edytowano 1 raz
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez makanti 24 lis 2007, 21:23
Już po pracy :mrgreen: teraz czas na trochę przyjemności :mrgreen:
...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 24 lis 2007, 21:29
smutna48 napisał(a):leki nie sprawią że pokocham zycie nie sprawią że bede dostawać mniej od zycia po d... oj nie sprawią

To możesz jedynie Ty dokonać. Leki pomogą załagodzić pewne somatyczne objawy natomiast terapia pomoże Ci uleczyć swoja duszę.

człowiek nerwica, przekonasz się, że może być lepsze i że najwięcej zależy od Ciebie samego ;) Już niedługo :lol:

Tornado napisał(a):wiem, że mogę mieć zawsze w Tobie oparcie i pewnie nie tylko ja.

Na wzajem Kochanie, nawzajem ;)
Pstryk

przez smutna48 24 lis 2007, 21:50
Ja sie boje iść trudno jestem tchurzem boje się brac leki bo pamietam jak się po nich czułam boje się kompletnie sie rozgrzebać od początku chciała bym wymazać pamięć nie musiec mowić swojej historii boje się tego boje się iść

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:22 pm ]
Pozbawianie człowieka snu to tortura, którą posługiwano się, aby doprowadzić go na skraj szaleństwa. i mowię wam jeszcze raz ktos mnie w domu obudzi a zmienię się w obłęd
Susan Taylor

przez depresyjny86 24 lis 2007, 22:51
człowiek nerwica coś jak ja znikam czuje ze znikam jestem co raz b wyczerpana

Dokładnie to samo czuje..
:cry:
najwięcej zależy od Ciebie samego

Wiem o tym ale co z tego skoro wszystkiego się boje...
:)

przez Pstryk 25 lis 2007, 13:25
Lęk to coś, co tworzy się w Twojej podświadomości. Skoro mogłeś "nauczyć sie" bać, możesz się również tego "oduczyć" ;)

Wspaniały weekend. Jestem w niebie :D
Pstryk

przez pyzia1 25 lis 2007, 15:30
Dzień pod znakiem lenia :D Dopiero wstałam z łóżka. W środę mój sądny dzień. Boję się jak cholera ale też cieszę, że już niedługo będę miała to za sobą i będę mogła spokojnie cieszyć się nadchodzącymi świętami.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez makanti 25 lis 2007, 15:51
Dziś jest bardzo fajnie i leniwo... Szkoda że pogoda taka barowa.
...

przez Pstryk 25 lis 2007, 17:17
Polina napisał(a):Dziś juz nie jest tak fajnie jak wczoraj, ale wciąż nieżle

Skarbie, dziś jest dziś i znajdź pozytyw w tym fakcie a nie porównuj do wczoraj.

pyzia1 napisał(a):Dzień pod znakiem lenia Very Happy

Cóż za zbieg okoliczności :lol: Ja właściwie nadal gniję ;) Eh, za parę godzin czeka mnie powrót do reala :cry: To mnie już tak nie cieszy :? Ciężko schodzi się z nieba na ziemię :cry:

pyzia1 napisał(a):Boję się jak cholera ale też cieszę, że już niedługo będę miała to za sobą i będę mogła spokojnie cieszyć się nadchodzącymi świętami.

Kochanie, strach ma wielkie oczy. Skoncentruj sie na profitach i nie nakręcaj się przeszłością. Tulam cieplutko
Pstryk

przez smutna48 25 lis 2007, 17:50
a ja coż wypiłam dzisiaj energetyzującą herbate Vitax i co i kupa :cry: nic mi to nie daje w zwiazku z tym jestem dalej śśppiiąącaa dalej się czuje jak flaki z olejem nic mi nie pomaga dno jednym słowem i masakra zebym musiała się tak męczyć :cry: acha byłam tez w sklepie kupiłam sobie kozaki na 15 cm szpilce moze się na nich nie zabiję a jak tak to coz hehehe :evil:
Susan Taylor

przez *maleństwo* 26 lis 2007, 00:12
Czuje się beznadziejnie!!:(( nie dość że boli mnie noga , bo mnie chyba zawiało .... to jeszcze ząb L:(( i wogóle bezzznadziejnieee się czuje!wczoraj nic nie robiłam ..aż z nudów miałam dość!!no masakra!!!a teraz to mi sie jeszcze ręce roztrzesły jakos i ta noga tak boli:( brat mnie wymasował :))))
Jedynie kupiłam sobie dziś futrzate kozakii :) za ktortmi juz chodze od 2 tyg!a dzis akurat trafiłam na takie fajniusie i wygodne!
ide sie już położyc bo mam jutro na 8 ...mam nadzieje z emi sie jutro humor poprawi i samopoczucie!
dobranoc

przez makanti 26 lis 2007, 00:20
Mój dzisiejszy dzień dobiegł końca właśnie idę spać, ale i tak jestem z niego zadowolony :mrgreen: bo poczułem się dziś wreszcie komuś potrzebny... Mam nadzieję że jutro też będę :mrgreen:
...

przez smutna48 26 lis 2007, 00:35
Kurcze net mi chodzi jak by miał się ....zes..... normalnie jakaś porażka ogolnie brzuch mnie boli i cos serce dochodzi jeszcze ogolnie rzecz biorąc porażkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:38 pm ]
żółwie tempo nie to ślimacze normalnie zaraz się wścieknę i zimno mi do tego zimno mi bo hydraulik zepsuł mi kaloryfer wrrrr bo on chyba uczony na tajwanie albo chinach nie wiem wiem ze marzne strasznie wrrrr

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:55 pm ]
dobranoc Słonka Kolorowych snów wszystkim zyczę dobranoc
Obrazek
Susan Taylor

Sortuj wg