Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez makanti 24 lis 2007, 00:09
No aż tak lekko to się jeszcze nie czuję żeby latać, ale mam nadzieję że już nie długo :smile:
...

przez IceMan 24 lis 2007, 00:43
smutna48 napisał(a):eghhh ale trudno mi wejśc na te szybkie obroty

No w 5 minut tego nie zrobisz... ale spróbuj zacząć od jutra ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 24 lis 2007, 03:04
No ku,,a ale jestem zdolowany.....nie dałem rady na terapiii.......znowu bałem się ludzi....ja już ze sobą nie moge musiałem wziąć Xanax na pocieszenie a jutro wezme następny...Bałem się wejść nawet do pokoju w którym była terapia...stałem przed tym pokojem jak nienormalny :cry: dopiero jak ktoś otworzył drzwi to wszedłem,....inni już potrafili ze sobą swobodnie rozmawiać...a ja nie....ja oczywiście znowu się bałem......znowu odzywałem się tylko wtefy kiedy musiałem...Ja to jednak jestem pie.....ty :cry: :cry: :cry:
DLACZEGO???????????????????
Dlaczego jestem taki a nie inny???,dlaczego nie potrafiłem być nigdy normalny?????????
Zawsze na realu dla wszystkich jestem nic nie warty :cry: :cry:
Nie łudze siejuż że kiedyś moje życie będzie lepsze....bo tak nie będzie,ale kurcze chciałbym przynajmniej być taki jak inni,nikomu nie zazdrościć tego że nie jest mną
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 24 lis 2007, 10:28
A mnie chyba włąsnie apogeum kur... popadło :evil: :cry: :cry: :cry: rano miał byc facet idpowietrzac zas... kaloryfery matka wparowała do mnie o 6 rano zaznaczam ze zasnełam o 2 w nocy :cry: z awantura jak spałam że mam bałagan ze pale w pokoju itp. ja juz ludzie nie mogę nie chce tak zyc mam dośc ostatni raz pisze na forum bo juz nie moge przepraszam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 24 lis 2007, 11:12
Chciałabym Wam wszystkim w końcu pomagać. Ale znowu mam z tym problem. Nie docierają do mnie żadne emocje. W środku jest kłębowisko jakiś uczuć, ale już się w nich pogubiłam. Miałam nadzieję, że spora dawka alkoholu i parę cięć na ręce jakoś doprowadzi do ładu składu moje uczucia, ale nadzieja jak zwykle okazała się zwykłą naiwnością. Tak więc dochodzi złość na siebie, że gdzieś uleciała moja empatia. Czuję się bezużyteczna :cry:
Pstryk

przez bazooka deathcore 24 lis 2007, 11:16
bethi, zadna nadzieja, alkohol ani nawet poderzniecie sobie gardla ci nie pomoga. potrzebujesz fachowej pomocy, specjalistycznego leczenia skoro nie dajesz sobie rady i robisz takie rzeczy. ale musisz wiedziec ze nawet leczac sie mozesz wpasc w kilka pulapek
ludzie...mam ich tysiace...

poznaj schizofrenie:
www.astral-projection.blog.onet.pl
zbanowany

przez pyzia1 24 lis 2007, 12:02
smutna48 napisał(a):A mnie chyba włąsnie apogeum kur... popadło :evil: :cry: :cry: :cry: rano miał byc facet idpowietrzac zas... kaloryfery matka wparowała do mnie o 6 rano zaznaczam ze zasnełam o 2 w nocy :cry: z awantura jak spałam że mam bałagan ze pale w pokoju itp. ja juz ludzie nie mogę nie chce tak zyc mam dośc ostatni raz pisze na forum bo juz nie moge przepraszam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Smutna, widzę że ostatnio coraz gorzej się czujesz. Bierzesz jakieś leki? Jeśli nie, to może idź do lekarza, jeśli tak to też idź do lekarza bo widocznie nie działają. Utrata pracy, nawet beznadziejnej, to dolujące przeżycie i potrzebujesz wsparcia, chociażby farmaceutycznego. Do tego sytuacja w domu...też przerabiałam takie cudne sobotnie poranki z moją matką choleryczką , więc wiem jak się czujesz :cry:
Dlaczego tak bardzo chcesz pożegnać się z forum,, myślisz, że Ci szkodzi??
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez naamah85 24 lis 2007, 12:34
Polina wbrew logice przy zaburzeniach odzywiania BMI 19,4 mnie nie satysfakcjonuje...czekam na wage przy ktorej bede padac jak mucha :/

btw. tez chcialabym nie widziec co to ED :(

bethi alkohol, ani inne uzywki nie rozwiazuja problemow (szkoda, ze zaczynam to rozumiec troche pozno) :/

przez smutna48 24 lis 2007, 13:25
Nie biore leków nie lecze się wogle i nie z forum chce uciec mam doc zycia mam dość!!!!! zycia
Susan Taylor

przez makanti 24 lis 2007, 13:30
smutna48 nie łam się! Będzie ok. Tulę :)

bethi Na początek pomóż sobie i wybierz się do specjalisty bo widzę żę z dnia nadzień coraz gorzej z Tobą...

Mój dzisiejszy dzień to znów praca a później jakieś balety :mrgreen: i morze alkocholu...
...

przez Pstryk 24 lis 2007, 14:09
naamah85 napisał(a):bethi alkohol, ani inne uzywki nie rozwiazuja problemow (szkoda, ze zaczynam to rozumiec troche pozno) :/

Lepiej późno niż wcale ;)

smutna48 napisał(a):Nie biore leków nie lecze się wogle i nie z forum chce uciec mam doc zycia mam dość!!!!!

Skoro masz dość życia, to najwyższy czas zacząć się leczyć. Trudno cieszyć się życiem, skoro daje tak w dupę. Dlatego warto go zmienić a dobrym początkiem jest terapia.

makanti napisał(a):bethi Na początek pomóż sobie i wybierz się do specjalisty bo widzę żę z dnia nadzień coraz gorzej z Tobą...

Takie epizody zdarzają mi się już wyjątkowo rzadko. Nie będę więc się obwiniać, że znowu uległam. Trzeba dać sobie czas zarówno na radość jaki i smutek.

Czas smutku może być również kreatywny i wnieść wiele pozytywnego w życie. Pozwala dostrzec wiele rzeczy i docenić je jak i dotychczasowe osiągnięcia. Tak więc dzisiaj zdecydowanie jest czas radości :mrgreen:
Pstryk

przez smutna48 24 lis 2007, 15:50
bethi napisał(a):Skoro masz dość życia, to najwyższy czas zacząć się leczyć. Trudno cieszyć się życiem, skoro daje tak w dupę. Dlatego warto go zmienić a dobrym początkiem jest terapia.

ale leki nie sprawią że pokocham zycie nie sprawią że bede dostawać mniej od zycia po d... oj nie sprawią
:cry: wszystko jest jakies bezsensu
Susan Taylor

przez depresyjny86 24 lis 2007, 16:49
A ja mam dzisiaj takiego wewnetrznego dola ze nic mi sie nie chce,edwo pisze na forum,a komp włączylem dopiero kilka minut temu...
Życie jest prze..bane
Smutna,Bethi-nie poddawajcie sie,dacie sobie rade ze wszystkim ;)<tuuule Was obie baaaaarrrdddzzzzoooo moooocnooo>
:)

przez .Tomek 24 lis 2007, 17:42
zapie*dol w pracy. uh..
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg